Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

A wiesz Dek@, że nowy miał teorię, że to Ty jesteś NieUstraszoną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Przychodzi mi na myśl jeden stary dowcip: Wilk spotyka Kaprurka w lesie i pyta... -nie boisz się tak sama... w lesie... A Kapturek - Eee...pieniędzy nie noszę, a pieprzyć się lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ścieki płynące w tym temacie chyba go odstraszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Co do wykonywanej przeze mnie pracy, dowiesz się jak cofniesz się Ogryzku, do godzin wczesnopopołudniowych :) Badania...polegają na dogłębnym zapoznaniem się z ankietowanymi. Komu podesłałaś ankietę? Brunecikowi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Stracę niewiele, jeśli zamknę się na te "rozmowy", a bić się po prostu lubię. :-D Dla tych co przesłania nie złapali w lot.... ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieustraszona, Ty tej swojej sztuki retoryki to koorva naprawdę chyba się od Terminatora uczyłaś (tak, tego z pierwszej części). Krótko, zwięźle, byle dojebać. Ale żadnego sensu w tych wypowiedziach nie ma. Zacznij mówić o czymś fajnym, zmień temat czy coś, bo już nudno się tu robi, nojapierdole :/ Chodźcie, wywalmy tzipę z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nikogo do własnego ścieku nie zapraszam. Uważacie że temat niegodny a rozmówczyni podszywa się pod kogoś kim nie jest... A jednak sami tu ciągniecie. I to jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Skoro temat to ściek, autorka jest dziwka i suką, nie ma w nim niczego godnego waszego zainteresowania, nie ma dyskusji i ciekawych tematów....kim są zatem ludzie, którzy tu ciągle siedzą? Sami sobie odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jesteś dziwką, tylko zgrywasz te swoje farmazony. Po prostu zmień temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
ISKRA jak widzę rozumie, że jest tutaj z własnej woli - co prawda czyta i nie angażuje się zanadto, nie jest też kwakierką, za co cenię ją najbardziej. Dzięki iskra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nie jesteś KLAKIERKĄ - przepraszam - autokorekta smartfona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Garry - nie jestem małpą w cyrku - sama wiem o czym powinnam napisać, jak pytałam jak człowieka czym się zajmujesz, to mnie olałeś. Więc daruj sobie...sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak inni Ciebie pytali czym się zajmujesz, to już od dwóch topiców ściemy walisz, więc kto tu ma sobie darować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Sprawdzałam tylko reakcję facetów na obecność wyszczekanej prostytutki, mającej własne zdanie. Ciekawość po prostu. Wiecie jakie wnioski wysnułam? Szok i przerażenie. Usiłowaliście zepchnąć mnie w otchłań upodlenia, zabralibyście mi chętnie człowieczeństwo i prawo do życia i własnych opinii. Ludzie i ty Lujku, wy się w świecie mianujecie europejczykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ważne komu? Ja sama jestem swoim własnym ankieterem .Wczuwam sie w rolę forumowicza Jestem królikiem doświadczalnym a inni forumoiwcze to mieszkańcy tej samej klatki ,dla niepoznaki zwanej kafeterią..To co mnie interesuje to efekt końcowy-czy podołam zostać sobą w tej anonimowej rozmowie czy zacznę puszczać wodze fantazji jak większość tutaj i ze zdumieneim odkryję że pożarłam własny ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieUstraszona, my się mianujemy ludźmi, którzy potępiają najwyższy stopień moralnej zgnilizny, którą taka postawa reprezentuje. Jeśli popieranie poglądów wyszczekanej koorvy bez sumienia miałoby być "europejskie", to ja pierdole taką Europę, no wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! NIEOGRYZEK PODAJ MAILA! :D Zapomniałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar dla Ciebie
burak 😡 kretyn😠 O D z Torunia się znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu projekt takiej dziwki, jaka została zaprezentowana do dla mnie jest moralne dno. I ona - chooi z nią. Gorzej z jej dzieckiem i mężem. I o to się raczej martwiłem i o to powinno się martwić. Jeśli ona chce upadać na dno, nie upada. Ale niech nie ciągnie za sobą innych osób bez ich wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar dla Ciebie
no to hej na krucjatę pod poznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
A tak chętnie z koleżką11 wytykaliście mi cytaty Stalina, Dzierżyńskiego...Goebbelsa, a wy prezentujecie takie poglądy i wy jesteście pożywką dla wszelakich przejawów nietolerancjo. Prawdziwa Rasa Panów a w istocie ZGRAJA MAŁYCH ZAŚCIANKOWYCH CZŁOWIECZKÓW, mizoginów, ale przecież "porządnych" bo dziwki by palcem nie tknęli... Ciekawe, jak nader chętnie wielu opowiadało co by mi zrobili z ustami, pochwą i odbytem.... śmiechu warte. Garry, koleżka11 i inni, o których za miesiąc nawet nie będę pamiętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×