Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Zawsze mówiłam, że drugie urodzę do 35 roku życia, ciekawe czy to się spełni...rychło w czas się zdecydowaliśmy , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Co do przytulanek to my z mężem i caly tydzien pod rząd potrafimy się zabawić a najrzadziej co drugi dzien..jak pojedzie na weekend(konczy magistra budowy na pol Lubelskiej) to i 2 razy po kolei przytulanki :P Może to dlatego że jesteśmy troche młodsi niż wy..oczywiscie nikogo nie obrażając :) Jutro Chwila Prawdy :)bo wyniki odbieram z Labmedu-na Prolaktynke :) i usg robimy :) przytulanki jak mowilam są codziennie ale co z tego jak mali szpiedzy nie znajdą celu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Elizabet - na pewno Ci się uda trzeba myśleć pozytywnie i jak nie teraz to w następnym cyklu :) Leal - trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh pokrecone jest to nasze zycie... u mnie tez lipa... wczoraj dostalam malego plamienia (14 dc) bylam pewna ze to plamienie owulacyjne- bylam nawet na USG- prawy mial tylko 15mm a lewy 19 ale nie mial regularnych ksztaltów tylko wygladal jakby troszke wczesniej pekl. cieszylam sie ze jest szansa na fasololkę a tu dupa bo dzisiaj dostalam krwawienia - cieknie bardziej niz przy normalnej @ w pierwszy dzien... a zapowiadalo się tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3.................0............. . ....0........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0...................0.........0 Ja również sie dopisałam :) u mnie 6dc, końcówka @. Po świętach będzie można zacząć staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola mamy podobnie z cyklem. Ja dziś mam 8dc więc będziemy podobnie testować. Justa27a, to chyba niemożliwe, żeby to był okres tak wcześnie. A może to dobry znak skoro nigdy tak nie miałaś ;) nie przejmuj się na zapas. Leal poczekaj do wizyty u gina, niech on postawi diagnozę, a nie kobiety z forum. Wiem, że ciężko wytrzymać z ciekawości, ale może one nie potrzebnie Cię postraszyły. Każdy jest inny, tak więc póki co głowa do góry. O której masz wizytę? Napisz po niej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem juz całkiem tego. wczoraj caly wieczór i noc było już czyściutko a dzis znowu powtórka z rozrywki... znowu zaczęłam krwawic...zreszta piersi bola mnie jak w czasie okresu- z tym ze w tym cyklu bola mnie juz od jakiegos 10dc. Mam nadzieje ze to rozregulowanie po laparo i ze to ostatni "okres" w tym roku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
cześć Dzisiaj u mnie 18 dc . Dzisiaj wieczorem wyjeżdżamy na święta i nie wiem czy będę miała dostęp do komputera i internetu. Jeśli nie będę miała to odezwę się dopiero po świętach :) a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)My jutro wieczorem wyjeżdźamy na święta...a do tego czasu jeszcze dużo pracy przede mną:( Ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni, jakoś przeżyję :D Wczoraj przytulanek już nie było, za bardzo zmęczeni byliśmy... W takim tempie to ciężko będzie zafasolkować... Do tego nic nie czuję przez cały ten cykl, ani razu nie zakuł mnie jajnik, pewnie nic z tego nie będzie... Nie wiem czy się jeszcze odezwę więc z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, Smacznego jajka, mokrego dyngusa. A po świętach duuuuzżżżżżżooo pozytywnych testów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, niewiem czy będę miała jeszcze dziś czas żeby usiąść przy komputerze, bo popołudniu mamy jeszcze gości także już teraz jakby co życzę Wam wszystkim Wesołych, Radosnych Świąt i Moookrego Dyngusa :) Pewnie znajdę sie tu dop w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) u mnie kicha...znów to samo usg-wynik?? Brak pecherzyka dominujacego....mam po świętach przyjsc juz do Panmedu( tam moja doktorka przyjmuje bo usg były za darmo w szpitalu) wtedy powiedziała że jak nie wystąpi okres(myśli że może cykl bez owulacji a okres bedzie) to go wywoła lub wystąpi-ale raczej wątpliwa sprawa-to zaczniemy leczenie bo dopiero od poczatku nowego cyklu rozpoczyna sie jakiekolwiek tabletki. To mój 22 dc i wkurza mnie brak tego pecherzyka co za tym idzie brak owulacji....za kilka dni powinna przyjść @ a 18stego(chaba t18-wiem że poniedziałek ten po świętach następny) mam wizyte i zobaczymy.. tak wogóle Byliśmy już ze święconką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo Słońca i radości, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody, wiele jajek kolorowych. Świąt Wesołych, no i zdrowych! My zabieramy się już pomalutku do świętowania. Jutro wyjeżdżamy - wracamy dopiero w poniedziałek :) Wszystkiego Dobrego dla WAs!!!! Do zobaczenia w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal to ze pecherzyk nie rosnie to jeszcze nie jest taki problem.. dostaniesz CLO i powinien urosnac jak na drozdzach , gorzej jest jak nie pęka i robia sie z niego torbiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leal a tak propo ponoc kazda kobieta mniej wiecej 2 razy do roku ma takie cykle bez owulacyjne i tym nie nalezy sie zbytnio przejmowac. Z tego co widze to dopiero początek Twoich starań.. .wiec głowa do gory będzie dobrze mnie tez wkurza na maksa to krwawienie.. .nie wiadomo czy to okres (ale w 15 dc) czy czy jakieś plamienie (ale z czym związane??) n o i jak teraz po tym bedzie zachowywal sie moj organizm...mam nadzieje ze to ostatnie plamienie w tym roku dlatego jest takie dziwne ;))) Wesołych i szczęśliwych świat ( i nie tylko świąt) no i spełnienie tych najskrytszych marzeń oraz duzo fasolek na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynki ja też tylko zaglądam, żeby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne!!! Dużo radości, szczęścia i miłości,a przede wszystkim duuużo zdrowia i wytrwałości w staraniach o dzieciątka i by Ta wiosna była owocna dla wszystkich ;) I głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cisza :) Ja w sumie też zajrzałam tu dopiero pierwszy raz od sobotu... I już prawie po świętach, objedzona, nawet w miarę wypoczęta i jutro do pracy, chociaż jutro mógłby być jeszcze 1 dzień wolny :) @ się skończyła, czas rozpoczać staranka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna moda21
