Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmammaa weronkkiiii

Czy wyprawiacie urodziny dla dzieci?

Polecane posty

Gość mireczkowata
skoro córka śpi u was w pokoju to ulokuj gosci w jej pokoju. Jeśli chca przyjechać, mieszkanie widzieli to jaki masz problem? Ja wyprawiam co roku- dla rodziny, około 30osób! Jedyna okazja, żeby się spotkać cała grupą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddellicja2
Jesli drodzy rodzice szukacie sprawdzonych i polecanych zabawek na urodziny dla naszych dzieci to polecam koniecznie zajrzeć na stronkę tego sklepu http://www.mojulubionybohater.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia456654
JA OSTATNIO WYPRAWIAŁAM SWOJEJ CÓRECZCE URODZINKI W DOMKU, NIE BYŁO TO ZWYKŁE PRZYJĘCIE BO ZNAJOMA POLECIŁA MI SKLEP Z ZESTAWAMI TEMATYCZNYMI NA www.packetparty.pl REWELACJA!!!! WŁAŚCIWIE KUPIŁAM TYLKO TORCIK I NAPOJE, A U NICH WE WSZYSTKO SIĘ ZAOPATRZYŁAM. WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE TYLKO DO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU.SUPER CENY. BAJKA :) POZDR KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne! Wyprawiam co roku, dziecko przywiązuje dużą wagę do swoich urodzin, a ja chcę, żeby później miało fajne wspomnienia z dzieciństwa :) jak Amelka była młodsza to urodziny robiłam jej w domu, zapraszałam babcie, dziadków, a teraz od dwóch lat organizuję party dla niej i jej koleżanek i kolegów. Zawsze korzystam z usług klubu dla dzieci: Baby Club Cafe w Łodzi. Dzieci maja zapewnione jedzenie, atrakcje, opiekę i przede wszystkim fajną zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opener Klub Mam
Drodzy Rodzice, macie dosyć urodzin organizowanych na placach zabaw i w restauracjach? W bardzo prosty sposób możecie sami przygotować idealne przyjęcie urodzinowe w domu lub ogrodzie. Dzieci to bardzo wymagający goście, dlatego ważne jest by urodzinki były pełne atrakcji. Zorganizujcie zabawy dostosowane wiekiem do maluchów, zaplanujcie niespodzianki i nagrody, które zachęcą dzieci do aktywnego udziału w konkursach. Nie animujcie jednak całego czasu, pozwólcie by dzieci – jeżeli mają na to ochotę – bawiły się też spontanicznie ze sobą. Dobrym pomysłem są też zawody sportowe, które lubią zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Mogą to być wyścigi w workach, przeciąganie liny, tańce z balonem czy tańczenie na gazecie, której wielkość, co jakiś czas zmniejszamy. Nie zapomnijcie jednak, że Maluchy nie lubią przegrywać, podkreślajcie więc, że fajna zabawa to cel konkursów, a wygrywa każdy, kto ukończy daną konkurencje. Opener Klub Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszowata33
przeszlam przez etap wyprawiania urodzin w domu, po ktorych przez kilka dni nie moglam katow dosprzatac; na wiosne urzadzillismy corce impreze w coco cafe na mokotowie; z animatorami, tematyczne i bez rodzicow; mojej 9latce baaardzo sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka.kowalska@onet.com.pl
no pewnie, że wyprawiam urodziny ;) ale nigdy w domu, na szczęście moja córa rodziła się w czerwcu i zabawy przenosimy na dwór. zawsze mamy ładną pogodę, a nie widzi mi się sprzątać bałaganu w domu po ich wygłupach. jedzonko też na tarasie, talerzyki oczywiście plastikowe/papierowe, żeby zmywanie ograniczyć do minimum. fajną opcją jest zamówienie animatora, który zajmuje się dziecmi, chwila spokoju jest ;) mój brat jako chrzestny na prezent zamówił pirata z klaun polska (maja córa uwielbia Jacka Sparrowa) i do tego dmuchany mini zamek piracki. zrobił szał, a ja chyba skorzystam z tej opcji za rok. wygodne, a dzieci nie marudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaklamka
