Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Też masz ochotę wylizać NieUstraszoną, jak tych dwóch napaleńców ? Super zaczyna się robić co raza ciekawiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję sponsoringu, raczej inspiracji a Garry, no cóż 💤 raczej mi tego nie zapewni. Nie chodzę w jego klimatach. Za To ty niechcący dobiłaś się do kolekcji. I jak się okazuje jako szara eminencja. :) Warto by Tobie poświęcić więcej uwagi, by napisać coś, co jest niezależne od powszechnie panującej opinii i to głownie za sprawą, tej w gruncie rzeczy nieszczęśliwej dziewczyny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
witam milych ludzi, te co ich rodza ... no i ta autorke topu pozal sie ktokolwiek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomarańczo i jak masz zamiar tu pisać, to mocno ściskaj zwieracze i motzno uaktywnij szare komórki, bo nim się spostrzeżesz możesz płynąć z bieżącą wodą w towarzystwie brązowych przyjaciół, którzy ludzi raczej nie przypominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
ooo stary bywaletz pogrozil mi paltzem :D ......od lat czuc twoj smierdzacy oddech kiedy jestes w poblizu mam cie tam gdzie wiekszosc bab tj bardzo w poblizu twoich brazowych kolesiow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Nowy oceniasz mnie? Ty? Oceniasz mnie? No chyba bozia Ci albo oczu, albo móżdżku poskąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inlovewithGarry a mogę spróbować w nosie ? Nie chciałbym zaraz wpadać na głębokie wody. :P :P Garry tego regulamin nie zabrania, więc mogę. Jak Ci się coś nie podoba, to może wpłyń na to by się zmieniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Tylko ja się pytam kim on jest, żeby mnie oceniać. Oczywiście, powiedziałem mu że jestem oportunistą - wykorzystać to łatwo. Ale Nowy ze swoim zblazowanym luzactwem wcale nie jest lepszy, bo przecież tu nigdzie w sumie się absolutnie nic nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złamałabyś, bo jesteś zbyt ordynarna w tej swojej kreacji kobiety cierpiącej i wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej nie gorszy od Twoim biseksualnych fascynacji i znęcania się nad zagubioną dziewczyną. Widać lubujesz się w takich sierotach, tu dopiero możesz pokazać na co Cię stać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biseksualne fascynacje to moja sprawa. :P A ta zagubiona dziewczyna to jedna z kilku tożsamości chooiwiekogo z zamiłowaniem do mieszania w ludzkiej psychice. Cóż, nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale nie dziwię się NieUstraszonej że nabiera złych nawyków. I później pisze jak potłuczona. Nie łatwo rozkurwić w pojedynkę całą watahę adwersarzy i jeszcze jak się zmówią na @ Może być krucho. Ale nie beznadziejnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jednak czasem czuję że tu jest polemika 2 osób, przy czym jedna w (zależnie od sytuacji) od 3 do 5 wcieleniach. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×