Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

de Valmount, chyba nie jesteś na forum od dziś? nie wiesz co to kafe? Kafe to durne problemy, prowokacje, projekty i podszywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paallett.,.
troszeczke , ale to nic za 10 dni spadam na 10 dni , nie bede wam przynudzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tam się nigdzie nie spieszy. Chcesz to nakurwiaj sobie posty, jakbyś rozmawiał przez telefon ale nie ze mną wacku, bo wiem że czekasz obsrany, co tym razem napiszę. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelet, Ty nigdy nie przynudzasz, zawsze na Ciebie czekamy i zastanawiamy się pod jakim zmodyfikowanym nickiem wystąpisz tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaskocz czule warkoczem ciepłych słów, wilgotnym szeptem przytul mnie. . :) A co, chóój i już! Rządzimy! Nowy w mieście nie przewiduj w najbliższym czasie dołów, deprech czy innych strachów. Jesteś mi potrzebny w terminie, o którym poinformuję innym razem. A jarząbków dzisiaj nie zauważam. Nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelet, Ty nigdy nie przynudzasz, zawsze na Ciebie czekamy i zastanawiamy się pod jakim zmodyfikowanym nickiem wystąpisz tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ciekawostkę dodam, że czytam naplet za każdym razem gdy widzę palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paallett.,.
nie przesadzaj . ja mam tylko jednego nicka tak jak Ty ..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko komentuje a nie popadam w dyskusje. Nie jestem rezydentem tematu. :) I dlaczego wydaje ci się bym chciał popadać w dyskusję z jakąś zaszczurzoną pomarańczą ? Ubliżasz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paallett.,.
bo / polecam wizyte u okulisty wzglednie korepetycja z elementarzem w reku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że małe załamanie nerwowe też nie wchodzi w grę Bó ? Nawet takie malutkie ? :D :D :D Żartuję Bó jestem do Twojej dyspozycji. :) 🖐️ Ale nie chodzi o wjazdy i atakowanie ludzi, których pewnie nawet nie znam ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie znasz Nowy? Mnie nie znasz? :( Jedna upojna noc to za mało? 10 też? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paallett.,.
hehe ... codowne rozmnozenie jazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być małe, maciupcie- tylko nie wtedy kiedy będzie moje. ; ] To będzie Nowy w mieście wędrówka do cichych westchnień twoich. Oj, dobrze wiesz że o wjazdy się rozchodzi. Inaczej nie żyję. Będzie to jazda jakiej świat nie widział. Będę obok więc spoko loko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie, NOWY pisze, ze mnie też niby nie zna i tyle, krzyżaki może tak mu kazały mówić, ale ja i chrobry w to nie wierzymy, tylko chrobry gra na zwłokę, jest szywny, tego nie powie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wzdycham :( I mam pewne obawy że nie sprostam zadaniu Bó. Kobieto o dziwnym nicku, jak tak dalej pójdzie, zawsze jest dwa razy więcej do oddawania ;) 😘 ❤️ 😘 ❤️ , to wygląda na to że sobie trochę po spamujemy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy wstawia
serduszka i usteczka jak duch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pieerdole
Nowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×