Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Na chwilę obecną to NieUstraszona i następnym razem może być nawet w kropki bordo, co to zmieni Garry. Dalej będziesz leciał na takie osoby jak ćma do światła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry przecież pisałam ci ze jestem so....a myslałam,ze mie znasz.Ja twardy lód zimnem głaszczę twoją dłoń Ja tak prosto w twarz kłamię cię każdego dnia Ale ty, ty mnie dobrze znasz, wszystko o mnie wiesz Wiem, wybaczasz mi, że wszystko przeze mnie Ja jeden z was uśmiech skrada się przez twarz Ja namiętnie gram, wiesz inaczej nie mam szans Ty, ty mnie dobrze znasz, wszystko o mnie wiesz Wiem, wybaczasz mi, że wszystko przeze mnie Ty najlepsza jaką znam, nie trzeba wierszy nam Nie muszę się już bać, że wszystko przeze mnie Ty, ty mnie dobrze znasz, wszystko o mnie wiesz Wiem, wybaczasz mi, że wszystko przeze mnie Ty najlepsza jaką znam, twój długi czarny płaszcz I padał deszcz, padał deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
Misz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inlovewithGarry Ty już nie sugeruj mi gdzie i z czym mam wchodzić. :O Jestem tam gdzie mam na to ochotę Jak będę miał ochotę pójść w góry to dopiero poproszę cię o pomoc, bo nie chcę ładować się w japonchach w miejsca, które mogą mnie przerosnąć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dalej będziesz leciał na takie osoby jak ćma do światła." Tak, bo inaczej takie osoby będą sobie tworzyły swoje baczki piorąc mózgi wszystkim, którzy wierzą w te ich brednie. Kreacja problemów, które w odbiorze stają się prawdziwe. Tak, takie osoby potrzebują rozgłosu, ale tylko po to, żeby dostać Tap Wpierdl od ludzi, którzy ich ostatecznie demaskują. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
nieustraszona spadla na sieste , jezeli ktos za nia teskni niech zajzy tutaj pozniej, rozkreci sie okolo polnocy wtedy kontaktuje, tryska siarka i zieje ogniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Pogromczyni popaprańców, pseudointelektualistów, koniotrzepów i innych stulejarzy...over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nie stać was na moje usługi, ale dzięki że pomyśleliście o mnie z wilgocią w majtasach. Moi klienci nie są mizoginami...to...prozogini! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, czyli wciąż utrzymujesz, że jesteś koovom? x) Dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
hech.....uderz w stol :D pogromczyni mitomanow czyli ..... pogromczyni nikogo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
No - tu same szczere mordy. Jak banda UPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Palet, jak tam oziębła ex? Posuwa ja ktoś z lepszym niźli ty - efektem? bo tu sie jedna drze w sąsiedztwie i czasami słyszę jak woła w ekstazie : Pelet, ładuj pelet! Zimno mi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieUstraszona - każdy Twój post jest natchnieniem dla mych ust, każda wypowiedź powietrzem dla mych płuc, każde słowo inspiracją dla mych rąk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
nie stac nas na twoje uslugi ? obudz sie ...... udzielasz sie na forum na ktorym nawet sie zalogowac nie trzeba ..... dajesz doopy i doplacasz wlasnym czasem = swoim zyciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ładuj pelet, ładuuuuuuujjjjjjjj kuźwaaaaaaaaaa........... Rozgrzej, rozgrzej!!! PS1 Chyba ma kocioł opalany peletem, jołopie! PS2 Nie podiskrzaj się tak. kobieta jest jak instrument dobrze nastrojony - kiepski muzykant se na nim nie pogra. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój styl to oryginał, jedyny w swoim zepsutym rodzaju. :P Czy się zakochałem? Czytając teksty mojej Afrodyty, odpowiedź brzmi - tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona to naprawdę jest jakieś osierocone dziecko z Tajlandii, co je bogaty staruch na seks-turystyce wygrał w kasynie i przywiózł ze sobą tutaj... I teraz myśli, że każdy facet z gotówką da jej lepsze życie :D Smutna historia NieUstraszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
zalosna jestes , aby mnie upokorzyc poslugujesz sie materialem ktory sam ci podsunalem.... nie stac cie na cos wlasnego ? jestem zawiedziony dno mjego kibla jest dla ciebie sufitem to jasne jak slonce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ale co dosrałam to moje? Prawda...? :-O Rozgrzewka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Dobra, mediom opalowe, dosraj mi ze daję zapieniądze....to się zdziwię, na kaczkę z wysokiego C. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak można Ci dowalić, że dajesz za pieniądze, jak Ciebie pewnie nawet nikt nigdy nie chciał i teraz musisz zobaczyć jak to fajnie by było, gdyby każdy Cię chciał, biedne dziecko... :P Nad Tobą to tylko litować się już można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
nie skorzystam z zaproszenia zostan sobie sama tam gdzie jestes rob to co potrafisz najlepiej ...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Rencista wystrzelił z pupy... Widzę, że koleś spod celi dogodził tobie na Penaten?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Pelet - ty na pewno w jednym się nie sprawdziłeś...:-D (przekształciłam nicka celowo - pelet - zapala się szybko i szybko zastępują go inne pelety). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorry. Chyba że jesteś emerytowaną koorvom. Teraz niby taki mentor od know-how. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Cze iskra - nie podpal PELETA, bo Straż będziesz musiała wezwać ze swojego mobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×