Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość słodziutka :)
normalnie czytam i widzę twarz... słyszę głos o k...a jest was 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
No - może i...ale jak się doczytasz, uważają mnie niektóre za faceta. :) Mężczyźni z którymi zaczynam poważne interesy - też szybko zostają sprowadzeni na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę, możesz nie zwracać się do mnie w ten pieszczotliwy sposób, który zanadto przypomina mi ordynarną macochę z "klasyka"? I nie radzę ci na tym forum wnioskować cokolwiek po kilku minutkach "rozmowy". :) The game started.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
Dobra Martyna, niech Ci będzie, że masz inaczej na imię na kafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Koleżko11 - na razie pseudonim jaki używają moi podwładni : Generał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Słodka - pozdrów Martynę :) Ale już mnie nie nudź... Ciał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kruca! nawet mnie tu cytuja :D zaszczyt nieziemski mnie wzial i kopnal ;p Garry znowu sie napaczal? Paleta spacyfikowalas dzis w mgnieniu oka! nie w formie chyba biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Pelet to cienki bolo - idzie na przystawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
lalalala a ja swoje wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
WAŻNE. Mój sposób zwracanie się do adwersarzy, jest interakcja na sposób ich zachowania się wobec mnie. Iskra świadkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się koooorrrrva dzieje? Nie no, nie chce mi się tego czytać wszystkiego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ty zadufany wieprzu! Dla ciebie mamusia może najwyżej coś napisać. Znalazł się VIP nocnych koszmarków. Schody wypucowane? Jak kość ogonowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Słodziudka - wiesz tyle samo co DEK@wnica :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry sie nie napaczal;) ale, ale, przeciez wy dzisiaj naprawde rewolucje przeprowadziliscie! tak sie milo zrobilo przez jakies.... trzy posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ten troll podający się za przemądrzałą lafiryndę się tu wziął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
lalala Martynka się wkurwiła ze ją ktoś odkrył tu :) bo pisze podobne rzeczy co na swoim blogu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem koorva, ona z kanałów wypełzła, może jest zaginionym żółwiem ninja, chooi wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
NA sam - naprawdę koniec - dyskusji, Droga DEKownico, powiem tylko tyle: jeśli nie ma się w dyskusji argumentów, to najwygodniej jest sięgnąć do wniosków, że adwerzarz ma zeza, ma też koślawe nogi się jąka. Część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
nie 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli nie ma się w dyskusji argumentów, to najwygodniej jest sięgnąć do wniosków, że adwerzarz ma zeza, ma też koślawe nogi się jąka." Czyli opisujesz swoją taktykę dyskusji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Mizogin się odezwał nareszcie :-D brawo, chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Gary Kupo - twoje wypowiedzi ( i kilku innych świadczą o tym jakie prezentuje stanowisko wobec kobiet). KROPKA. :) O! Znowu "przegrywając odchodzę z uśmiechem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie NieUstraszona to już z otwartą nienawiścią nie ma się już co ukrywać. Tu na forum to stał się powód do dumy, a Ty jesteś workiem treningowym każdego, kto ma ochotę trochę pobluzgać. Cieszysz się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kurvvo, mam jeden argument, który potrafi zbić resztę, całkiem niepotrzebną przy tym jednym. Sprzedajesz się. Jesteś niskim wytworem pseudo-feminizmu. Możesz okazać się uj wie jak inteligentną kobietą, możesz powyciągać parę cytatów z internetu, możesz zarzucić mnie stosem informacji niemających związku z dyskusją (to coś, to jest dyskusja?), możesz też pokazać mi swoją wyższość poprzez parę zręcznych słówek, możesz mnie powalić swoją dziwaczną logiką, możesz mnie poniżyć poprzez udawanie, że trzymasz władzę w tej "rozmowie", możesz też zatopić mi te swoje zęby jadowe w gardle - a nadal ja mogę Ci tylko współczuć tego upodlenia, jakim jest pobieranie zapłaty za seks. I możesz mnie przekonywać, że to nie jest tak, srak i owak, że moje spojrzenie na prostytutki jest złe...Nadal jest niczym. Jesteś godna jedynie wypełnionego polską pogardą współczucia, o ile coś takiego mogłoby zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Wyjaśniam - Gary Kupa, to synonim znanego, westernowego aktora Garry'ego Coopera (dla świadomych kina inaczej) :) Nie ma na celu skompromitowania znanego powszechnie na forum Garrego - to TYLKO SKRÓT MYŚLOWY. Drugi pseudonim, jaki mianuję Garrego - LUJ - to obraz osobnika, który gardzi ludźmi ( w szczególności zaś kobietami) które prezentują inne niźli rzeczony pan - poglądy. LUJ - w Wielkopolsce to szpaner, alfons, wielki i silny cwaniak, często nadymany gazem własnej pychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloł 1)Za studia płacę sama . 2) Na pal mój P nabija ino mnie.Po co mu inna jak ma ze mną fuul serwis:D:D Jestem rozpustnicą w skórze aniołka.A jak nie daj bosze coś tam wykręci krzyżyk na drogę i ...tam są drzwi 3)Odpowidając na pytanie główne:ty takich facetów spotykasz codziennie.Cienias który traktuje kobietę jak towar to ktos kto ją nienawidzi i gardzi nią.4)Nie gardzę paniami lekkich obyczajów, nie gardzę człowiekiem.Myślą że paradoksalnie mam wiekszy szacunek dla ciebie jako osoby niż twoi klienci.Ale potępiam czyny.K*reswto jest złe.Amoralne.Obślizgłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×