Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość AntyVirUS
prawdziwy przedstawiciel III rzeszy. takich jak ty nie wolno leczyc. takich jak ty powinno sie wyslac do norymbergi, na proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
...grzać ławę oskarżonych po tych ss-manach co mordowali po obozach śmierci. plugastwo podobne do ciebie najlepiej widać w krajach w których dochodzi do zbrojnych konfliktów. i na forach internetowych. rasa panow - nieustraszona was zdemaskowala, wy jestescie prawdziwym koorestwem w tym kraju. koorestwo ideowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
faszyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
zakładacie wiele profili aby się admirować...ogłupiałe dziadostwo prosto ze zlotu nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm, dalej mnie miziajcie, powiernicy dziwek i alfonsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
ciekawe kim jesteś w realnym życiu, niespełniony człowieku - ilu potrzeba ci świadków twoich pełnych wzgardy wypowiedzi, byś mógł spać? pytanie retoryczne, bo cierpisz na bezsenność...a ja idę spać spokojny. Bo mądrych jest 3/3 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie daje mi spać w nocy? Kawa. A jak już zasnę, to z czystym sumieniem. Jesteś mądra dopóki sytuacja to fikcja. Kiedy staje się realna, to często ignorancja staje się błogosławieństwem, prawda? Udawać, że problemu nie ma. Wtedy to ludzie jak Ty śpią spokojniej. I oby spali jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
Gott ist mit uns, rechts Garry? Mit Ihnen ... Groetz Gott...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
Martyna...ten caly Garry to hitlerowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. A do tego okultysta i inkwizytor w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
bruneciku...choć...popiescisz, ale nie zmiescisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
brutalna prawda boli przez całe życie. weż apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
popieśc pana hitlerowca. Pałą... Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
Dobranoc Martynka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
taaaa dobry podszyw nie jest zły... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutka :)
Może jutro umrę ale powiem ze moja droga koleżanka pracuje po nocy w dzień śpi, w pracy jej idzie na tyle ze wróciła z facetem do rodziców. Od pol roku jest ciągle wkurwiona, chce być kurwą bo nie ma $ i jej facet jej nie zaspokaja. Zmęczony nią kładzie się na plecy i czeka a ona robi się coraz bardziej wkurwiona :) Nie ma żadnych znajomych - 0, na imprezach ludzie też już jej nie trawią, a że jest totalnie psychiczna jest to mój ostatni post :) bo chwilowo blog nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj, moja piękna, rudowłosa boginko, zaszczyć mnie, proszę, swą awangardową rozkminką. Dziś trudny dzień, wyzwań bezliku, a ja tkwię tu, przed Twym obliczem, "naczelny mizogin III RP", ugodzony śmiertelnie, grotem Twego wdzięku. Powiedz tylko słówko, a wiosna, szybciutko, zapanuje w mym sercu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neustrasony
Gdzie nieustrasona? śpi? Niech spoczywa w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mizoginach...
Definicja mizogina wg nieustraszonej: każdy, kto się nie zgadza z autorką, krytykuje ją i nie uważa tego co robi za powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odbieracie sensu. NieUstraszona to tylko kreacja, byt stworzony w naszej świadomości tylko po to, żeby pokazać nam i ludziom wokół nas jacy naprawdę jesteśmy. Ja nie miałem z tym problemu i nic nowego nie odkryłem, jeśli wartością miałby być egalitaryzm błędnie utożsamiany z ignorancją wobec upadku zasad moralności, to ja podziękuję za popieranie takiej idei. Wytykanie podwójnej moralności też mija się z celem, bo trzeba odróżnić to co jest żartem, od tego co wypowiada się na serio. A wobec NieUstraszonej 80% wypowiedzi było żartem, bo inaczej niż żartu nie dało się jej odbierać. Istotny był tylko początek dyskusji w innym temacie, gdzie ta mistyfikacja od samego początku miała być zdemaskowana, a jej cel i tak został osiągnięty. W pewnym stopniu. Mówiłem, że po drugiej stronie siedzi osoba, która lubi mieszać w psychice, ale teraz widzę że lubi też stawiać pod nóż hołdowanie wartościom, wywołując sytuacje krytyczne. Tylko nie za bardzo wiem po co to, skoro walka określonych wartości (albo ich braku) będzie się toczyła zawsze. Od lat Ci, którzy uważają się za mądrych nazywają innych głupcami. Ani jedni nie stali się od tego mądrzejsi, ani drudzy głupsi. Natomiast