Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

U mnie dziś 12dc... Przytulaliśmy się w sobotę to był jak dobrze liczę 8dc, a przez Święta jakoś dalismy sobie spokój i tak sie dziś przestraszyłam że to może być już za późno na staranka w tym miesiącu czy jeszcze nie?? Juustaaa Ty jesteś jeden dzień z cyklem przede mną :) A tak wogóle to powiedzcie mi - ja mam tak mniej więcej cykle ok 29-30 dni to które dni cyklu są te tak najbardziej płodne - zawsze myślałam że te ok 14dc, dobrze myslałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 12dc... Przytulaliśmy się w sobotę to był jak dobrze liczę 8dc, a przez Święta jakoś dalismy sobie spokój i tak sie dziś przestraszyłam że to może być już za późno na staranka w tym miesiącu czy jeszcze nie?? Juustaaa Ty jesteś jeden dzień z cyklem przede mną :) A tak wogóle to powiedzcie mi - ja mam tak mniej więcej cykle ok 29-30 dni to które dni cyklu są te tak najbardziej płodne - zawsze myślałam że te ok 14dc, dobrze myslałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 12dc... Przytulaliśmy się w sobotę to był jak dobrze liczę 8dc, a przez Święta jakoś dalismy sobie spokój i tak sie dziś przestraszyłam że to może być już za późno na staranka w tym miesiącu czy jeszcze nie?? Juustaaa Ty jesteś jeden dzień z cyklem przede mną :) A tak wogóle to powiedzcie mi - ja mam tak mniej więcej cykle ok 29-30 dni to które dni cyklu są te tak najbardziej płodne - zawsze myślałam że te ok 14dc, dobrze myslałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 12dc... Przytulaliśmy się w sobotę to był jak dobrze liczę 8dc, a przez Święta jakoś dalismy sobie spokój i tak sie dziś przestraszyłam że to może być już za późno na staranka w tym miesiącu czy jeszcze nie?? Juustaaa Ty jesteś jeden dzień z cyklem przede mną :) A tak wogóle to powiedzcie mi - ja mam tak mniej więcej cykle ok 29-30 dni to które dni cyklu są te tak najbardziej płodne - zawsze myślałam że te ok 14dc, dobrze myslałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
NAJLEPSZE SA OK 14 DNI OD PLANOWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 12dc... Przytulaliśmy się w sobotę to był jak dobrze liczę 8dc, a przez Święta jakoś dalismy sobie spokój i tak sie dziś przestraszyłam że to może być już za późno na staranka w tym miesiącu czy jeszcze nie?? Juustaaa Ty jesteś jeden dzień z cyklem przede mną :) A tak wogóle to powiedzcie mi - ja mam tak mniej więcej cykle ok 29-30 dni to które dni cyklu są te tak najbardziej płodne - zawsze myślałam że te ok 14dc, dobrze myslałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś sie zawiesiło i tyle razy wysłałam ten sam post... Przepraszam to niechcący :) No tak ja rozumiem, ale jesli nie jest się pewnym kiedy dostanie sie nastepną @ to ciężko to określić nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś sie zawiesiło i tyle razy wysłałam ten sam post... Przepraszam to niechcący :) No tak ja rozumiem, ale jesli nie jest się pewnym kiedy dostanie sie nastepną @ to ciężko to określić nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
NAJLEPSZE SA OK 14 DNI OD PLANOWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś sie zawiesiło i tyle razy wysłałam ten sam post... Przepraszam to niechcący :) No tak ja rozumiem, ale jesli nie jest się pewnym kiedy dostanie sie nastepną @ to ciężko to określić nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLA Z PO ŚŁUZIE NIE WIDZISZ.. JESELI ROBI SIE PRZEZROCZYSTY I CIAGNĄCY TO JEST JUZDOBRY MOMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć staraczki Ja w czoraj nie wytrzymałam i zrobiłam znowu test bo już od 27 lutego nie mam miesiaczki... i oczywiście negatyw... więc nerw i do lekarza dzis rano sie wybrałam ... okazało się że mam przy jajniku jakiegos małego torbiela...nic groźnego ale zawsze...w dodatku lekarz sam nie wie czy to jest torbiel czy pęcherzyk ...w piątek mam przyjsc do niego jeszcze raz jak tego c zegos nie bedzie to znaczy ze to był pęcherzyk a jak bedzie to torbiel.... super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak Viola ja jestem dzień przed Tobą. Robię testy owulacyjne w tym cyklu i wczoraj ta druga kreska była bledsza od kontrolnej więc to jeszcze nie był pozytyw. Mam nadzieję, że dzisiaj wyjdzie już dodatni, tylko nie do końca rozumiem kiedy wystąpi ta owulacja... z tego co mi się wydaje wczytując się w ulotkę to chyba powinna wystąpić za 24 do 36 godzin po pozytywnym teście. Hmmm... to kiedy się najlepiej przytulać? Jeszcze tego samego dnia i następnego? Nie chciałabym zajechać mojego chłopa hehe:) Może któraś z Was korzystała z tego wspomagacza i doradzi co i jak? ;) Viola na moje oko jeśli nic Ci się nie przyspieszyło to nie jest u Ciebie za późno na starania, a wręcz przeciwnie zaczynasz ten gorący czas :) jak nie stosujesz żadnych innych obserwacji dni płodnych to może chociaż zerknij na ten kalkulator dni płodnych na necie co sam wylicza