Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Gość Koniczyna79
w ogóle jestesmy sto lat za murzynami, bo my sobie same musimy kupic stymulator do porodu jak chcemy ulzyc rodzac naturalnie, a na zachodzie od lat jest on uzywany w szpitalach i kazda rodzaca sie pyta czy chce go uzyc podczas porodu. na zachodzie za darmo, bo szpitale to maja. a ja jak wzielam to polozna pozwolila ale za dodaniem ze na wlasna odpowiedzialnosc, bo szpitale jeszcze wtedy tego nie znaly. Juz zna przynajmniej zeromski w krakowie bo bylam tam pierwsza ktora rodzila ze stymulatorem. potem polozne za mna chodzily po szpitalu i pytaly o wrazenia i zachwalaly potem innym ciezarnym. takze czuje sie jakbym sie przyczynila odrobine do postepu w naszej medycynie szpitalnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaa
Koniczynka, nie ma za co ;) ja sama kiedyś myślałam o lady compie bo w przyszłości mogłabym go zmienić na baby compa. Ale 2tys to dla mnie było za dużo. Może po ślubie zainwestuje w bc albo odpowiednik. Ja dziewczyny siedzę w pracy i co chwile sprawdzam czy @ jest. Póki co czysto. Brzuch boli, piersi może trochę. Nakręcam się mimo tego że szansa na zajście jest minimalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaaaa
Dziewczyny nadal nic :) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
witam i zapraszam na wspólną herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaa
Witam, jak samopoczucie? Ja wlasnie jade do pracy. Brzuch boli, @ nie ma... Pozdrawiam milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaa
Kobietki jaki śluz powinien byc w pierwszych tc? Ja mam mało, kolor biały. Jak nie dostałam wczoraj @ to jeszcze bardziej sie nakrecam. Ale pobolewa brzuch i taki ciagnacy bol w pochwie jak przed @ szanse minimalne :( jutro testujemy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na uczelni :) piszę sobie do was z mojego notebooka...taki nudny wykład że aż spać się chce...ide na usg w piątek. jak zabraknie znów pecherzyka dominujacego to bedzie stymulacja cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaa
A ja w pracy jestem i z telefonu pisze. Boje sie strasznie tego momentu, ze pojde do wc a tam @ :( chyba sie poplacze, bo nastepne staranka dopiero za rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej U mnie dzisiaj 12 dc i brak przytulanek. Stwierdziliśmy , że musimy zrobić sobie dzień przerwy i dalej działać. Dziewczyny na pewno wam się uda trzymam za to mocno kciuki. :) Życzę wam pozytywnych testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze po niedzieli szykuje sie wiele testowanek ;). Wszystkim zycze upragnionych dwoch kreseczek. :). Mam problem... nie moge Was spamietac... Chyba chodzi mi o Hanie, ktora ma na dzisiaj termin @ a jesli ja dostanie to staranka planuje za rok po slubie... Przepraszam jesli cos pomieszalam... Oczywiscie zycze Ci aby @ nie przyszla ale jesli byloby inaczej to ja Ci chetnie potowarzysze w oczekiwaniach bo sama musze z tym poczekac do przyszlego roku... I dzisiaj mam z tego powodu zly humor, ze az tyle musze czekac... Wiem, ze szybko zleci ale jak sie na cos dlugo czeka to czas zawsze tak strasznie sie dluzy... Co do podejscia meza do staran o dziecko - widze ze temat byl tu poruszony- moj maz z kolei cigle mowi o kolejnej ciazy. I szczerze mowic ta trzecia ciaze to bardziej on zaplanowal niz ja. Kiedy poronilam plakal w szpitalu jak dziecko... A ja wtedy uswiadomilam sobie jak bardzo pragnelam tego dziecka. Teraz czekamy do kolejnej wiosny by spelnic swe marzenia. Maz mowi juz teraz o czworce a nawet piatce dzieciaczkow ale niestety nam juz nie bedzie to dane... Jestem po