Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość szacunek za wiedzę
kafeterjanka taka jedna.. jeśli nie handel to może usługi lub produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
spryciarz a powiedz mi czy ty prowadzisz biznes interenetowy czy sklep stacjonarny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukammmm
Ja to sprzedaję legalnie i na męża firmę i jest taki opis w aukcji :-) wystawiam aukcje jak mam potrzebę zarobić, tak na co dzień się tym nie zajmuję bo nie mam czasu przeważnie bawić się w podchody. dlatego szukam czegoś konkretnego, stałego, zapakować i wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusowy troll
A ja wam mowie zainteresujcie sie MLM. to sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
spryciarz co? zatkało??hihi ... Mnie też szczerze mówiąc, chociaż sama po swoich niepowodzeniach już doszłam do takich wniosków. każde niepowodzenie to wiedza czego nie robić. to bardzo cenne informacje których nie wyczyta się w książkach (nie twierdzę że książki są złe):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukammmm
ja sprzedaję poza allegro jak ktoś chce, nie ma problemu ale zawsze zaznaczam że wysyłam też paragon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
to niesprawiedliwe że biedni ludzie płacą największe podatki a wielkie nieopodatkowane koncerny wykańczają drobny handel - ich stać na lobbing i są duzi więc zwalnia się ich z podatków.nie liczyłbym na zmiany rząd woli się zajmować pierdołami bo większość posłów to rolnicy,politycy,związkowcy i ogólnie ludzie którzy do żadnej pracy się nie nadają więc skąd mają mieć pojęcie o tworzeniu prawa. kupują wyborców mnożąc dług bo tak najprościej i jakoś to się kręci - na razie :D niedługo będzie jak w grecji gdzie połowa ludzi pracuje w budżetówce czyli tworzy zawód tak naprawdę nikomu niepotrzebny czyli urzędnika, wtedy łatwo będzie ich kupić np. poprzez podnoszenie pensji. kto da więcej ten wygra i tak do czasu aż się wszystko zawali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
Popieram na 1000% Ja jak mówiłem 23 lata niewolnictwa na własne życzenie w żywieniu [aparatu państwa] obecnie tuskolandu Bywało różnie, jak to w biznesie, raz na wozie, raz pod.... Ale na etat to ja już bym się mimo wszystko nie nadał Każdy szef wywalił by mnie na pysk po pierwszym dniu Spoko ! Dasz radę da radę POD WARUNKIEM ŻE KAŻDA DECYZJA O WEJŚCIU W TAKI CZY INNY BIZNES BĘDZIE POPARTA SPRAWDZONĄ INFORMACJĄ i to trzeba jasno zaznaczyć. nie wchodzi się w biznes na chybił trafił. kafeterjanka taka jedna.... jak wspominałem zdobywaj wiedzę w co wchodzić i w co nie wchodfzić. co robić i czego nie robić :) jeśli wpadniesz na jakiś pomysł (pomysł na biznes to rozwiązywanie problemów innych ludzi. problemem jest na przykład pryszcze, pomysłem na biznes clerasil ;) ) to wiedza którą zdobyłaś określi czy można weń wejść bez ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
pracuje przy produkcji odzieży.jedyne usługi które mogłabym ewentualnie wykonywać to jakieś przeróbki odzieży itp. a ponieważ jestem z Łodzi a to zagłębie odzieżowe to takich punktów przeróbek jest dużo:( Produkcja...zależy mi na pracy w domu ponieważ mam dziecko i jak odbiorę ją ze szkoły to mogłabym coś jeszcze dorobić a co można produkować w domu...kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
to niesprawiedliwe że biedni ludzie płacą największe podatki a wielkie nieopodatkowane koncerny wykańczają drobny handel - ich stać na lobbing i są duzi więc zwalnia się ich z podatków.nie liczyłbym na zmiany rząd woli się zajmować pierdołami bo większość posłów to rolnicy,politycy,związkowcy i ogólnie ludzie którzy do żadnej pracy się nie nadają więc skąd mają mieć pojęcie o tworzeniu prawa. ludzie powoli otwierają oczy. może dojść do tego że do sejmu wejdą nowe partie które zrobią pożądek w polsce. zresztą wystarczy zgłosić do posła problem razem z rozwiązaniem. rząd ma swoich prawników i przy dobrej woli mogą coś z tym zrobić chyba że nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
