Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Majka, testuj o tej samej porze i 2 godz nie jedz nie pij przed. najlepiej miedzy 10-20ta, jak pierwszy byl o 16tej to kazdy nastepny o tej samej porze i na test patrzymy po 5min, pozniej juz nie wiec sila rzeczy jest jeszcze mokry. schnie pozniej wiec pewnie za pozno spojrzalas na ten pierwszy. Testuj dalej, za pare dni powinno ciemniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test moze byc jednym z badan, bo nim sprawdzamy czy jest pik LH. Mysle ze kilka mcy trzeba poobserwowac czy test wykrywa ten pik hormonu, jak tak to przynajmniej przysadka pracuje dobrze przed owu. Moja przed owu pracuje dobrze tylko mi po tescie nie skakala od razu tempka tylko owu byla wstrzymywana przed PRL(stres) przez kilka dni i dlatego czasem uplynelo 3-4dni zanim byla owu. wykrylam to badaniem PRL z obciazeniem (daja taka tabletke). Dlatego mam castagnus i teraz skacze prawidlowo do 2 dni po tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginka powiedziala ze moge go jesc seriami po 3mce i potem mc przerwy az zaciaze. Jest konieczny bo stres mi owulacje opoznia po odbytym stosunku, a plemniki zyja krotko wiec jakos to sie rozmijalo. teraz mam 3mc z castagnusem, potem mc przerwy, a duphaston ciagne tez 3 mc i przerwa bedzie dopiero po 6mcach, ale moze sie uda wczesniej zaciazyc, mam taka nadzieje. Ja se urodzilam w lipcu wiec do mca moich urodzin jeszcze daleko. Ale wiosna tez sprzyja poczeciom, jest sloneczko, a ono bardzo dobrze wpływa na naszą plodnosc, czytalam ze jak sie nagrzejemy(ale bez przesady) to jestesmy bardziej plodne. To sie tyczy tylko slonca a nie solarium oczywiscie, naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede testowac :) tak wiem,o tej samej porze i nie pije juz nic od 14...az do 16 :) no wlasnie slonce pomaga :) u mnie dzis piekna pogoda,zaswiecilo slonko :) tutaj to jak latem przygrzeje....to....modlisz sie o zime....w tej temeraturze powinnam splodzic trojaczki...hehhe zarcik taki, wcale nie marze o trojaczkach...jedno jest najlepszym rozwiazaniem i spelnieniem moich marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez pieknie zaswiecilo sloneczko, ale temperatura nadall zimna. bylam z synkiem na spacerku i zobaczyc nowe przedszkole w okolicy bo dopiero sie tu sprowadzilismy i trzeba bylo wybadac. na osiedlu jest ale prywatne, zlozylam karte ale czekam bo moze sie dotane do publicznego. roznica jest taka ze w publicznym jak dziecko duzo choruje to sie placi malo, a w prywatnym czy chodzi czy nie chodzi i tak trzeba z 800 wywalic wiec kupa kasy za nic, a moj chodzi mocno w kratke teraz do zlobka, bywa ze i dwa mce nie chodzi wiec bez sensu. Takze próbujemy do publicznego, zapisalam w sumie do 4, zobaczymy czy sie przyjmie, w zeszlym roku sie3 nie przyjal, byl chyba za mlody i wzieli te starsze dzieciaki, a teraz zobaczymy. Niestety do tych ublicznych trzeba dojechac, jedno w zasiegu jednego autobusu bez przesiadki blisko ale autobus srednio raz na godzine jezdzi, a w godzinach szczytu dwa razy, a do tych 3 pozostalych to tez blisko ale trzeba sie przesiasc. Trzymajcie kciuki w kwietniu bedzie wszystko jasne. Opcja pierwsza -przedszkole publiczne, opcja druga przedszkole prywatne na osiedlu, opcja trzecia-z mamą w domu ale tylko jak zdążę zaciążyć do września 2013, choć wolałabym zeby chodził do przedszkola mimo wszystko, bo tam sie ladnie rozwija, potrzebuje duzo różnych zabaw i gier edukacyjnych na ktore w domu nie ma zwykle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dzieci sie lepiej w przedszkolu rozwijaja...w hiszpanii jest ten luksus,ze szkola zaczyna sie od 3 roku zycia i jest calkowicie darmowa...no nie liczac ksazek,kredek itp...to jest taka szkola-przedszkole-widomo,ze robia kolorowanki,a nie ucza sie matematyki,wiec to jest super i tak jak rozmawiam ze znajomymi polakami,dziecko ma czas oswoic sie z jezykiem,jak juz ma 6 lat to mowi dobrze po hiszpansku, a jak wchodza powazniejsze rzeczy do nauki,to juz sobie radza dobrze sami a do 3 roku bedziemy musieli sobie jakos radzic...widomo jestesmy sami bez jakiejkolwiek rodziny...wiec albo przedszloe albo bede siedziec w domu....ale to juz na pozniej te plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka jak tam testy owu? Ja zaczynam testować jutro, a spodziewam sie owu kolo weekendu, ale testowac trzeba wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1525
