Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

mandzia Tak się cieszę że wszystko u Ciebie w porządku. Widzisz niepotrzebnie się tak strasznie stresowałaś :) Fajnie, że masz tak wspaniałego lekarza. Dziewczyny potrzebuję waszej rady. @ na razie nadal brak a jutro o 18 wizyta u lekarza. Powinnam zrobić jeszcze jutro rano test czy lepiej już czekać do tej wizyty? Aha dziś temperatura znów 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexa dziekuje. Jak ba moje oko to jestes w ciazy. Zrob sobie rano test bo jest na tyle wczesnie, ze jesli jestes w ciazy to lekarz moze jeszcze tego nie potwierdzic a test mysle, ze bedzie pozytywny. Tylko poczekaj i sie przypatrz bo ta druga kredka mize byc slabiutka. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze że się boję tego testu robić żeby znowu jednej kreski nie było. Byłam dziś rano w piekarni a tam niedaleko jest apteka i już miałam wejść ale odpuściłam. Później pojechałam z babcią na zakupy i znów mnie kusiło i znów nie poszłam. Ale po południu wybieram się do ortodonty a tam obok jest apteka więc do trzech razy sztuka. A jak pokaże jedną krechę to przynajmniej nie będę się dużej łudzić. Już nawet mój mąż co chwilę pyta czy dostałam @. On się nakręca jeszcze bardziej niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak Ci nawet wyjdzie jedna kreska to jeszcze przeciez masz wizyte u gina takze zobaczysz co on Ci powie. Wiesz, ze test najlepiej robic rano z porannego moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i oczywiscie witamy Cie melinda32 :):):). Milo ze grono sie powieksza!!!! Melindo32 oczywiscie, ze masz szanse bowie plemniki zyja chyba ok 5 dni w ciele kobiety... Takze wszystko moglo sie zdarzyc ;). Kibicuje Wam kobitki. Ja za roczek... Wtedy Wy juz bedziecie pewno tulily swoje pociechy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandzia Tak wiem, zrobię z porannego moczu. Kurcze a jak wyjdzie jedna to może z hormonami coś nie tak albo generalnie coś się dziwnego dzieje:/ Lepiej już w ogóle nie myśleć o tym żeby się niepotrzebnie nie zadręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Hej dziewczynki, cały czas podczytuje forum i już nie mogę się doczekać staranek, które dopiero w lecie:( ja już bym chciała, ale mąż jeszcze się waha. On zawsze się wahał, przy pozostałej dwojce dzieci też. ciężko go namówić. Najbardziej mu nie pasuje że mamy małe mieszkanko, co prawda jesteśmy na etapie zmiany na większe ale ono jeszcze nie wybudowane, planują oddać blok w październiku i dopiero wtedy będziemy mogli wziąć kredyt. Tak więc nawet w lecie będzie mi trudno namówić mężusia, bo jeszcze nie będzie nowego lokum, a on musi wszystko miec juz gotowe. Ale może jakoś się uda. kurcze jak tak was czytam, to chce juz, natychmiast!!! ja tak kocham dzieciaczki:) ale niestety muszę poczekać, na razie twardo przygotowania, kwas foliowy, oczyszczanie aloesem i dieta! Zeby komórki byly zdrowe, zeby dac jak najlepsze geny nastepnemu potomkowi. Nasza dwojeczka jest tak udana, ze boje sie ze trzecie... tzn ze juz jestesmy za starzy, w koncu trzydziestka wybila...to juz ostatni moment na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie mnie do Waszego grona. Pozwalam się dodac do tabelki pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33........0................0............... .0.........0 alex20120......26........1................0.............. ..0..........0 LealPrice-CH...22........1................0.............. ...0.........0 Juustaaa........24........1................0............. ....0..........0 melinda32......31........1................0............. ....0..........0 