No jasne, że wyprawiamy. Kiedyś robiliśmy w domu, ale zwyczajnie nie opłaca się. Jesteśmy z Wrocławia i mamy na Bielanach świetne miejsce- Loopys World. Potężny plac zabaw, na którym można nie tylko siębawić, alei zorganizowąc super urodziny.My tak zrobilismy jak nasza córka konczyla7 lat i byla mega zadowolona. Świetna zabawa. Bardzo polecam miejsce,a poza tym nie trzeba w domu sprzatac ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vluffy
Zabieramy na Christmas Show do Teatru Polskiego wawie, bo właśnie wtedy wypadają urodziny naszego syna. Dostanie coś poza tym, ale chcieliśmy, żeby zobaczył coś owszem w atrakcyjnej oprawie, ale przy tym wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze urodzinki córki robiłam, owszem. Impreza była w domu, całkiem spora, jako że mąż ma dużą rodzinę, więc osób się uzbierało kilkanaście. Przygotowań - placki, sałatki i inne - 2 dni, sprzątania po imprezie - 2 dni, wszystko sama. Ale w sumie było fajnie:) Drugie urodzinki wyglądały tak, że zabraliśmy ją po prostu do sali zabaw, i tam się z nią bawiliśmy przez pół dnia - nie chciało mi się robić przyjęcia w domu, poza tym mieliśmy już kolejne dziecko, które wtedy miało niespełna 2 miesiące, a ja wymęczona jak nie wiem. Tak więc tradycja jest taka: pierwsze urodzinki robimy, a potem się zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu synkowi urodziny organizowałam w kawiarni Family Cafe (to jest na ulicy Dziewanny w Lublinie). W pakiecie były zaproszenia urodzinowe dla dzieci, sala zabaw bardzo dobrze wyposażona (dzieciaki wyszalały się strasznie;) i do tego jeszcze wystrojenie salki – kolorowe balony, serwetki, kolorowe talerzyki i kubeczki (ale nie jednorazówki) ... Także naprawdę fajnie to wszystko wyglądało, cena całkiem przystępna i co najważniejsze dzieci zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja córce co roku wyprawiam urodziny w domu, z noclegiem dla gosci :/ Chyba to zmienię, bo jak juz pisal ktos wyzej, tez nie moge doczyscic kątow po takiej imprezie. Nie mowiac o ogrodku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyprawiam. Cztery pierwsze byly w domu dla rodziny glownie, 2-4 dzieci znajomych. Dwa ostatnie byly w sali zabaw. W zeszlym roku dzieci znajomych plus dziadkowie. W tym roku byly dzieci z zerowki i dzieci znajomych plus dziadkowie. Syn chodzi do innych dzieci na urodziny i sam tez chce miec. Nie mam zamiaru mu odmawiac bo pamietam jak sama sie cieszylam jak przychodzili goscie na moje urodziny. Raz w roku niech ma impreze jaka chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej. Mamy duża grupę znajomych z dziećmi w tym samym wieku, więc to frajda dla wszystkich - dzieci bawią się jak szalone, a dorośli mają w sumie spotkanie towarzyskie. Zapraszamy jeszcze zwykle najbliższe koleżanki / kolegów z przedszkola. 3 razy robiłam w domu, 2 razy w figloraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci urodziny to wyjątkowy dzień, więc moim zdaniem trzeba im wtedy zapewnić jak najlepszą rozrywkę, ja ostatnio dziecku organizowałam urodziny w http://www.babyclubcafe.pl/ i miało ogromną frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziny to sie zdarza na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie i to dwa razy , raz dla doroslych z rodziny ( dxiadkowie) a pozniej synek zaprasza chlopcow z klasy i przyjaciol z sasiedztwa . W tym roku mialam 17 sztuk w domu . Zadbalam o to aby bylo kilka zabaw i konkursow a na koniec przyszla pani do malowania twarzy. Na odchodnego kazdo dziecko dostalo balona z helem. Ubaw mieli po pachy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyrabiam co roku, dla dzieci to duża radość, staram się to robić w plenerze, ogrodzie, dzieci lubią się np bawić na zabawkach z http://happyhop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna_78
