Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

"ona Panu nie ufa - Garry" Najmądrzejsze posunięcie od kiedy pojawiła się na tym forum. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj... Naprawdę mam gdzieś kim jesteś, mizoginem, członkiem rodziny królewskiej, czy Kim Dzong Ilem w stroju klauna. Po prostu nie wchodź mi w drogę. Ona mi nie ufa, Ty też nie powinieneś. A wiesz czemu? Bo Cię nie lubię. A wiesz czemu Cię nie lubię? Bo mi nie ufasz. O ile przekaz został zrozumiany, to idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Garry - nie chcę Pana obrazić, ale jak dla mnie jesteś Pan straszakiem na wróble drobnego gatunku. Między nami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych tu nie widziałem. Więc jak widać wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mizoginem. Uwodzę, wykorzystuję i porzucam kobiety. To mój los, który wybrałem i który lubię ponad życie...chcecie rzeczowo porozmawiać? Służę od jutrzejszego wieczoru. Pozdrawiam Panie i Panów. To nic, że większość ani nie zachowuje się jak panowie ani nie posiada odpowiadającej "panom" prezencji. :) ******************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim mi się do nerwów dobierzesz, to eony minął. Ostrzegam tylko, nie nadepnij mi na odcisk. Bo będę musiał oddać. A teraz się już naprawdę zwijam, resztę pytań zostawię sobie na później, c'ya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skwituję Pana odpowiedź uśmiechem i przysłowiem: :) Im mniejszy pies, tym głośniej szczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cześć NieUstraszona ;) Narób tu znów bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mówi gość, który tu dzisiaj jadem pluł? :P No i jak ja mam się stąd wyrwać, hy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i jad ? Właśnie dostałem opierdol za serduszka, szczury miały ochotę na podjazd na moją skromną osobę. I tak miałem farta że obeszło się bez wyzwisk. :) I Ty mi mówisz o jadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię widzą tak Cię piszą, Nowy. P.S. I tak nie lubię wiosny. I już mi się odechciało spać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tutaj ;) , jak mnie mają widzieć tak o mnie mają pisać. :) Nie zapominaj że to tylko gra i nie ja wymyślam tak trudne słowa jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie popadłeś w taki zły nastrój od kiedy dowiedziałeś się że Ci nie obciągnę ? Garry Dla pocieszenia powiem Ci i to jak na ironię, nie tyle trudno jest tu się wstrzelić w jakąś sztukę, co wszystkie sprawiają wrażenie delikatnie mówiąc pojebanych . :( Ale na szczęście są wyjątki i to nawet więcej niż przypuszczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
No faktycznie chłopy zaszaleli do ranka, za to kimnęłam się i spałam do rana przy włączonym telewizorze. :-D Dzięki Garry, ale daję sobie radę z rozmówcami, a porządek zrobię jak najbardziej. :-) Nowy, też się cieszę, że nie opuszczasz najlepszego topu na Kafeterii i obdarzasz rozmówców niepotrzebnymi epitetami - daj spokój, te gogi same zdechną. :-D PS Hrabia Bzykula - mam kilka pytań: - napisz mi może w ramach zdrowego rozsądku kim jesteś i czym się parasz, -jakie kobiety lubisz bałamucić? -z jakiego powodu to czynisz? -jakaś taktyka, schemat czy improwizacja w osaczaniu ofiar? (przydatne - głównie dla 20-latków, usiłujących zarwać dupencję a nie wiedzących jak) -czy gardzisz kobietami? -sumienie nie gryzie? -jaki masz roczny przerób? Uprzedzam, o ile ktoś mi szpilek nie wbija, to się jegomościa nie czepiam, więc jak spróbujesz po mnie bez konkretnego powodu pojechać, to dostaniesz na garba. KPW? I mów mi jak w nicku - panowie uciekli w 1939 roku do Rumunii, Gentasie z Wersalu. Będę jutro wieczorem - niespodziewana wizyta na Wybrzeżu, a kompa nie biorę i chcę mieć spokój od Was, Drogie Internetowe Szumowiny. Życzę wszystkim miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Bzykula de Walnot - ale masz nadęty opis w stopce. Wzięty z książki Pierra Choderlos de Laclos? Twoja własna "synteza"? A może Boya-Żeleńskiego? :-D Trzymanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybada czy aby nie ściemniasz... :-D Biada ci jeśli wyjdzie szydło wora :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj Beduiny żyjeta jeszcze?
Jakoś nie widzę aktywności nadmiernej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że zaczęły się rozmowy "na temat", Nomadzie. ;) A nie bełkotliwe żale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAhoj Beduiny
Jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wódz Beduinów
Jakie Mizogliny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z wami ani poczytać
nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppalet
se napisz a potem se poczytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×