Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Dziewczynki piszcie tu ładnie przez weekend, żebym miała co czytać jak wrócę w niedzielę wieczorem. Wyjeżdżam zaraz do rodzinki i nie będę miała dostępu do neta. Także mam nadzieję, że któraś z Was napisze tu w tym czasie, że zobaczyła dwie kreseczki :P Miłego i namiętnego weekendu życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te testy owulacyjne stosowałam dopiero 1 cykl i pokazał mi się pik lh w poniedziałek 19 marca,czyli 2 takie same kreski.Testowałam od środy 14 marca i juz wtedy byla kreska,ale dużo jaśniejsza,która stopniowo do soboty ciemniała,niestety w niedziele nie mialam jak zrobic testu,zrobiłam dopiero w poniedziałek o 10 rano i wtedy kreska testowa była równie mocna jak ta druga,więc chyba owulacja wystąpiła. Ja narazie nie mam zamiaru tracic kasy na testy z apteki bo to dopiero moj 1 cykl staran był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
a ja dziewczynki kupuje z allegro ale te ktore sa razem z testami ciazowymi o czulosci 10. Owulacyjne chyba maja taka sama czulosc, ale te ciazowe to chce czule zebym juz tydzien po przytulanku mogla testowac codziennie az do @ zaczne testowac owu za mc a za 2mce staranka:) juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
zastanawiam sie tylko ile kupic czy na 4 mce czy na 6? pewnie kupie wiecej i bede probowala odsprzedac jak zaciaze wczesniej. będą wtedy jakieś chętne staraczki na takie testy jezeli oczywiscie nie bedziecie pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że niezła dyskusja się rozwinęła :) fajnie że nie gadamy tylko o staraniach ale....byłam na usg dzisiaj-13dc brak pecherzyka dominującego tak jak i w 9dc(pisałam że miałam badanie)-i nic nie wskazuje aby takowy nawet zaczął rosnąc.Oba jajniki z licznymi pęcherzykami. Wyniki krew po obciążeniu 75g glukozy w normie. Hormony inne raczej też w normie(też kilka dni temu pisałam bo robiłam. Wynik?? Potwierdzony zespół policystycznych jajników. Ale wiecie co :)?? Nie przejmuje się jakoś. Robie jeszcze prolaktyne koło środy i w piątek ide na ostatnie usg przed rozpoczęciem leczenia. Będe brała pewnie closybergit i coś na pęknięcie pęcherzyka dominującego jak takowy od tego closybergitu urośnie. Czytałam że dziewczyny po tym leku w ciągu 3 miesięcy pozachodziły w 70% :) Z mężem codziennie się kochamy i jemy wszystkie potrzebne witaminki (kwas foliowy centrum/viraminer wiesiołek i ziółka pijemy). Jestem dobrej myśli bo przynajmniej wiem co mi jest i wiem jak to leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal wiesz ze nie powinno się stosować CLO i ziółek w jednym cykl. Możesz tym sposobem przestymulowac pęcherzyk i urośnie za duży i bedzie mial problemy z pęknięciem. Ja niestety nie lapie sie w te 70 %. Miałam parę cylki z clo. Po 3 cyklach brania cLo pecherzyki przestały mi pękać i nawet pregnyl przestał pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm dzieki za rade :) jeszcze nie uzgadniałam z moją gin. co mam brac a co nie jak bede miala stymulacje. Napewno pogadam z nią po kolejnym usg i przed stymulacją :) wiem że nie jest dobrze przedobrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaa
Jeszcze nie dostałam @, ale brzuch od rana bolał, teraz trochę mniej. Przedostatnią @ miałam 28.01, potem 29.02 więc teraz powinnam dostać jutro. Trzymajcie kciuki, żebym nie dostała :) nie testowałam jeszcze poczekam do poniedziałku, ale korci mnie. A jak u Was? Czy któraś też ma na dniach dostać @? Ten elektroniczny tester owulacyjny co pokazuje buźkę to nie czasem Baby Comp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