kiedy co i jak. Na pewno nie jest to wynik na 100% pewny, ale tak mniej więcej może co nie co rozjaśnić. Tu masz link: http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html?fresh=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Panna Mloda 21: nie chce cie straszyc ale torbiel moze miec dwie twarze. U mnie miala ta druga jak jej sie nabawilam od tabletek anty to bylam o rok mlodsza od ciebie. zaraz potem zaszlam w ciaze niechcacy za sprawa wydluzajacego sie cyklu i duphastonu ktory jest tez na torbiel, mial ja wyleczyc a tu torbiel rosla szybciej iz dziecko i w pewnym momencie milama takie bole ze tracilam przytomnosc i a sygnale do szpitala gdzie mnie zoperowali w 6 m miesiacu ciazy. Normalnie rozcieli brzuch, przesuneli dziecko i wycieli torbiel. Bardzo dluga i ciezka operacja. Zalowalam ze ie wycielam jej zaraz na poczatku zamiast bawic sie w te tabletki. takze jak masz torbiel to najpierw wylecz lub zoperuj a potem dopiero sie starajcie o dzidzie! Takich przypadkow jak ja jest 1/1000 przypadkow, tak mi to tlumaczyli, pech chial ze ja bylam wlasnie tym tysiecznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Juustaaa, testy owu pokazuja zblizajaca sie owlacje dopiero jak dwie kreski sa w tym samym odcieniu lub druga ta co oznacza LH jest juz ciemniejsza, wiec pewnie pare testow przed tobą jak jest jasniejsza. najlepiej podobno robic ok 10tej nie z porannego moczu, zeby ie wyszlo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Wy tu sie martwicie ze nie macie okresu, a ja go ostatnio mam cos za czesto. chyba juz jestem za stara na dziecko i tak latwo to nie pojdzie... zwykle mialam 31di i zero problemow z owulacja, przed ostatni cykl 27 dni a ten co teraz...dzis jest 23dzien i juz sa oznaki okresu wiec pewnie za pare dni. A to oznacza ze juz 2 cykle bez owu, bo te krotkie cykle to wlasnie nie maja owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
kurcze juz by mogl przyjsc ten CYCLOTEST zebym mogla mierzyc czy w ogole mam te dni plodne. wyslali podobno w czwartek wiec mam nadzieje ze do piatku przyjdzie, bo mierzyc trzeba zaczac najpozniej w 5tym dniu cyklu, a tu okres sie zbliza juz wielkimi krokami, tak czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyno 79 ja tez mam wydłużony cykl .. A napisz mi prosze cos o tym duphastonie proszę, na co on jest i wgl wszystko co wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
duphaston opis leku: Lek jest syntetycznym hormonem, pochodną progesteronu (hormonu ciałka żółtego) pozbawioną działania maskulinilinizującego i wirylizującego (nie powoduje ujawniania się męskich cech płciowych u kobiet jak też nie powoduje przedwczesnego dojrzewania u płodu). Działa podobnie do naturalnego progesteronu. progesteron jest obecny wlasnie w ciazy, a duphaston przyjmuje sie na podtrzymanie ciąży lub jak sa nieregularne cykle miesiaczkowe. mi pani doktor mowila ze duze dawki ktore mialam zazywac mialy spowodowac pekniecie tej torbieli, tak jak progesteron naturalnie powoduje pekniecie pecherzyka i wywolanie okresu. ale sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
w trakcie staran o drugiego dzidziusia bralam go tez na uregulowanie cykli, jak mialam juz cykle pod 40dni i balam sie o kolejna torbiel to wtedy po jej wykluczeniu zapisal mi gin znowu "dupka", tak sie go potocznie nazywa. a jak sie okazalo ze zaszlam w ciaze to nie przerwalam bo przerwanie moze wtedy doprowadzic do poronienia, wiedzialam o tym i bralam wtedy do konca pierwszego trymestru ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
trzecia ciaze juz chce przejsc bez tego leku, bo to jednak sztuczny progesteron i jest cala tabela skutkow ubocznych, wiec tym razem preferuje ziolka na uregulowanie cyklu. wtedy nie wiedzialam jeszcze o ich istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
w maju zaczynam pic mieszanke ziol ojca klimuszki bo niestety zwykle jak chcemy zajsc to ze stresu sie cykl rozregulowuje i dlatego jest ciezko zajsc. a w czerwcu zaczynam staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a - ja to z tym sluzem to sama niewiem, tzn, kiedy jest ten taki ciągnący sie to widzę ale wtedy to już ostatni moment na przytulanka więc wiesz :) Juustaaa nie ja nie stosuje żadnych obserwacji, niewiem czy to dobrze czy nie ale sobie tak stwierdziłam że nie chce za bardzo sie nakręcać na te dni płodne. Chociaż i tak sie nakręcam :P patrzyłam na ten kalkulator no to owulacja wg niego wystapi w niedziele ale staranka możemy zaczac już dziś :) Ja własnie w pracy siedzę, jeszcze 1,5 godz i do domku, a jutro idziemy z B. na weselicho do znajomych, którzy własnie slubują z tego powodu że "przytrafiła" im się ciąża... i wcale sie nie starali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo weselicho w czwartek? Oryginalnie ;) No to miłej zabawy Viola! I działajcie ;) a potem nogi do góry, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×