ja sprzedaję poza allegro jak ktoś chce, nie ma problemu ale zawsze zaznaczam że wysyłam też paragon - no doradzam dużo sprytu albo nie robienie tego nielegalnie. nie interesuje mnie jak to robisz przestrzegam tylko przed ew konsekwencjami. uważaj też bo na stronie gusu po regonie można sprawdzić firmę męża a konta w bankach mają zazwyczj cztery cyfry które świadczą o tym czy firmowe czy nie.oczywiście nie ma posiadania wymogu konta firmowego ale gdyby okazało się że firma męża to spólka prawa handlowego to już jest. konkurencja na allegro ta legalna to nie są idioci a często to starzy wyjadacze którzy też tak zaczynali i ciężko ich przechytrzyć. dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem czytając ich. jak ktoś napisał w temacie z którego wyżej pochodzi cytat jeden na drugiego patrzy jak gestapowiec na żyda w czasach okupacji więc pojawienie się nowego towaru taniej na pewno zaobserwują i prześwietlą cię dokładnie. zazwyczaj niska cena = kontrola, a jak widzą nielegalną sprzedaż to masz już ich całe stado na głowie. legalnym większośc odpuszcza ale nie można wykluczyć że znajdzie się czarna owca czyli gestapowiec z cytatu wyżej. lepiej iśc na ryczałt zapłacić składkę zdrowotną i mieć święty spokój. skoro nie zarobi się nawet na składkę zdrowotną czyli niespełna 300zł to czy warto się później użerać z urzędnikami nawet majać wszystko w porządku. przyjdą bedą siedzieć tydzień i więcej herbaty wypiją niż zysku z tego było :D moim zdaniem prób opłacalności to 2 tysiące na miesiąc bo trzeba przyjąć że ktoś obniży cene,opłaty, czy inne nieplanowane rzeczy bo założenia z reguły są dośc optymistyczne. jeśli interes tyle nie daje w prognozach to szkoda czasu lepiej trzymać się pracy która się ma. teraz pełno tych z dotacji co towar sprzedają ze stratą bo jak przetrwają rok czy dwa to mają te 20 tysięcy które dostali więc jest ciężko nowym. ogólnie z dotacji powstała patologia i trzeba mieć świetny pomyśl właśnie z jakąs niszą albo importem aby zaistnieć. może ktoś ma jakąś super lokalizację i otworzy jakiś salon operatora komórkowego czy inne rzeczy które wszędzie są a u niego nie ma w przeciwnym razie ze wszystkim będzie ciężko. dobrą metodą jest obserwowanie co się sprawdza gdzieś a czego nie ma w innym miejscu. ja tam mam takie dwa swoje biznesy rezerwowe na czarną godzinę właśnie na podstawie obserwacji że gdzieś jest a w innym miejscu brak :D oczywiscie nie zdradzę jakie, ale każdy może moją metodologię zastosować :D ci którzy podróżują po świecie to już w ogóle powinni mieć głowę pełną pomysłów :P zazwyczaj największe dochody generuje to czego nie ma na danym rynku a co ktoś podejrzał w innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
pracuje przy produkcji odzieży.jedyne usługi które mogłabym ewentualnie wykonywać to jakieś przeróbki odzieży itp. a ponieważ jestem z Łodzi a to zagłębie odzieżowe to takich punktów przeróbek jest dużo Produkcja...zależy mi na pracy w domu ponieważ mam dziecko i jak odbiorę ją ze szkoły to mogłabym coś jeszcze dorobić a co można produkować w domu...kolczyki? dlaczego uważasz że tylko możesz robić przeróbki odzieży ? na pewno moższe się nauczyć nowych rzeczy i zdobyć wiedzę w nowym zawodzie. nie musisz chodzić do szkoły żeby się czegoś nauczyć. widzisz niedawno założyłaś temat i ile nowych informacji zdobyłaś. na pierwszej stronie ktoś podał książkę do marketingu która poszerzy twoją wiedzę a przy okazji "możliwe ale na forum" zdradzi ci część swojej wiedzy którą zdobył w praktyce. nie bój się tylko się ucz i nie wchodzić w biznes na tzw "pałę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
"ponieważ jestem z Łodzi a to zagłębie odzieżowe to takich punktów przeróbek jest dużo" - zapomniałem napisać że również sama zdobywasz wiedzę. dobrze zrobiłaś że rozeznałaś się w rynku na który ewentualnie chciałabyś wejść. dzięki temu maleje ryzyko wejścia tam gdzie nie trzeba czyli ocalisz pieniądze :) widzisisz idzie powoli do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
