Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MjakMadziula

Jak schudnac 5kg w tydzien

Polecane posty

Gość Good B

W tydzień???? Ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

W tydzien to mozna zrzucic ale 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaWasyl

Dodaj ocet jablkowy i troszkę bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula78

5 kg to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Uważaj na jo jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem na diecie i 1 kg przy odpowiedniej diecie, ruchu to fajny wynik. 5 kg w tydzień to trzeba się katowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 11.07.2019 o 18:25, Gość Mona napisał:

Moim zdaniem Slimunox to obecnie jedem z najlepszych tego rodzaju środków Wcześniej stosowała go moja kuzynka i jestem pod wrażeniem jej wyniku. Teraz moja kolej.

Ja dzięki tym tabletkom pozbyłam się 13 kilo nadwagi, wiec róœniez bardzo dobrze oceniam Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAREK

Ja mam podobnie nie moge schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

No a tu święta trzeba ruszyć dup...ka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward

NOOOOO hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7

Dobr jest basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKaa

Basen idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaska

Jeśli chcesz serio skuteczny sposób to warto skorzystać z tej strony: dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ostanio widziałąm na TVN jak Małgorzata  Rozenek czy teraz Majdan ma swój program jak wraca do formy   po dziecku  no i wskoczyła na wagę ma 61 kg  !!!! i odchudza się i torturuje to oczy zrobiłam to ile chce ważyć 30 kg hehe  ja miałam o wiele więcej więc jak masz taki problem jak Rozenek polecam Ci nic nie robić ... a jesli masz rzeczywiście nadwagę to polecam CI  kanabialice bo podejrzewam że tak tortutorać się nie będziesz mieć sił... bo nikt ci za to nie bedzie płacił jak tej Pani 🙂 więc czasem jest tak dieta sport i waga stoi 😞 można jeść tyle błonnika warzyw itd i nic nie daje za rada koleżanki zaczełam stosować kanabialice -  twierdzi ona że kanabialica  nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie. zaueażyłam że na ty sporo schudła ale stosowała dłużej niż ja .... Widzę już pewne efekty - straciłam 3 kg po miesiącu picia codziennie  w promocyjniej cenie kupywałam tu  KONOPIAFARMACJA PL  i lepiej z tej strony kupcie jeśli macie problem bo są twż strony gdzie zostawia się numer telefonu i oni oddzwaniaja ale nie polecam bo będą co drugi dzień wam wydzwaniać jak tej mojej koleżance co poleciła mi kanabialica heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Hej 😄

 

Jeśli któraś z Was potrzebuje sporo schudnąć, do tego szybko i bez efektu JOJO to zapraszam tutaj:

dietalux.wordpress.com

na tym blogu znalazłam sprawdzone tabletki odchudzające, schudłam prawie 20 kg i to bez efektu jojo.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w odchudzaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej możliwe tylko trzeba chęci i determinacji! U mnie cuda zdziałała dieta 1:1, którą testowała i poleciła mi moja bratowa. Na początku miałam do tego sceptyczne podejście i nie ukrywam byłam załamana ciągłymi próbami „odchudzania”. Oni wyprowadzili mnie na prostą 😉 Z ich planem 5kg w tydzień to błahostka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×