Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

hejka ja jutro testuje, ostatni raz wspolzylismy 11 marca wiec mysle test powinien byc juz wiarygodny. Strasznie sie boje. Ogolnie mam objawy przed okresowe bol piersi brzucha choc nie bardzo tylko troszke pozno, tylko to klucie pozostawilo mi do myslenia... chyba ze pozno mam te objawy bo moze @ sie opozni, przed owulka bralam ibuprofen ( ogolnioe stosuje go rzadko) i teraflu zatoki a to opoznia mi zawsze okres.. probuje sie czyms zajac, mysle ze i tak mam juz wspaniala coreczke , ale mimo wszystko czlowiek ma juz w glowie zakodowane te mysli czy sie udalo czy znow nie i kolejny dlugi cykl przed nami ponad 30 dni:( pozdrawiam Was wszystkie!!!!! trzymac sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imion dla chlopca to napewno albo Szymon albo Fabian a dziewczynka to by byla moze Laura, Karinka, Wanessa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jeszcze co do snow to pzrysnila mi sie dzis moja Pani ginekolog ktora mi ciaze pierwsza prowadzila, pierwszy raz mialam taki sen, moze dobra wrozba .. albo mi sie przysnila bo jutro moje dziecko ma urodzinki a ona byla przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff w ramach przerwy w myciu okien zaglądam sobie do Was, a tu tyle już popisałyście ;) Leal Price-Charlston 21 spokojnie i napisz co tam po wizycie. Bądź dobrej myśli. Malinka pewnie już umierasz z niecierpliwości, ale do jutra nie daleko :) Mam nadzieję, że czeka Cię miła niespodzianka Co do imion to też wiele razy się zastanawiałam. Jeżeli chodzi o dziewczynkę to tak dużo mi się podoba: Anita, Jowita, Judyta, Marika, Oliwia... eh:) oraz Berenika i to imię najbardziej podoba się mężowi. Gorzej z chłopcem bo jakoś nic mi nie brzmi :P może Kajetan, Ksawery albo Błażej? Zobaczymy... Dobra sprzątania ciąg dalszy. Miłego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Dziewczyny!!! Jak tak sobie czytam, że któraś już testuje to nie mogę się doczekać aż ja zrobię test :) ale jeszcze nie teraz, muszę wytrzymać jeszcze około 1,5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki najbardziej podoba mi się Julia a dla chłopca Alan. Ale poza tym jest jeszcze wiele imion które brałabym pod uwagę :) Wróżka przepowiedziała kiedyś mojemu mężowi że pierwszy będzie syn. Wszystko co wtedy powiedziała się już sprawdziło wiec może i tym razem miała rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym z ciekawości poszła do wróżki :D Kurde stres mnie zżera i będe wam smęcić. Po tej wizycie to ja już bym chciała dostac jakieś tabletki na owulacje na cykl i pomagajace na zaciążenie a pewnie mnie czekają najpierw szeregi badań :/...ojjj za duzo bym chciala na raz. A może jednak pani G przepowie mi co mam brać i zaciąże w tym miesiącu :P oj fajnie by bylo...ale z pewnoscią tak łatwo nie będzie. W sumie robilam cytologię ostatnio TSH morfologie i ogólne krwi i mocz to mi normalne wyniki powychodziły. TSH-2,00 to chyba też w normie . Czuje że jeszcze inne hormony mi każe zbadać. Wiecie co zauważyłam u siebie? Tak mi glupio troche ale mam coś napewno nie tak z jakimiś hormonami bo odkąd rok temu odstawilam antykoncepcyjne tab. to widze że mam ciemniejsze włosy na nogach i to na udach!! Wogóle takie grubsze są-to jest okropne. Nienawidze tego , musze sie golić co drugi dzień jak depilatora mi sie nie chce użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś blondynką czy brunetką? Bo ja brunetką i też mam bardzo ciemne włosy na nogach i strasznie szybko odrastają. Taka już chyba uroda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston tak bardzo pragniesz dziecka że zrobiłabyś bardzo wiele by już móc cieszyć się ciążą. Spokojnie, nic na siłę, może najpierw upewnij się że twój organizm jest na to przygotowany (trochę pisałaś o problemach z regularnością cyklu) Wiem może to tak wyglądać na "łatwo powiedzieć", ale uwierz mi wiem coś o tym ja mam 31 l. i wiem co to przekroczenie progu 30-stki ale też myślę że bardzo bym się denerwowała gdyby np. problemy hormonalne czy inne zmusiłyby mnie do leczenia w ciąży (dużo bezpieczniejsze jest załatwienie tych spraw przed ciążą!) A ty jesteś taka młodziutka :) wiem że wiek nie gra roli jeżeli chodzi o instynkt macierzyński dlatego życzę Ci szybkiej radości z ciąży i dzieciątka ale też zdrowia bo ono jest bardzo ważne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a propos wróżki. Stojąc na przystanku w katowicach jakies tydzien temu, idzie w moją strone cyganka i cos tam gada "masz jedynego.. coś tam cos tam daj 2 zł powróżę", ja uciekam od kobiety mówię, że nie chcę, a ta dalej swoje 2 złote i 2 złote, mówię, że nie chce dziekuje, to ta na odchodne walnela hasło: "bedziesz miala cesarskie cięcie". Trochę mnie zatkało, i myslalam o tym przez 2 dni. Może baba miała przeczucie bo to już było po przytulaniu z mężem :P Także może mogłam dać to 2 zł i bym się czegcoś ciekawego dowiedziała? Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Juustaaa, sok noni jak i inne dostepne w necie na www.herbalyes.pl ja gl dla synka kupuje tam noni jako uodparniacz a w czasie choroby zwiekszam dawke noni, oprocz tego w czasie jak jest zdrowy sok Goji(ten ma duzo witamin i mineralow i wszystkiego co porzebne organizmowi zamiast witamin), a dla siebie zamowilam teraz aloes ferox na oczyszczenie organizmu przed ciążą. Gorąco polecam te soki, aczkolwiek nie są tanie. Noni-79 zl za litr, ale w porównaniu do innych 100% naturalnych noni to jest tanio. Niektore sa nawet po 200 za litr. Soki są przechodzą regularne badania, dlatego też jest taki koszt. Ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Jestem po wizycie. Dostałam skierowanie na LH FSH testosteron i estradiol oraz cukier na czczo i po obciążeniu 75g glukozy. Dodatkowo na usg za tydzień na monitoring jajeczka , czy wogole dojdzie do owulacji. Mam nadzieje że coś sie ruszy teraz. Mam troche doła...ale wypłakałam się mężowi w ramie. I już mi lepiej :) Powiedział mi że codziennie albo co drugi dzień będzie brał mne w obroty i w końcu sie uda.:) I będzie brał witaminki no i ja też :) No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooo
jezu jak mozna dac na imie dziecku fabian , albo wanessa szok ...okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna79, czy wiesz czy można stosować sok noni w ciąży? bo np. na aloesie np. jest napisane że w ciąży nie (czy to ze względu na brak badań na ten temat czy ze względu na efekt oczyszczający jaki aloes powoduje?) To że leki farm. mogą być niebezpieczne w ciązy to wiemy, ale podobno preparaty naturalne w związku ze swoim silnym działaniem na organizm też nie wszystkie są polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 ee no jak mąż złożył taką deklarację to nie ma się co martwić ;) Najważniejsze, że jesteś pod dobrą fachową opieką. Teraz to już musi pójść jak z płatka. Koniczyna dzięki za odpowiedź, a powiedz mi jak kupisz litr to na ile on wystarcza? Jak się dawkuje taki sok? gooooooo gó**o Ci do tego co komu się podoba i nie wcinaj się w rozmowę jak nie masz nic ciekawego i mądrego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 Dobrze że porobią Ci wszystkie badania i jak będziesz pod opieką dobrego lekarza to na pewno wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki to problem wszystkich forum już przerabiany:) po prostu nie reagowaćna zaczepki :) Piję ziółka ojca Sroki :) zobaczymy czy pomogą, dziewczyny je zachwalają :) Słyszałyście o takim preparacie Femifertil?? Podobno pomaga kobietkom...tonący brzytwy się chwyta.. A jestem brunetką ale to s są gorsze włoski-widze to po tym że podczas brania antykoncepcji 2 lata temu nie miałam takich włosów,pojawiły się po odstawieniu wszystkiego. Wiem że musze uregulować @. Ale pani gin jasno powiedziała-mała szansa na zajscie bez jej ingerencji więc będe się regulowała :) a dodatkowo działała z mężem:) jedno z drugim się nie wyklucza...nie jestem chora na coś przez co moje małe byłoby chore :) No i biorę witaminki kwas foliowy i piję ziółka ak już mówiłam, no i mierzę tempkę :) mąż też je folik, i witaminki :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
dawkowanie soków jest na stronie producenta herbalyes. zalezy od osoby. na kazdego dziala inna dawka. Ja np. 2 letniemu synkowi normalnie daje 30ml Noni na czczo na dzien, a jak idzie do zlobka to zwiekszam do 45, jak choruje to 60(wtedy juz 2 razy dziennie), a teraz przy zapaleiu ploc to dawalam nawet 90ml(3 razy dziennie po 30ml) . Nawet pisalam maila do nich czy to nie za duzo, ale gosc odpisal ze max dawka dla takiego dziecka to 100ml/dzien wiec ok. ale z kolei dla starszych np teraz starsz corka 12 lat choruje to juz napisal ze max 150ml, a to dlatego ze i tak wyzsza dawka lepiej nie zadziala, ze 150ml to jest wystarczajaco na infekcje, zreszta po co wiecej, przeciez to duzo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