Mo takież testy wypróbuje... pomyslę jak dostanę @ Hankaaaaaa tak tak, ja mam dostać @ chyba w niedziele... pisze chyba ponieważ w styczniu miałam @ 9.01 w lutym 8.02 a ostatnią dostałam jakoś wczesniej niewiem czemu 4.03... Brzuch mnie pobolewa, wczoraj bardziej, dzis jakieś "bulogatnie" i piersi bolą wiec pewnie dostane... :( Byc może tak sie nazywał ten elektroniczny test, nie pamietam. Ta babka mówiła nazwę ale nie zapamietałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam testy z serii domowe laboratorium. W opakowaniu jest 5 szt i kosztowało trochę ponad 20zł. Myślę, że jeśli będę je stosować to kupię sobie coś tańszego na allegro bo nie wiem czy 5 testów na jeden cykl wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
No to własnie takie są w aptece ale rzeczywiście jesli zdecydujemy sie na ich stosowanie to opłaca sie bardziej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaa
To Baby Comp jest bardzo drogie, ponad 2tys kosztuje, z tym, że potem można korzystać z tego zapobiegając ciąży. Fajne, ale nie mam kasy :( Ja nadal bez @, brzuch boli, więc pewnie dostanę. Gdzieś czytałam, że nawet jak jest ciąża to brzuch boli nawet do 7tc, więc jeszcze jest jakaś szansa. A ja właśnie nakręcam TŻ, żeby się zacząć starać zaraz po ślubie. Póki co na dzień dzisiejszy nawet dobrze mi idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie stosowalam nigdy testów z allegro ale z tego co czytalam te po zlotówce są beznadziejne i oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej Dzisiaj u mnie przytulanki i musimy się postarać żeby coś z tego wyszło hehe :) A co u Was ? PS. Dziewczyną , które testują życzę II kresek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaa
Dziewczyny nadal bez @ :) jak dziś nie dostanę to jutro albo w poniedziałek testuję :) melinda trzymam kciuki :) boli Cię brzuch? Viola jak tam? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Hanka - a nastawiasz się na ciążę ,czy wolisz nie, żeby się nie rozczarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka brzuch mnie pobolewa,ale nie cały czas,wydaje mi się że troche inaczej niz zazwyczaj,ale pewnie sobie wkręcam.Piersi mam powiększone i troche bolą,oby to nie była zapowiedź @ Wszystkim testujacym zycze II kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
hmm, baby comp bardzo drogi, chyba sie nie skusze, a te testy z allegro co maja czulosc 10 czemu maja byc gorsze od tych co maja czulosc 25 w aptece. Przeciez powinny byc lepsze? prosze jeszcze o jakies info dlaczego są do bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
cha, ale znalazłam że tańszy i lepszy jest cyclotest lub cyclotest 2, to tez koputer cyklu ale mierzy nie tylko temperature ale tez poziom LH i sluz. To juz brzmi niezle. moze sie skusze na taki za miast tych testow owu z allegro. pokazuje tez ciaze juz po 18 dniach od owulacji!co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
800zl 2 lata gwarancji, czyli wychodzi ze przez te 2 lata kosztuje nas 33zl na mc. Tabletki anty chyba tez tak wychodza, a mozna go uzywac do planowania dziecka i jako antykoncepcja naturalna. mozna tez przerzucic swoje dane do komputera w przypadku tego komputera cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej Jestem ciekawa ,czy naprawdę jest dobry ? (Może jak się nie uda i będziemy starać się już jakieś 2 lata to bym się dopiero wtedy na niego skusiła.) Koniczynka - jak myślisz czy to się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
właśnie policzyłam ze chyba tak, a potem tez mi bedzie potrzebny jak juz nie bede chciala nastepnego dzidziusia, bo pokazuje caly cykl i dni nieplodne a ja mam wstret do hormonow innych ingerencji w kobiecy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Koniczynka- no też prawda , może też bym go sobie jednak zakupiła. Pogadam o tym z mężem i może go zakupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