Mandzia bardzo dziękuje za słowa otuchy,trochę się boje bo już stara jestem i nie rodziłam,ale tak wyszło że własciwego faceta poznałam dopiero w zeszłym roku. Mandzia w przyszłym roku napewno Ci sie uda,odpoczniesz sobie psychicznie od prób i wypoczeta zabierzesz sie do pracy,a wtedy hop siup i jest :) Alex nie ma co sie martwic na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melinda32 Spokojnie. Moja znajoma z pracy ma 40lat i jest w 5 miesiącu ciąży. Bardzo długo czekała na tego jedynego. Tak jak ty dopiero niedawno poznała tego właściwego mężczyznę. 9 lipca wzięli ślub a teraz oczekują maleństwa. Na pewno jest to ciąża podwyższonego ryzyka i lekarz kazał jej się oszczędzać (jest już na L-4) ale do tej pory wszystko jest ok i ja wierzę, że będzie dobrze. Znam panią która w wieku 43 lat urodziła zdrowe dziecko:) To dosyć zabawna sytuacja w sumie jest bo @ zaczęła jej zanikać i była pewna że już nie będzie mogła mieć dzieci więc przestali się z mężem zabezpieczać a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustaaa
Hello, jestem w końcu :) Po pierwsze witam nową koleżankę. Fajnie, że jesteś z nami Melinda :) Nie martw się o latka bo to nie ma znaczenia. Jak ma być dobrze to będzie, zobaczysz!!! Mandzia ja też się strasznie cieszę, że u Ciebie wszystko na dobrej drodze, a co się odwlecze to nie uciecze ;) Alex zrób jutro test i dopatruj się tej drugiej kreseczki. Zawsze będziesz mogła porozmawiać z lekarzem podczas wizyty o otrzymanym wyniku. A wszystko wskazuje na to, że pierwsza dokonasz zmian w tabelce :) Czekamy na relację. Koniczyna79, swoją drogą to super pomysł z tą tabelką, podpatrzyłaś to gdzieś? Sama już z poprzednimi dzieciaczkami uzupełniałaś taką? I zobaczysz, że do lata to czas tak szybko minie, że ani się obejrzysz, a już będziesz chodzić z brzuszkiem ;) U mnie nic się nie dzieje... jak kilka dni temu miałam schizy, że boli mnie dół brzucha od czasu do czasu, tak teraz nic. Ale sama się z siebie śmieję bo to dopiero 18dc, a już przeżywam :) Matko, kiedyś mi się wydawało, że ta @ to co chwilę przychodzi, a tu teraz czas tak wolno płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
tak, tez sie pocieszam ze czas do lata szybko zleci:) tak tą tabelkę używałyśmy już z dziewczynami na poprzednim forum o starankach:) w 2009 roku. wtedy tez mój bartus przyszedl na swiat teraz juz 2 latka zlecialy w grudniu, wiec calkiem spory juz chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juustaaa Heh ja też panikara jestem (a dopiero co radziłam mandzi żeby była spokojna:) ) ale to chyba normalne jak się dzidziusia pragnie. Także doradzam spokój a schizy jak najbardziej rozumiem :) Test już zakupiony i czeka. Jak się nic nie zmieni to rano testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za mile słowa,fajnie byc tu z Wami. Juustaaa dobrze Cię rozumiem mi też się strasznie dłuży,a dopiero 16dc :( Mam nadzieje ze nasza tabelka szybko się zmieni,Alex stawiam na Ciebie i trzymam kciuki za jutrzejszy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki Alex!!! Daj znać co i jak ;) Koniczyna kurcze podziwiam Cię, że masz siłę na jeszcze jedno szczęście :) Ja jakoś od dawna jestem nastawiona na jedno dziecko, choć wiem, że może to niezbyt dobre. Ale różnie to bywa z tym planowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no nie ma wyjścia, ktoś musi być pierwszy ;) a tak serio to nie przejmuj się naszym gadaniem alex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie odkryłam Wasze forum, fajnie że jest takie świeżutkie, mam nadzieję, że i ja znajdę tu miejsce dla siebie. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam zielonom- ambrozje i stokrotke5015 :):):). Akex mam dobre przeczycia ci do Ciebie. Jesli mi jutro napiszesz, ze na tescie jedna kreska to nie uwierze!!! Dziewczynki troszke Wam zazdroszcze tych staranek... Ale z drugiej strony mam teraz tyle planow i rzeczy do zrobienia, ze ten rok oczekiwan bardzo mi sie przyda ;). Najwyzej za rok zaloze podobny topik ;). Konczynko jak dobrze pamietam to Ty masz dwojke dzueciaczkow, tak? W jakim wieku jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33........0................0............... .0.........0 alex20120......26........1................0.............. ..0..........0 LealPrice-CH...22........1................0.............. ...0.........0 Juustaaa........24........1................0............. ....0..........0 melinda32......31........1................0............. ....0..........0 OrzeszeK76...35........1................0..................0..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj OrzeszeK76 :) Trzymam kciuki. Tez jestem po dwoch poronieniach... Mam dwojke dzieciaczkow. Nie pisalam o tym i w zasadzie nikt o tym nie wie ale tak naprawde to chyba jestem po trzech poronieniach... Mowie tylko o dwoch bo to jedno gdyby nie moja czujnosc moze wcale nie wyszloby na jaw... Poprostu w terminie @ zrobilam test i wyszly dwie kreski. Ale po dwoch dniach dostalam jakby @. Wiec gdyby nie test to pewno myslala ym, ze @ spoznila mi sie dwa dni i tyle. Podobno wiele kobiet zanim dowie sie o ciazy to ja traci wlasnie w tak wczesnym stadium... Boze ja zamiasts pozytywnie nastrajac to strasze. Przepraszam ale tak jakos poczulam sie aby sie tym z kims podzielic... Dobra ja ide lulac:). Do uslyszenia jutro. Alex czekam na wiesci z samego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny:) Tak tak napiszę rano co i jak:) No właśnie ja dopiero niedawno dowiedziałam się jak duży jest odsetek takich poronień. Jak się tak cofnę wstecz to myślę sobie, że też mogłam tego doświadczyć ale ja taka zielona jestem, że nawet nie miałam o tym pojęcia. Trochę to wszystko przerażające i dołujące zarazem. No nic zmykam coś zjeść i spać. Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic z tego tylko jedna kreseczka i ani śladu drugiej. Przyczyna musi być inna :( kurcze a temperatura 37.1. Nie robiłabym tego testu gdyby nie fakt że od poniedziałkowego popołudnia byłam bardziej senna niż zawsze i częściej biegałam do toalety ale może tylko mi się wydawało. Może przeziębiłam pęcherz po prostu. Nie wiem. Muszę czekać do godziny 18 kiedy to mam wizytę. Może czegoś się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to dziwne, że negatywny wyszedł. Byłam przekonana, że czekają nas dobre wieści. Ale tak na prawdę to nie ma tragedii. Przecież starania też są przyjemne ;) być może dzisiejsza wizyta Ci więcej rozjaśni. Powodzonka. Witam również nowe dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację może właśnie betę powinnam zrobić. Ale myślę że poczekam do wizyty i najwyżej jutro pójdę. Bo to i tak chyba od razu nie ma wyników prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juustaaa No pewnie że przyjemne tylko tak mnie męczy to że nadal @ nie ma bo w takim razie powinna przyjść. Może po prostu się spóźnia. Dwa lata temu tak było chyba 6 czy 7 dni mi się spóźniła. Liczę na to że dzisiejsza wizyta wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex nie chce straszyc ale ja mialam niedawno cp.i zrobilam test po kilku dniach jak nie bylo okresu i pojawila sie prawie niewidoczna druga kreska,wiec polecialam na bete-wyniki mialam za dwie godz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×