naprawde duze dawki noni stosuje sie przy wiekszych chorobach, np. nowotworowych. dla infekcji wirusowych, bakteryjnych do 150ml/dzien. Taka dawka jest podobno przebadana, tak mi gosc od tych sokow odpisal. w ciąży lepiej nie pić aloesu bo on wyplukuje toksyny z organizmu, wiec one sobie wtedy kraza po calym ciele i przeplywaja przez krwiobieg, a wiec i do plodu. Lepiej nie fundowac dziecku takiej dawki toksyn w lonie. ja pije aloes ale przed zaciazeniem. Podobno on oczyszcza i uodparnia na okres ciazy. ja wychodze z zalozenia ze lepiej przed niz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
byłam juz u dentysty. zrobila mi jedna dziure i owila ze na pewno jest jeszcze jedna, a wiecej zobaczy dopiero jak zrobie rtg panoramiczne. ale to i tak chyba niezly wynik jak na 2 lata karmienia piersia i 2,5 roku bez wizyty u dentysty? jak myslicie? dobrze ze jeszcze sie nie staramy, bo to rtg by wtedy moglo zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaglądam . @ ciąg dalszy, beznadziejnego humoru także ciąg dalszy.... Mi się chyba już nie uda.... Wszystkie moje kumpele zaciążyły tylko ja jeszcze nie. OK staraliśmy się przez 5 miesięcy i nic.... teraz już 2 cykl i też nic, a kiedyś tak szybko to się działo.... Z synem zaszłam w ciażę w drugim cyklu starań, a i to specjalnie nie staraliśmy się...potm każda ciąża w pierwszym cyklu... Co się dzieje??????? Dodam że gin powiedział że wszystko OK... Chyba jestem po prostu za stara :( Leal Price-Charlston pogadaj z ginem o leku mastodynon to ziołowy lek na regulację cykli - nie wiem tylko czy można go brać jak się stara o dzidzię. Trzymam mooocno kciuki za Ciebie Mandzie jusstę, Alex, oraz oczywiście - za resztę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koniczynko - podziwiam Twoją odwagę. ja do dentysty wprost uwielbiam chodzić :) Idę jak już boli jak jasna ch... ra....Bez znieczulenia to nawet nie usiądę na fotelu !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki robilam test ale I KRESKA. Chociaz nie wiem czy wszystko dobrze obliczylam bo owulacja mniej wiecej byla 10-11 marca a test chyba powinno sie robic 14 dni po owulacji?:) Normalnie okres by mi wypadl na dzis ale przed owulacja bralam tabletke na zatoki wiec pzrez to wszystko mi sie zawsze opoznia. Poki co zaczelo mnie wszystko bolec jak na okres. Mam nadzieje jeszcze ze sie nie pojawi. Nastepny test w poniedzialek, chyba ze przyjdzie małpa.Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka głowa do góry, chyba faktycznie za wcześnie na testowanie. Trzymam mocno kciuki, żeby jednak się udało Ja chyba jakoś wytrzymam do daty planowanej @ i jak nie przyjdzie to będę testować. A kyszzzzz ruda małpo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) u mnie dzisiaj samopoczucie tak sobie. Ale przynajmniej tempka mnie nie zaskakuje dzi znów 36,5. Może jak tak będzie ładnie wychodzić to ja zaskocze owulacje a nie ona mnie :) ....Niedługo mam nadzieje na owocne starania:) Ide dziś na krew chyba...albo w poniedziałek :) trzeba ruszyć z tymi hormonami. Jestem przekonana ze mam za duzo testosteronu albo innego świństwa. Te czarne włoski....mysle ze moze być to. Mam pytanie @ mam od niedzieli tj. 18.03 . Na usg były tylko 2 terminy. 26.03 i potem 12.04! Dopiero! Który wybrać z dwojga złego żeby mi ten pęcherzyk obejrzała? 26 już może coś być widać??Narazie mam wizyte na tego 26 ale nie wiem czy kasy w błoto nie wywale....Poradzcie coś. Zwłaszcza że zwykle te cykle mam długie. Może lepiej 12tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, może faktycznie ten 26 to w Twoim przypadku trochę za wcześnie, ale z drugiej strony jak byś miała coś przegapić... Lekarz Ci nie doradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiedziała że 26 już lepiej ale z taką miną oscentacyjną :( więc nie wiem. Po co mam płacić dwa razy za to usg....i tak kupe kasy mnie będzie to leczenie kosztowało..Wkurzam się że prywatnie płace za wszystko a tu terminów na usg nie ma. Sorry ale to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×