Cześć Postanowiłam się przyłączyć Więc Zaczęliśmy od jakichś 2,5 tygodnia starać się o dzidzie. Ja mam 21,5 lat a mój partner 28 no prawie 29 w czerwcu bierzemy ślub ale już nie możemy się doczekać małego szczęścia. Czekam na okres(mam nadzieje że nie przyjdzie....)spóźnia mi się już trochę ale niestety nie mogę dokładnie powiedzieć ile bo nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatnim razem..Biorę od miesiąca kwas foliowy , mój facet sporadycznie jak mu się przypomni....Poza tym niecały rok temu rzuciłam tabletki anty...i od tego czas mam nieregularne @...nie jakoś tragicznie ale zawsze to nie to samo jak są regularne..zawsze przed okresem strasznie bolą mnie piersi...teraz mnie nie bolą..Poczekam jeszcze tydzień i zrobię test...Tak pragnę tego dziecka i się nakręcam że boję się że przez takie moje zachowanie nic się nie uda...Wpisuję sikę na tabelkę.Mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wparcie dziewczyny. pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3.................0............. . ....0........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0 Panna młoda21.22.......1...................0...................0.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Postanowiłam się przyłączyć Więc Zaczęliśmy od jakichś 2,5 tygodnia starać się o dzidzie. Ja mam 21,5 lat a mój partner 28 no prawie 29 w czerwcu bierzemy ślub ale już nie możemy się doczekać małego szczęścia. Czekam na okres(mam nadzieje że nie przyjdzie....)spóźnia mi się już trochę ale niestety nie mogę dokładnie powiedzieć ile bo nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatnim razem..Biorę od miesiąca kwas foliowy , mój facet sporadycznie jak mu się przypomni....Poza tym niecały rok temu rzuciłam tabletki anty...i od tego czas mam nieregularne @...nie jakoś tragicznie ale zawsze to nie to samo jak są regularne..zawsze przed okresem strasznie bolą mnie piersi...teraz mnie nie bolą..Poczekam jeszcze tydzień i zrobię test...Tak pragnę tego dziecka i się nakręcam że boję się że przez takie moje zachowanie nic się nie uda...Wpisuję sikę na tabelkę.Mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wparcie dziewczyny. pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3.................0............. . ....0........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0 Panna młoda21.22.......1...................0...................0. ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim po świętach :) i witam Pannę młodą! Widzę, że każda z Nas się wyciszyła przez ten czas i olała komputer, hehe. Mam nadzieję jednak, że znów będziemy tu intensywnie pisać. Ja się cieszę, że już po świętach bo nadeszły dni płodne :P mam dzisiaj 12dc więc trzeba poszaleć :) A jak u Was? Może do którejś @ nie przyszła co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć panna młoda21 :) witamy na naszym topicu :)-mamy tyle samo lat (ja też mam 21,5-i jestem 7 miesięcy po ślubie-jak brałam miałam 20:) ) U mnie @ nie przychodzi i nie przychodzi....oj jak bym ja chciała żeby to był objaw ciąży :) niestety to wina moich nieregularnych bezowulacyjnych cykli.... Wizyte u gin mam za 7 dni :) 18nastego(juz dzisiaj nie licze oby szybciej :D) Mam nadzieje że już od maja moje owulacje się ruszą :) Po świętach u mnie chyba z 1kg na plusie :) u męża to ze 3kg...i tak mało jadłam specjalnie. I pozwoliłam sobie na białe pieczywo-teraz już koniec z dobrem chwilowym :D Trzeba wrócić do zdrowych nawyków :) No i do staranek mam nadzieje owocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:) Tak szybko zleciały i znowu do pracy... U mnie dzisiaj 22dc, na razie objawów żadnych, jak przez cały cykl zresztą, nic mnie nie kłuje, nie boli...jedynie od wczoraj ciągnie mnie w podbrzuszu... Pozostaje tylko czekać i nie nastawiać się na nic:) A jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaa
A ja właśnie niedawno wróciłam z nocki :) dziewuszki ja niby okres dostałam 3 kwietnia we wtorek w sobotę już nie miałam, zazwyczaj mam 7 dni... Ale dość obfity był, tzn. normalny tyle, że krótszy. I mam tak masakryczne mdłości, nie wiem od czego. Urojona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mamy podobną sytuację Leal Price-Charlston 21. Tyle samo lat i też nieregularne @...Tylko moja nieregularność jest przez to że brałam wczesniej jakiś niecały rok temu tabletki anty.... Wgl to zanim zaczęłam je brać miałam super regularne@ a teraz ...Raz dłuższe cykle raz krótsze niż powinny być ... Ale teraz to już wiem że jest za długo.. No i zawsze przed okresem strasznie mocno bolały mnie piersi ,nabrzmiewały no i ból nie do zniesienia a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest się z kimś identyfikować :) ja mam PCO-jak czytałaś pewnie nasz temat to wiesz jak nie to poczytaj w wolnej chwili :) Mam dość jedzenia...mimo tego że sie wcale nie obżarałam....i dzisiaj bylo mi zle jakoś że wypiłam do tego redsa na kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×