pomyśl o biznesie ze znajomymi ale na razie zdobywaj wiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
nie wchodzi się w biznes na chybił trafił. - z tym się nie zgodzę moim zdaniem ważniejsza intuicja i znajomość branży niż tomy dzieł kotlera czy skąd tam ten przykład z pryszczmai pochodzi bo już chyba gdzieś an to trafiłem.o tym że teoria to teoria a praktyka to praktyka świadczy to że większość specjalistów od ekonomi żyje z glodowych pensji na uczelniach a tylko nieliczni wykładają tam hobbystycznie bo zarabiają na wiedzy. moim zdaniem biznes plan to sobie może robić korporacja planując inwestycję jak ktoś chce otworzyć budkę z hot dogami to ważniejsze jest to aby miał intuicje i otworzył w dobrym miejscu oceniajać ryzyko. badania rynku tu nic nie dadzą bo każdy przechodzień który idzie akurat głodny powie że by się przydała a najedzony że nie :D to nie jest równoznaczne z tym że głodny kupi a najedzony nie. nawet jak to rozszerzymy o badania ile mają kasy w portfelu to niewiele da. za to dobre miejsce czyli intuicja i ktoś kto stworzy super smacznego hod doga ma szanse oczywiscie wg mnie. biznes plan w przypadku prostych działalności można zrobić w głowie w pół godziny jeśli ktoś ma dobry procesor. ja zawsze tak robię i rzadko się mylę. trzeba się znać i wiedzieć co ktoś kupi zje itd. ty z lodzi faktycznie masz problem byłem tam kilak razy i to chyba najbiedniejsze z dużych miast :O na każdym kroku to widać tak samo jak to że ludzie potrafią tam szyć. nawet młode laski zamiast markowych ciuchów pewnie z braku funduszy widać że mają coś unikalnego pewnie własnego wykonania. w innych miastach ludzie ci sami zary,berszki i inne takie :D w łodzi mniej. ja bym na pewno nie szył tam gdzie wszyscy szyją, ale widziałem że na allegro ktoś sprzedaje kreacje wieczorowe szyta na zamówienie właśnie z łodzi. widziałem bo się skarżyli że strasznie się różnia od tych ze zdjecia :D tylko że teraz chiny zdominowały odzież, ludzie nie chcą czegoś szytego tylko markowe wiec net odpada a w łodzi każdy może sobie uszyć :P tym samym albo sprzedawać gdzie indziej albo zaimportować do łodzi coś czego tam nie ma. handel to prosta sprawa nie musisz się znać jak na szyciu wystarczy że tanio kupisz drogo sprzedasz. z drugiej strony tam jest łatwy dostęp do tanich materiałów może sprzedawać części w postaci np. materiałów a nie gotowe produkty. kupisz u turka czy wietnamczyka z tuszyna i może będzie to opłacalne. z drugiej strony ludzie sprzedający w necie kupują w wólce bo w tuszynie podobno drogo :P no i opcja która kiedyś mi wpadła jak odpoczywałem na stacji w tuszynie. tam przyjeżdza dużo ludzi z czech widać to po rejestracjach bo w czechach droga odzież, czyli kupić w łodzi sprzedać w czechach niekoniecznie trzeba fizynczie jechać do czech w końcu mamy globalizację i można wysyłać niekoniecznie detalicznie można się dogadać z jakimś czechem. mam nadzieję że nie czyta tego nikt kto tak robi i nie psuję mu biznesu :D tylko teraz ja znam trochę czeski a ty pewnie nie więc dalej masz problem ale chce tylko pokazać że trzeba uważnie samemu obserwować bo człowiek podświadomie widzi to do czego sam się nadaje. gdybym nie miał znajomych czeszek to nie wiedziałbym że tam jest odzież strasznie droga i nie zwrócił uwagi na czechów którzy pakowali do samochodów jakieś ciuchy. tym samym ani nikt ci nie powie na czym zarabiać ani nikt za ciebie nie stworzy super planu na biznes. coś takiego się franczyzna nazywa i chyba nie jest zbyt opłacalna tu masz forum i jak raz tam coś sprawdzałem to ludzie na wszystko narzekają :D wiadomo że jak firma ma super biznes to rozwija swoją sieć a nie daje zarabiać innym skoro daje to bardzo prawdopodobne że chce ich naciągnąc na licencje i inne opłaty. http://franchising.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukammmm
wiedza rzecz bezcenna :-) nie sądzę żeby ktoś mi coś zrobił jak daję paragon, wpłata jest na konto firmowe, i jest wpis do ewidencji z tym towarem - wiem że ktoś może na mnie zapolować. ostatnio kobieta do mnie zadzwoniła, że kupi na 750 zł jak jej dam 20 zł rabatu. Zaproponowała mi poza allegro, bez prowizji więc nie ma problemu. Wplaciła na konto firmowe, wysłałam parago i jest ok. jeśli zakladacie swoją firmę to we wpisie umieszczajcie wszystko co możliwe, nic się za to nie płaci a może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusowy troll
Zainteresujcie sie MLM ja wam mowie. To swietny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
czyli ogólnie rzecz biorąc porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
nie wchodzi się w biznes na chybił trafił. - z tym się nie zgodzę moim zdaniem ważniejsza intuicja i znajomość branży niż tomy dzieł kotlera czy skąd tam ten przykład z pryszczmai pochodzi bo już chyba gdzieś an to trafiłem. znajomość branży intuicja to wiedza zarejestrowana przypadkowo jednak na początku dobrze znać torię. na pewno to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
kafeterjanka taka jedna.... czyli ogólnie rzecz biorąc porażka jaka porażka ? dopiero się uczysz i to trochę potrwa. czy można szyć ciuchy gdy nie wie się jak nawlec igłę ? wipisz sobie na karte czego się dzisiaj dowiedziałaś (podziel kartkę na kolumnę w co nie wchodzić i w co wchodzić) i sama zobaczysz że jak na jeden dzień to dużo. za miesiąć będziesz jeszcze więcej wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta byznesuuu
tak tak pierdu pierdu, ja juz od roku analizuje, podpatruję, wydzwaniam, otrzymuję mailem ofery i NIC!!!!! Pomysły mam bardzo dobre, ale to tylko pomysły. Do ich realizacji potrzeba super kontaktów i wielkiej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
w tej chwili mam wrażenie że w nic nie opłaca się wchodzić bo wszystkiego jest pełno...:( Nie stać mnie na to żeby stracić więc boję się ryzykować. Ale jeśli nie zaryzykuje to nadal będę harować za grosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
sądziłem że ten paragon to ściema a danymi męża tylko to firmujesz a wpłaty idą na inne konto. wiele osób tak robi z tych które sobie dorabiają bo zazwyczaj jeśli ktoś używa słowa dorobić to myśli o takim zarobku którego nie opłaca się opodatkować :D dlatego przestrzegałem. skoro to legalna firma i w razie czego mąż się będzie użerał to czemu nie :D może i bezcenna jeśli chodzi o matematykę czy prawo ale o pomysł na biznes to czarno widzę. obserwuję wielu ludzi i często ci wykształceni śmieją się z kogoś kto kiepsko mówi po polsku a tym bardziej pisze a jak się zaobserwuje jego biznes jest najbardziej rentowny mimo że nie ma pojęcia kto to kotler czy friedman. zwyczjnei jego biznes polega na sprzedaży wycieraczek i nie wymaga wiedzy tylko siły aby kilka ton ich przekładać na dobę :D miał intuicje zobaczył czego brakuje zamówił w chinach i trzepie kasiore mimo że w zawodówce to by chyba nie zdał z polskiego :P dobra spadam bo już tu siedzę za długo na koniec mam ostatnią "radę" - iśc do mensy zrobić test na iq jak wyjdzie powyżej 120 rozglądać się za biznesami jak mniej to skupić na pracy którą jeszcze ma i szukać lepszej w tym samym zawodzie.dobry pracownik w którejś firmie będzie doceniony. taki test to w dużej mierze miernik logicznego myślenia i kojarzenia tego co nie każdy skojarzyć potrafi. do biznesu wystarczy właśnie to plus odrobina sprytu i pracowitość też jest przydatna ale lenie też sobie dadzą radę :D jeśli ktoś nie jest błyskotliwy to zawsze się w coś wpakuje :O i zostaje mu chyba tylko franczyzna bo tam robi to co mu każą jak na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
w tej chwili mam wrażenie że w nic nie opłaca się wchodzić bo wszystkiego jest pełno... Nie stać mnie na to żeby stracić więc boję się ryzykować. Ale jeśli nie zaryzykuje to nadal będę harować za grosze ... - czekać aż się zobaczy coś czego nie ma pełno i będzie się przekonanym że się uda i warto ryzykować. jeśli czegoś jest pełno i sami widzimy że się nie uda to szkoda wyrzucać oszczędności i narażać się na zwolnienie w pracy w której pracujemy obecnie. może się skończyć tak że nie będzie ani pracy ani oszczędności. kto nie ryzykuje ten nie ma ale ten kto wierzy w moc nadprzyrodzoną i próbuje śladami jezusa przejśc przez morze nie kończy dobrze :P ważne aby wyważyć jedno z drugim a nie porywać sie na hura czy nie zniechęcać bo w hurtowni się nic nie znalazło. to normalne że nic nie znalazło i trzeba szukać gdzie indziej a nie marnowć czasu an dalsze szukanie tam gdzie się nie znajdzie z powodów które podało już kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
