Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość stare dziadygi
się skumały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziadygi
de Valmount-- spadaj spać ofermo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wieku, mam 44 lata. ty ile masz? 25? Więc sobie wyobraź, że ja dożyłem, a czy ty zdołasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziadygi
Nie pitol dobrze.Jak byłem na tym padole już Ty jeszcze w planowaniu szkalcioku nie byłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma tutaj ludzi bez krzty chamstwa. Sama się do takich nie zaliczam. Posłuchaj Nowego, on już wypowiedział się dosadnie na mój temat. Zaglądam tutaj czasem, ponieważ z początku był to naprawdę interesujący temat, starałam się nie wtrącać, ale... kobietą jestem i nie wytrzymałam.. widać taka natura. Piszę tylko wtedy, gdy mam coś do powiedeznia, mam wolną chwilkę, bądź ktoś mnie zirytuje. A utwór miał być moim typem na tzw. stopkę, bo z nim się właśnie utorzsamiam, dla większości naiwnie i w ogóle niestosownie do naszych czasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziadygi
iskierka247-- dziecko nie rozumiesz jego TOTALNEJ ironii i sie nadymasz jak purchawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś si ? Co masz do dziadełłe ? Myślisz że nie potrafią się dobrze zabawić ? - pomarańczo . Bierz z nich przykład i wprowadzaj coś nowego. Za chwilę w twoim supermarkecie pojawią się "Tytusy" Dla naszego pokolenia zdobycie pierwszej księgi było niemożliwe. I dzisiaj też tak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare dziadygi - zasada NieUstraszonej - nie rozmawia się tutaj z chamami jak zauważyłem. :0 Poza tym ja ciebie nie obrażam, więc bądź łaskaw się oddalić. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Nowy - niewychowane te dzieci - nas lepiej edukowano, a studia były prawdziwe, trzeba było błysnąć, aby się wyłonić w roku. :) teraz rodzice płacą za WSGG (Gotowanie na Gazie) i wychodzą niedouczone licencjaty i magistry. He, magister - mistrz! Od łopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziadygi
de Valmount--a jak powiem ze jesteś ośla pałą też będziesz zirytowany??Nie masz krzty polotu i finezji a chcesz pouczać kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare dziadygi
szkalciok znaczy tyle samo co maluszek. :D Ośla pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleikirst
pierwsza oznaka starzenia się- marudzenie że kiedyś to było inaczej. bal bla bla Niebo bardziej niebieskie, ludzie dobrzy i dzieci wychowane bla bla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia produkowały ludzi wykształconych - nierzadko później pracujących fizycznie. A mamy przez to szacunek do ciężkiej pracy i do ludzi. Do kogo Wy macie szacunek? Co zdobyliście w życiu? czym się pochwalicie? Chamskimi postami. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleikirst
napalony brunecik przytuptał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak jest? Studia skończone, a pracy brak, więc i tak za fizyczna trzaba się brać... jest inaczej?! Nie, nie jest. Nie zawsze przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajmy że temat jest o nienawiści kobiet ivice versa, Co masz do facetów autorko, skoro tak się rozpisałaś, co nie dopchnęli Cię dostatecznie, porzucili, czy może nie masz brania u płci przeciwnej Nieustraszona i tak dziwnie się zachowujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie Nowy
koorwa Wersal po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Iskierko - do roboty szedłem też ale nie z musu - u instalatora kując bruzdy pod rury zarobiłem 4 razy więcej niźli doktor na UJ. :) Macie kiepski start, ale startuje się nie z wysokiego C - jak podkreśliła koleżanka. Trzymaj się Pani I. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie Nowy
Panie Nowy Panie Ośla Pało Pani iskierko Pojebańcu Bruneciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×