dwoch cesarkach i kazda kolejna ciaza to ryzyko. Trzecia jeszcze jest do przyjecia ale kazda kolejna to powazne ryzyko. No i maz bardzi by chcial, zebym byla w domu i zajmiwala sie domem i dzieciakami. Ja sama bardzo kocham to robic ale pomimo wielu zajec, ktorych nawet jak nie mam to sobie wynajduje, czyje sie jak jakis obibok. Dlatego zamierza isc do pracy mimo wszystko. Podziwiam Was za te wsztstkie zabiegi zwiazane z testami owulacyjnymi. Ja chyba nie mialabym do tego glowy i cierpliwosci. Zawsze uwazalam, ze najlepiej do takich spraw podchodzic na luzie. Nie stresowac sie dodatkowo. Ale nie ganie Was za to, bron Boze! Ale pogoda okropna... A ja mam jeszcze okna nie umyte...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaa
już wyjaśniam :) ja dołączyłam się do wątku nagle. Bardzo pragne dziecka, narzeczony też ale boi sie, że finansowo nie damy rady. za rok ślubujemy i stad koniecznosc odczekania roku. chetnie z Toba poczekam:) Termin @ minął wczoraj, brzuch mnie boli lekko tak jak na @ tylko dzis troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja mam ten sam dzień cyklu co Kamilka... U nas były przytulanki w 10dc, wczoraj nie było...a dzisiaj tez nie wiem, bo mąż coś źle się czuje:( Gorzej jak go powali i nici z tego cyklu... Zobaczymy jutro, nie chce go zmuszać... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Elizabet - może jutro twój mąż się lepiej poczuje i może ten cykl nie pójdzie na marne ,ale pamiętaj jak nie ten cykl to następny głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
leal cos tam cos tam 21 - jeśli coś Ci się nie podoba to tego nie czytaj i nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Właśnie wróciłam i powiem Wam, że stęskniłam się za Wami :) Ja zakupiłam dzisiaj testy owu w aptece, może te 5 wystarczy na ten cykl. A ten test z uśmiechniętą buźką to chyba taki jak na tej aukcji : http://allegro.pl/ciaza-clearblue-cyfrowy-test-owulacyjny-7szt-i2195098690.html Hankaaaaaa i Viola150 jestem strasznie ciekawa czy Wam się udało. Testujcie jutro i piszcie jaki wynik. Powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaa
Już się nie mogę doczekać jutra :) i dwóch kresek oczywiście. Jaki test najlepiej kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, mój M już twierdzi, że czuje się lepiej, hahaha, nie wiem czy dla mnie to robi, czy sam nie chce tracić dnia:) Podchodzę do tego na luzie, zobaczymy jak będzie:) Nie dziś, to jutro, nie juro to pojutrze, jeszcze nic straconego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola150
No u mnie niestety nie w tym cyklu :( Wczoraj wieczorem nadeszła ta niechciana @ teraz będziemy czekać do końca @ i próbować dalej.. Takk Juustaaa to ten test, jak napisałaś nazwę to skojarzyłam :) U nas też taka dziś nieładna pododa, a mnie jeszcze w te 2 pierwsze dni @ boli brzuch więc ogólnie humorek mam taki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaaaaa
Ja jeszcze nie dostalam, ale nie kupiłam testu ;/ ;/ tak to jest jak się haruje od świtu do nocy. Leciałam z wywieszonym jęzorem do apteki, łudząc się, że jest do 21, ale chyba raczej do 20 była, bo już zamknięta o 20:55 :( trudno, połudzę się jeszcze... :) Viola, a już myślałam, że razem będziemy testować... No ale nic, jeszcze trochę a na pewno Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc wam powiem że u mnie dalej pierwszy cykl leci :P jeszcze do @ jakby miał cykl 30 dni to 14 dni :D ale że napewno nie dostane @ w ciągu tych 14 dni tylko pewnie później to licze sobie jako jeden cykl cały czas. Drugi policze dopiero jak bedzie coś na owu od ginekolożki i nastąpi okres. Dobranoc moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - jestem dzisiaj pierwsza :) Kamilka - my za to działaliśmy wczoraj /dopiero dzisiaj sprawdziłam że wczoraj był 12 dc :)/ brzuchol mnie boli, może coś wyjdzie....? okaże się za 2 tygodnie :) Poza tym dalej na zwolnieniu :( ale młody lepiej, już nie wymiotuje, tylko boli go gardło, więc to nie grypa żołądkowa na szczęście. Buziole Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :)ja już po zjeździe ) znów nam dowalili materialu-w końcu to budownictwo...Już nie moge sie doczekac piatku...usg :) wtedy coś się ruszy z moim cyklem :) zrobiłam dzisiaj rano naleśniki dla męża (mam w poniedzialki i w środy na 11 do pracy a we wtorki i czwartki na 7) i zapomnialam wypić moich ziółek na noc :( kurde trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej Dzisiaj mija 13 dc i przytulanki. Zostały mi jeszcze 4 dni płodne i mam nadzieję ,że nie pójdą na marne. Mnie od wczorajszego popołudnia pobolewa podbrzusze , może czeka mnie jakaś niespodzianka. Dziewczyny na pewno nam się uda ,a jak nie w tym cyklu to następnym. Orzeszek - no oby coś tam na nas czekało Elizabet- widocznie mężowi zależy tak bardzo jak Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was staraczki :) Kamilka@ ale Ci zazdroszczę tych starań, już nie mogę się doczekać moich dni płodnych, a to dopiero po świętach nastąpi. Mam zamiar zastosować metodę nogi do góry, hehe :) może dzięki temu ułatwię dojście kijankom na właściwe miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Do Leal Price-Charlston 21: Studiujesz Budownictwo? Ja jestem po Politechnice Krakowskiej własnie po Budownictwie, a obecnie pracuje w ksiegowości lotniczej:) wyladowalam tutaj bo jak sie okazalo budownictwo niedobre dla kobiet dzieciatych. rok pracowalam przy budowie hotelu i dalam sobie spokoj bo juz mnie chcieli gdzies wydelegowac. pozdrawiam, bo to bardzo ciezki kierunek. studiowalam o rok dluzej bo bylo ciezko, ale znam pelno osob co wylecialo juz na pierwszym roku. Mi schody sie zaczely w polowie 3 roku:) wiec pociagnelam do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Justa - o bardzo ciekawa porada ,może wypróbujemy :) Oj to już niedługo trzymam kciuki żebyś ten czas wytrzymała jakoś tak wmiarę spokojnie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna79
Juustaaa,: O tak stosowalam ta metode po przytulankach jak staralismy sie o synka i udało się, ale nie wiem czy to mialo coś wspólnego z moją świecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) jakbym miała gwarancję, że to coś da to nawet spałabym w takiej pozycji :P Ale myślę, że taka dodatkowa gimnastyka nie zaszkodzi. Tak więc dziewczyny nogi do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Justa- na pewno skorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też to stosuje :D mój Mąż to sie ze mnie śmieje wtedy i gada uważaj żeby plemniczki nie pofruneły hahaha :D" Co do budownictwa-studiowałam rok na SGGW w Warszawie. Po roku studiuje już półtora roku w Siedlcach-tu jest tylko zaoczne budownictwo filii Politechniki Lubelskiej. Jestem na 5 semestrze a jest 8.-4 lata. I nie planuje robić magisterki na razie-tu jest tylko inżynier 4 letni a do lublina nie chce mi sie jezdzić-może otworzą tu magistra??. Wiem że jest przesiew bo z 20 osób z mojej grupy tylko 8 zostało:) kamilka@ nie wiem czemu napisałaś mi że jak coś ci sie nie podoba to nie czytaj i nie komentuj -ja nic takiego nie mówiłam ostatni wpis przed twoim był że siedze na uczelni i pisze do was bo mam nudny wykład(konkretnie z budownictwa komunikacyjnego) nie wiem o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×