Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość NieUstraszona
Ni przecież nie Tobie, internetowy dupeczniki-karateczniku :-D A chciałbyś przejąć? To przyznaj się do tej przypadłości... Na razie jeden mizogin się przyznał, ale nikt prócz mnie nie podjął tematu. Top o kłótniach, a nie o mizoginizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
02:06 de Valmount Jestem mizoginem. Uwodzę, wykorzystuję i porzucam kobiety. To mój los, który wybrałem i który lubię ponad życie...chcecie rzeczowo porozmawiać? Służę od jutrzejszego wieczoru. Pozdrawiam Panie i Panów. To nic, że większość ani nie zachowuje się jak panowie ani nie posiada odpowiadającej "panom" prezencji. _______________________________________________________________ "To nic, że większość ani nie zachowuje się jak panowie ani nie posiada odpowiadającej "panom" prezencji." - :-D Dobrze powiedziane! Do miłego, na razie nie chce mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to ten temat jest w sumie skończony. NieUstraszona podjęła go, wychodząc z założenia "Każdy, kto jest przeciwko mnie, jest przeciwko kobietom w ogóle". Nie wpadła na pomysł, że można być przeciwko pewnym ideom, które prezentuje. Bezpłciowym ideom. A teraz sama działa jak wielka inkwizytorka, próbując wymusić na innych "Przyznaj się, przyznaj, jesteś mizoginem!". Czyli robi to, za co mnie krytykowała. I wciąż w formie zabawy, za co też inni byli przez nią krytykowani. Wątpię czy reanimacja tego tematu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
Harry to zapatrzony we własne zboczenia błazen,co popisuje się udawanym ponizeniem. Poczytajcie jego dzieła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
Harry=Garry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
oki duchu cafe, wieczorem coś napiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reanimacja jest mu już niepotrzebna - Garry. Wpadam sobie czasem na redakcję, bo lubię a tam, oczywiście szczurek, który donosi na topełłe aż miło. I za chwilę nawet nie zdążycie się pożegnać, bo wytną Was w pień. Co tu tak naprawdę się dzieje wiedzą tylko NieUstraszona, przeklina życie że nie urodziła się facetem, koleżka11 (w pełnym wzwodzie :P ) i zgięty pod naciskiem złego humoru Garry. :( Tylko Oni mogą psioczyć do modełe z czystym sumieniem, bo najlepiej wiedzą czy temat jest wulgarny i nie odbiega zbytnio od głównego wątku. ;) Masz szczurze tyle tematów do wyboru i rozpisywania że zupełnie nie rozumiem twojej potrzeby donoszenia na ten temat. Nie podoba ci się to w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. a nie zaczepiasz kulturalnych ludzi, którzy od serca potrafią o bliźnim napisać co nieco. :P Nie moja wina że jesteś z cukru, ale to nie powód by pozbawiać mnie komentowania wydarzeń. :D :D :D ... ale intro :P Ja naprawdę jestem obłąkany :P 😭 ... i oczywiście zmieniłem stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
PAX między chrześcijany. :-) Mizogin może się nie zraził i odwiedzi nas jeszcze. Hrabio Bzykula, będę po 22.giej. Nowy, czuj się zaproszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Część Iskra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie osoby, które nitz sobą, ( na przykład ja) i tak naprawdę nie reprezentują a koniecznie zależy im na tym, by wyrażać się w sposób niecenzuralny i przez to być widocznym na forume, proszone są o kontakt ze krzychem zdzichem. Dzięki uprzejmości takim jak On, można omijać cenzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieUstraszona Ty tu rządzisz. :) Ja i tak zapraszam się sam w tematy :P, które aktualnie aktualnie przypadły mi do gustu. Wasz bardzo mi się podoba :D Zawsze dzieję się coś ciekawego. :) Jest co komentować a z tego żyję na forumie. Jakoś rola bawidamka, czy "enegicznego" Ducha nie przypadła mi do gustu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ostatni w loży szyderców", że zacytuję sam siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p to i ja zachowam się niecenzuralnie 😘 wiadomo dla kogo i już mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Miejcie litość dla Kupy. Niedawno odebrał balon od wulkanizatora. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Garry przechodzi ? Ciekawa retrospekcja, ale mało przekonywująca. Gołym okiem widać że dziewczyna lubi być na górze. :) I nie ukrywajmy lubi Twoje towarzystwo, bo jest Cię w stanie kontrolować. :) Do tego się stawiasz, ale jesteś tak mało przekonywujący że wręcz Ją to podnieca. Łoś to flegma :O Niby bez kompleksów a już pada na kolana. :O Zaraz zawiśnie jak kolejne trofeum NieUstraszonej. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego strasznie wulgarnie, kobieto o dziwnym nicku Między nami, już powinny skończyć się pieszczoty, bo licho nie śpi i jeszcze jakiś szczur gotowy jest napisać że spamujemy temat. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamujecie temat
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
jesteś ukrytym mizoginem? Przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromny szacunek do kobiet i nic złego z ich strony mnie nie spotkało. :) Wręcz przeciwnie zawsze dawały mi mnóstwo przyjemności. :D Kosza również i nie raz tupały nóżkami, lub strzelały fochy, ale to nie powód by zaraz nienawidzić. :) Nie jestem tym "czymś" w wyobrażeniu NieUstraszonej . Nawet nie wiem jak to się pisze, "umizgi", "mozginii" ? :O Chyba zapytam Piotrusia Pana ? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×