Hankaaaaa mnie również brzuch pobolewa, piersi bolały bardziej wczoraj, dziś mniej i co chiwle chodzę sprawdzać do łazienki bo wydaje mi sie że dostałam @... Mnie zawsze piersi bolą przed, w dniu w którym mam dostać nagle przestają więc dziś mniej bolą to jutro pewnie przestana... też gdzieś słyszałam że brzuch na początku ciaży pobolewa tak jak na @ ale czy to prawda?? Moja dobra znajoma niedawno zaciazyła i ona znów miała strasznie duuużee bolące piersi...i żadnych innych objawów oprócz braku @ Niee to napewno ta znajoma nie mówiła mi o baby comp, bo ona płaciła cos ponad 100zł. Jak będę ja widziała to musze zapytać i wtedy Wam napiszę... A co do tego za 800zł to rzeczywiście, jeśli się przeliczy to nie drogo na miesiąc tylko na raz duża kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
a ja nie bede gadac z mezem bo wiem ze on na nie przy takich kwotach. zmienilismy tryb zycia na zdrowszy a to nas duzo kosztuje przy dwojce doroslych i dwojce dzieci, do tego dopiero byla wyciskarka za 800zl i jeszcze staramy sie o duzy kredyt wiec wiem ze bedzie na nie. poprostu kupie zaraz jak dostane wyplate 5tego kwietnia, a potem jak mi braknie na zycie czy zlobek to maz bedzie musial dolozyc i tyle. nawet jest w tym urzadzonku budzik co mi tez sie podoba no i jak ma sluzyc wiele lat to extra, koniec juz z hormonami i wkladkami. chormony u mnie kiedys doprowadzily do torbieli ktora o malo nie przyplacilam zyciem(operacja w 6 mcu ciazy na otwartym brzuchu!) a po tej ciazy jak zalozylam wkladke domaciczna to po paru latach uzywania dostalam zapalenia macicy i sikalam w gacie z bolu az mi te wkladke wyciagneli, bo bol byl nie do zniesienia. teraz dosc juz z tym i po tej dzidzi bede poprostu mierzyc temperature tym cackiem i poziom LH oraz obserwowac sluz. wygodne i proste urzadzenie a przy tym zero hormonow i zero blokowania owulacji. przynajmniej do okresu menopauzy kiedy to bede musiala sie zastanowic nad hormonami, bo podobno lepiej brac niz nie brac:(ale jeszcze mam duuuuuuuuzo czasu ze 20lat okolo i w tym czasie przynajmniej nie bede truc organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
także wielkie dzieki staraczce ktora napisala o baby compie, bo dzieki niemu znalazlam w necie cyclotest baby ktory jest 3 razy tańszy i na ten juz sobie moge pozwolic. Baby comp 2500, a cyclotest baby-789. swoja droga pisza na tej stronie ze jak w cyclotescie wyjdzie ze duza szansa na owu, to powinno sie jeszcze uzupelnic sprawdzenie ich testem owulacyjnym cyclotest test owulacyjny a on kosztuje 85 zl za 5sztuk w opakowaniu. ciekawe czemu taka roznica z testami z apteki tamte chyba polowe tego, z tego co pamietam albo jeszcze mniej. nad tym tescikiem musze sie jeszcze zastanowic, ale komputerek kupuje na pewno:) a w ogole to polecam goraco do porodu TENS stymulator elektryczny. Ja przed drugimdzieckiem dowiedzialam sie o tym "komputerku" w elewizji na 2 tygodnie przed porodem. szybko zamowilam i zabralam na porodowke. Ja mialam ten tanszy OBI TENS, ale jest jeszcze ELLE TENS. chcialam bardzo rodzic naturalnie, bez zastrzyku w kregoslup, i powiem ze dziala super. wysyla impulsy elektryczne ktore zagluszaja bol porodowy. Pierwszy porod mialam na zywca, drugi z tym aparatem i niebo a ziemia. zero bolu krzyzowego, jak sie zaczynal troche mocniejszy bol to poprostu wciskalam na wieksze impulsy elektryczne i mialam tylko lekkie razenie pradem. zupelnie znosne. potem juz tylko szybkie parcie i po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×