"w tej chwili mam wrażenie że w nic nie opłaca się wchodzić bo wszystkiego jest pełno... Nie stać mnie na to żeby stracić więc boję się ryzykować. Ale jeśli nie zaryzykuje to nadal będę harować za grosze ..." teraz patrzysz na biznes z punktu widzenia pracownika więc to normalne że wydaje ci się że nic się nie opłaca. lekcja numer jeden: żeby nie stracić to trzeba zmniejszyć ryzyko czyli nie wchodzić w biznes bez wiedzy. właśnie dlatego musisz zdobyć jak najwięcej wiedzy która ciebie pokieruje do biznesu o jak najmniejszym ryzyku. na początek kup sobie tą książkę i czytaj różne fora. może znajdziesz branżę w której jest mała konkurencja. dzisiaj się dowiedziałaś jak wejść w biznes bez ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukammmm
ja mam kilka sensownych pomysłów ale jak ma się małe dzieci i nie tak już duzo wolnego czasu to trzeba szukać na miejscu, z chęcią bym pojechała po dany towar za granicę, ale nie mam z kim, kiedy i jak są działy na allegro w których się po prostu zarabia i są w ktorych szpilki już nie wciśnie nie żartuję z tym paragonem, nie opłaca mi się ryzykować. dodatkowo każdą internetową sprzedaż wpisuję na liście z nazwiskiem, adresem i to daję do księgowej, każdą transakcję mam tak opisaną.Jak ktos dzwoni, że kupił coś 1,5 roku temu w grudniu to klikam w grudzień 2010 i widzę, że ma rację i nie kłamie i kupował u mnie przedmiot x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Dziękuje wszystkim za wpisy;) Idę już spać bo rano trzeba wstać do pracy :( Sporo już wiem ale przede mną jeszcze długa droga:( oby zakończyła się kiedyś sukcesem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunek za wiedzę
kafeterjanka taka jedna.... nie bój się idź tą drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe ale na forum
Jak ktos dzwoni, że kupił coś 1,5 roku temu w grudniu to klikam w grudzień 2010 i widzę, że ma rację i nie kłamie i kupował u mnie przedmiot x - kup asystenta za 10 zł miesięcznie zrobi to wszystko za ciebie. tylko unikaj allegrowego menadzera sprzedazy to jedna wielka usterka jak całe allegro. pewnego dnia znikną ci dane a allegro odpowie że możesz ich pocałować w dupę tylko ładnie ubierze w słowa. programy typu asystent czy sello sama sobie zarchiwizujesz na dysku. zakładam że korzystasz ze zwolnienia z kasy tzn. mąż i po to te całe notatki i wpłaty tylko na konto, więc pamiętaj że w roku w którym zaczynałaś limit na zwolnienie się inaczej liczy chyba że firma była założona 1 stycznie jeśli później to odpowiednio mniej. przesyłki wlicza się do limitu pewnych towarów zwolnienie nie dotyczy jak telefony komórkowe,części samochodowe, oprogramowanie, filmy i inne takie jest tego z 30 sztuk warto się zapoznać z rozporządzeniem do zwolnienia z kasy fiskalnej zanim konkurencja wyczai :P jeśli nie korzystasz ze zwolnienia to szkoda prowadzić notatki to klient podczas reklamacji musi udowodnić że kupił u ciebie a nie ty więc bez sensu ponosić nakłady skoro jemu się nie chce dołączyć potwierdzenia przelewu czy czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiennorzyce
Może nie skupiaj się tylko na alledrogo ;) popatrz w necie za niszą, najlepiej taką o której masz odrobinę pojęcia i zacznij z allegro ;) później stopniowo możesz zmniejszyć koszty aukcji i przenieść sprzedaż do jakiegoś swojego sklepu internetowego i zacząć się promować na własną rękę.. dajesz wtedy wizytówkę do panoramy firm internetowej i nie dość ze jesteś pozycjonowana już, to do tego mając konto na alledrogo twoje produkty są tam widoczne ;) także całkiem Duzy zasięg masz a płacisz raz ;) btw. Powodzenia ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×