Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmammaa weronkkiiii

Czy wyprawiacie urodziny dla dzieci?

Polecane posty

Gość zuzannaanna
Ja jeszcze nigdy nie wyprawiałam urodzin dla córek ale mam zamiar w końcu zacząć to robić. Wczoraj znalazłam dmuchane zamki, statki itd na http://dmuchancesilesia.pl/ i pomyślałam, że wynajme coś takiego jak będą miały urodziny. Na pewno będzie dużo radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy w Parku Rodzinka w Poznaniu http://www.parkrodzinka.pl/ Regularnie urządzają tam urodziny, więc wszystko jest profesjonalnie zrobione. Dzieciaki szaleją w centrum rozrywki a menu urodzinowe pochodzi z ich restauracji. Można wykupić opcje urodzin w stylu disco, sportowym czy księżniczkowym etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio organizowałam urodzinki córci z animatorami z Klaun Polska. Było super! Ekstra zabawy, konkursy, mega organizacja! Dzieciaki były zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenal
Tak jak wspominała poprzedniczka, W Warszawie i nie tylko wiele osób korzysta z usług znanej i lubianej firmy "Angel" KLAUN POLSKA w organizacji atrakcji na imprezy dla dzieci. Jeśli chcecie zapoznać się z bogatą ofertą firmy najlepiej będzie odwiedzić ich strone www.klaunpolska.pl. Cieszy się od lat bardzo pozytywnymi opiniami i referencjami, których nie brakuje w Internecie. Wpisując w google opinie o Klaunach na Szczudłach na pewno znajdziecie mnóstwo ciekawych referencji, więc nie będę ich tu cytowała. Zobaczcie sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaun polska beznadzieja nie polecam, drogo a animacje przeciętne, takie jak wszedzie, nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jargo
Miałam przyjemność współpracować z Klaun Polska i muszę powiedzieć, że jest to w pełni profesjonalna firma, która potrafi zabawić dzieciaki jak nikt, dlatego ja szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na zorganizowanie urodzin dla dziecka są animatorzy. Ja zrobiłam niespodziankę swojej córeczce i zaprosiłam animatorów z Klaun Polska. Była zachwycona! Zresztą nie tylko ona, wszystkie dzieciaki się świetnie bawiły i nie miały czasu na nudę! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam Klaun Polska. Wymyślają świetne zabawy dla dzieci a także mozna zorganizować z nimi tematyczne urodziny. Ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyprawiam. Tylko 1 roczek obchodziliśmy. Teraz ma 12 lat, to swięto nasze rodzinne, prywatne. Składamy jej życzenia, prezenty owszem, ale uważam, że stado obcych maluchów którym trzeba zapewnić bezpieczeństwo i dobrą zabawę nie jest potrzebny. Ogólnie nie przepadam za owczym pędem czyli tym co uważa i robi większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela88
Warto, warto... Niech się dzieciaki pobawią i będą miały dobre wspomnienia z dzieciństwa. Bo kiedy mają się bawić? Jak dorosną to same wiecie jak to jest dom, rodzina, praca itd... No ale mniejsza z tym. Jak już zdecydujecie się na organizację przyjęcia la maluszka to najlepiej skontaktować się z Klaun Polska. Oni już się wszystkim zajmą, a my będziemy miały spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FelkaBąbelka
Ja wyprawiam moim dzieciom urodziny co roku, jednak bez jakiś szaleństw, nie stać mnie na to. Najważniejsze jest aby dzieci się dobrze bawiły, dlatego ważne jest zaproszenie rówieśników, wtedy prezenty pójdą na bok. Proszę na ten temat przeczytać więcej na: http://abxpolska.pl/porady-dotyczace-organizacji-urodzin-dla-dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyprawiam urodziny dla swoich dzieci. Ostatnie urodziny dla mojej córeczki urządziłam zatrudniając animatorów z www.kaczki-dziwaczki.pl z Wrocławia Dzieci bawiły się świetnie i polecam wam urządzić urodziny z pomocą tych animatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyprawiam urodziny swoim dzieciom. Ostatnio mój synek miał urodziny w sali zabaw www.liderplaczabaw.pl i miał urodziny, które będzie jeszcze długo pamiętał. Wszystkie dzieci miały świetną zabawę. Polecam wam ich place zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia312w
Ja mam troszkę inne pytanie. Córka za 4 mce kończy 10lat chcemy jej z mężem na urodziny kupić kamerę ponieważ widać w niej potencjał do fotografii. Aparat dostała na komunię teraz marzy o kamerze. Myślałam nad czymś takim https://e-oko.pl/drony-i-kamery-sportowe/6151-sony-fdr-x300-nowosc-4548736022058.html Jednak babcia tj moja teściowa jest przeciwna takiemu prezentowi, twierdząc że to jeszcze dziecko i takiego czegoś nie potrzebuje. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka7
Ja ostatnio na urodziny swojego syna zamówiłam Dawida Krzyżowskiego, który poprowadził z dziećmi warsztaty sztuczek piłkarskich. Dzieci świetnie się bawiły. Tutaj masz namiary http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, co roku, od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizujemy urodziny Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami tel.: 880-963-417 email: urodziny@kidsarena.pl Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena ul. Staszica 1 Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizujemy urodziny Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami tel.: 880-963-417 email: urodziny@kidsarena.pl Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena ul. Staszica 1 Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu mój dzieciaczek świętował urodziny. Z rodzicami dzieci, które się z nim przyjaźnią ustaliliśmy, iż fajnie byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli rozwój z dobrą zabawą. W internecie znalazłam ofertę http://www.swiatlabiryntow.pl/ . Tam dzieciaki spędziły urodziny mojego syna, bawiąc się i rozwiązując łamigłówki podczas eksploracji przeróżnych labiryntów. To był doskonały pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna337
Zawsze robię urodziny swoim dzieciom. Mam dzieci w wieku 8, 10 lat. Ostatnio zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego, który poprowadził warsztaty z dziećmi. Były bardzo zadowolone. Polecam http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja organizuje urodziny swojemu dziecku. Ostatnio były urodziny mojej córki i zdecydowałam się nie tylko na ich organizację ale też wynajęłam animatorów, którzy zapewnili zabawę dzieciakom. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam skontaktować się z www.kaczki-dziwaczki.pl Oni mają spore doświadczenie w zabawianiu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.03.2012 o 23:00, Gość aanakonda23 napisał:

I TEGO SIE OBAWIALAM. Napisala do mnie chlopaka bratowa ze chca przyjechac na urodziny malej ale z pytaniem czy moga na 2 dni. Problem jest taki ze my nie mamy warunkow zeby ktos mogl u nas nocowac mamy tylko 1 lozko. Nieiwem co mam odpisac.

Prawdę jej napisz.

Ja sama robię tort i robię obiad.Zapraszam dziadków.I tak będzie do 18stki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

Tak, co roku syn ma odprawiane urodziny a skończył 13 lat.W jeden dzień zapraszam dziadków na obiad i kawę a zwykle w weekend syn zaprasza kolegów i np w tym roku miał urodziny w parku trampolin , w poprzednich  w kinie , na kręglach  jak był młodszy to w  salach zabaw itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×