argument siły nie raz wypierał już siłę argumentu. Ostatecznie rację ma ten, kto potrafi ją skuteczniej wymusić. Czy uważam że to dobre? Nie. Czy uważam, że to się zmieni? Też nie. Ktokolwiek kryjący się pod nickiem NieUstraszona widać zapędził się w swoim idealizmie znacznie dalej niż jakikolwiek moralizator. Samemu uprawiając nowy, powykręcany i przebiegły tryb moralizatorstwa. Ale przede wszystkim - zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto NieOgryzek - możesz w swoich badaniach właśnie do takiego apsektu się odnieść. Kreowania sytuacji, które wywołują całkowicie realne reakcje. Właśnie poprzez zabawę tożsamością. I odwołam się znów do tego, o czym wcześniej wspomniałem: http://portalwiedzy.onet.pl/81961,,,,definicja_sytuacji,haslo.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Po wypowiedzi niejakiej słodziutkiej (ostatni post) wynika, że zgłębiła do końca moja tajemnicę... A to wpadłam...:-( Cóż, świnia rozumująca o orle, myślałaby podobnie. Tak jak ci, którzy cichaczem podszywają się pod cudze nicki i uważają że są niewidzialni - jak struś z głową w piachu. Dla mniej kumatych wyjaśnię: Garry lub koleżka11 to dwaj mizogini o zabarwieniu sadystycznym i lubiący na forum wizualizować swoje fantazje seksualne, jak na przykład opowiadaniem który i w jaki otwór "by się do mnie podłączył". To także wybitni specjaliści w nieudolnej socjotechnice. Pierwszy to faszyzujący w wypowiedziach rencista lub bezrobotny, bo któż pracujący siedzi po 20 godz. na forum i pisze? Na przykład w sobotę o 6.10 jak skończy pisanie 2-3 godziny wcześniej? Osobiście nie widzę nic złego w byciu na rencie, czy przejściowym stanie bezrobotności, jednakoż osoba żyjąca ze środków społeczeństwa, a posiadająca środki na rozrywki, jest tylko ciężarem. Drugi to zapewne jakiś niedoceniony korporacyjny szczurek. :) Choć przyznaje się do pisania wypowiedzi i usług suflerskich dla p. Rutkowskiego. Tacy frustraci jak Garry to chleb powszedni. Życie poza internetem dla niego nie istnieje. Bo tutaj się wymądrza, pisze porady, okazuje troskę. Ma "znajomych" i z kim spędzić czas. Kobiety na pewno nie miał dawno... Na zewnątrz jak idzie ulicą to zapewne wzór miłego pana z pieskiem. Uważam że Garry to człowiek w średnim wieku. W jego poglądach nie tylko wybarwia się wyraźnie człowiek poprzedniego ustroju, ale i faszysta (tutaj słuszna uwaga Antywirusa - wyżej). Brawo, wspaniały wzór jak na autorytatywne i umoralniające wypowiedzi. Koleżka11 - Kolejny seksualny wizjoner. Raczej ostrożny gracz, w stosunku do kogoś kto gra zbyt dla niego - ostro. Często przybiera normalny ton w wypowiedziach. Sądzę że jego zachowanie spowodowane jest nie stresem, a zwykłym, obliczonym dokładnie skur.wysyństwem i sianiem niepokoju. Przemądrzały i wyniosły, ale w zasadzie tchórz delikatnie sugerujący rozmówcom, że jest...ad-vocatem. Lubi podkreślać swoje sukcesy, nie wdając się w szczegóły, dla przykładu "piję dzisiaj, bo jest okazja co oblewać". Łacina dla niego to w tekstach chleb powszedni. :) Takich jak on mam czasami przyjemność spotykać na rozmowach rekrutacyjnych. Zaczynają z "wysokiego C". Public relations first class!! Profil na NK, FB, Twitterze, zdjęcia to tu, to tam i same "lajki od znajomych". :) Pewnie z internetu... Ten gatunek rozpozna się po tym, że mało wiedzy posiadają, jeszcze mniej umiejętności, ale za to wymagania płacowa, że nie wiem kto by je mógł za ich pracę, zaspokoić w pełni. Sądzę że ten delikwent ma ok 30-lat. Razem tworzą świetną parę, zgraną, rozumiejąca się jak stary partnerski związek dwóch wilków polujących w otoczeniu podobnych sobie. Brawo także dla ciebie, koleżko11. Cóż, opuszczam temat "Mizogin". Dowiedziałam się o tych osobnikach dość, aby poczuć absmak. Poznałam także przedstawicieli tego gatunku. Nie powiem, że miło mi z tego powodu. Ale sądzę że w życiu dla nie jednej kobiety mogło być znacznie gorzej... Teraz może pora na requiem: czy sądzicie Drodzy Internauci że dwaj w/w osobnicy coś wynieśl iz tych kłótni i swarów? Ja uważam że tak. OBAJ ZACZĘLI UŻYWAĆ SŁOWA "ADWERSARZ". Prześledziłam poprzednie wpisy i nie zauważyłam tego słowa, choć zmieniłam się w oko. :-D Jeśli kiedyś ktoś zechce się potarmosić na następnym topie, lub poczytać sobie w ramach zabawy, to informuję, że ukaże się wkrótce. :) Szczególnie serdecznie zapraszam : HistoryczkaHana, Oskar dla Ciebie, Iskrę, AntyWirusa i innych myślących podobnie. Innym nie zabraniam, przecież mamy wolny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.I.P.
Spoczywaj w spokoju NieUstraszona Niech Ci ziemia lekką będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×