Różnie. Mam dwójkę dzieci w wieku 5 i 7 lat i wszystko tak naprawdę zależy od ich widzimisię. W tym roku robiliśmy dla Kasi w hotelu Agit w Lublinie. Była to impreza pod hasłem eksperymenty. Dzieci lepiły z masy solnej, malowały światłem i robiły bezpieczne eksperymenty. Syn zaś zażyczył sobie w tym roku basen. Pewnie całą rodziną pojedziemy na słoneczny wrotków jak będzie pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Koputko
Nie wyobrażam sobie nie robić urodzin dla dzieci. Sama swoje obchodze a co dopiero synka.On zaprasza polowe klasy i swietnie sie bawia. W tym roku zamówiłam im animatora z klaunpolska i nie musialam sie o nic martwic. Klaun mial fajne sztuczki, balony, bańki.Organizował konkursy quizy i wyścigi,a dzieci miały frajde i mogly sie wymeczyc i posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ze wyprawiam zreszta u nas tylko urodziny sa wyprawiane imienin nie uznajemy,wiec czy to dorosly czy dziecko imprezka urodzinowa co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia21x21
Cześć, w zasadzie planuje wyprawić jakieś przyjecie dla naszej Madzi, ale nie mam jeszcze nic konkretnego w planie, chociaż zastanawiamy się nad http://www.klaunpolska.pl/ - w tam tym roku korzystaliśmy z ich usług i nie zawiedliśmy się, dzieci były bardzo zadowolone. Dlatego pewnie i w tym roku skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zawsze staram się swojemu dziecku wyprawić urodziny. Ostatnio nawet pierwszy raz poza domem w http://www.parkrodzinka.pl/ frajdy przy tym wspólnie z kolegami miał mój synek nie mało, naprawdę, koszta są nieco większe, ale z pewnością opłaca się osobom, które nie mają zbytnio czasu na przygotowywanie wszystkiego samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
My do tej pory organizowaliśmy urodzinki w domu ale ostatnio trafiłam na http://www.incaplay.pl/ i zastanawiam się czy w tym roku się nie przenieść do tej sali zabaw. Wydaje mi się, że dzieciaki miałyby dużo więcej radości a nas ominełoby to całe sprzątanie później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wyprawiam bo widzę ile moja córka ma z tego radości i jest już do tego co rok przyzwyczajona. Ostatnio po raz pierwszy organizowałam w Parku Rozrywki Rodzinka www.parkrodzinka.pl (jak ktoś też jest z Poznania to naprawdę bardzo polecam) i było świetnie. Mnóstwo ciekawych atrakcji dla dzieciaków i animatorzy którzy to wszystko pomysłowo prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna1975
Wyprawiam urodziny, ale ze szczególna oprawą taka jak wynajęcie animatorów, którzy obsługują urodziny dla dzieci http://iki-studio.pl/urodziny-dla-dzieci/ to tylko przy okazji okrągłych urodzin. Dla moich bliźniaków organizowałam imprezę urodzinową na 10 lat, następna będzie na osiemnastkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto dzieciom wyprawiać urodziny, żeby miały jakieś fajne wspomnienia. Jak ostatnio moja córka miała urodziny to zamówiliśmy jej tort ze smerfetką z cukierni Szachty z Katowic http://cukierniatortykatowice.pl/torty/. Wszystkie dziewczynki były nim zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×