No moje testy na pierwszy rzut oka sa takie same wszystkie,dzis wpatrywalismy sie z M I wydaje nam sie ten dzisiejszy drobinke ciemniejszy,ale rak sobie za to nie poucinamy....dzis12dc wiec jeszcze daje sobie ze 2 dni na jakas wyrazniejsza roznice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 21 d.c samopoczucie w miarę dobre niedziela upłynęła spokojnie lecz dzisiejsza noc była ciężka mój biust mam wrażenie że jest cięższy niż zwykle i sutki są bardzo wrażliwe na dotyk/muśniecie itp , odczuwam dyskomfort nawet jak przez biustonosz dotykam piersi,nie mogę się położyć na brzuchu bo mam wrażenie że go przygniatam i boli:( cykle mam dosyć długie bo od 30-35 dni więc na wrażliwość przedmiesiączkowa to trochę za wcześnie,chyba że @ tym razem przyjdzie wcześniej albo i wcale:) Poza tym pogoda dziś była hm piękna słoneczko świeciło a w słońcu było +14 i wyciągnęłam męża na spacer uwielbiam spacerować a wam jak minęła kolejna niedziela?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1525
Natka ja w pracy siedze a dzien taki sobie u nas troche zimno,a ta wrazliwosc piersi...podejrzana he he jakbym ja miala taki wrazliwy biust bym myslala,ze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie majka ja nie chciałabym sobie wkręcać znowu żeby nie było ale kurcze miałyście kiedyś tak?przed @ zawsze były wrażliwsze ale nie do tego stopnia ja ich dotknąć nie mogę nawet jak do mojego M się przytulam to boli i rażą sutki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka,a dawno temu mialas owu? ja mysle,ze wszystko jest mozliwe,ostatnia @ mialas jaks dziwna...z tym plamieniem...takie rozregulowania sprzyjaja ciazy :) ale masz racje,lepiej sie nie nakrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, fakt ostatnio mi sie rozregulowal @ owu mialm tez dziwnie bo wedlug moich obliczen 11.02 to byl 6 d. c a jak poszlam na monitoring bo zawsze mam obserwacje cyklu aby miec pewność to okazalo sie ze to byl 10-11d.c bo pecherzyk byl juz na 1,59 a wiec to nie mógł być 6d.c teraz to już sama nie wiem bo ten mój wrażliwy biust jest podejrzany a @ powinnam dostać za 14-17dni wiec to trochę chyba zawczesnie na napięcie przedmiesiaczkowe:( ale staram myśleć racjonalnie i nie nakrecać się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, piersi mogą boleć tez w czasie owulacji. Ja tak miałam w czasie staranek że bolały od owulacji do @ lub pozytywnego testu ciążowego, więc ciąża niewykluczona choć za wcześnie na objawy ciążowe. To raczej objaw silnej owulacji. Majka, Tak właśnie myślałam że u ciebie jeszcze za wcześnie na owulację. Pewnie masz odrobine wyższy poziom LH w cyklu niż zakłada test i dlatego pojawia się ta druga słaba kreska. LH jest stałe w cyklu a dzień przed owu skacze i jest tzw pik LH który wywołuje owulację. Spokojnie rób testy do 20dnia cyklu bo owulacja może się przesunąć nawet o tydzień, ja nawet chyba kiedyś raz miałąm w 21 dniu cyklu właśnie skok temperatury, więc owu musiała być dzień wcześniej. Ja zaczynam dziś o 18tej testowac z LH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczyna to owu nie jest bo miałam monitoring w trakcie owu a w jednym cyklu dwa obu to niemożliwe jeśli już to @ będzie wcześniej lecz nigdy aż tak wrażliwych nie miałam zawsze przed @ miałam bóle podbrzusza i węch wyostrzony teraz nic poza piersiami najlepiej to bez stanika bym chodziła.zobaczymy co będzie za 2 tygodnie ma być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój pierwszy tescik negatyw, jedna krecha, wiec raczej bedzie owu w terminie. Dam znać Majka jak wyjdzie pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1525
Konieczynka pewnie masz racje,mam podwyzszone lh dzis test znowu taki sam...no nic bede testowac przez kolejny tydzien,ale wiecie co,lubie to testowanie,jakos spokojniejsza jestem,nie drecze meza...ze dzis musimy,bo nie znasz dnia ani godziny...na luzie wiekszym jestem...a jak nie pokaze owu...to nie bede robic testow jak nakrecona i nie bede wyczekiwac....uspokaja mnie to,bo wiem co sie w srodku dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konieczynka zrobilam dzis test godzinke wczesniej,bo musze za chwile leciec,ale krecha sciemniala!!! dalej co prawda jest jasniejsza,ale ciemniejsza!!! czuje sie jakbym wygrala los na loterii :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak juz sciemniala to jutro moze byc pozytyw, od pozytywu dzialajcie:) czyli jak najbardziej w porzadku bo y chyba masz teraz 14dc? okolo 15dnia owulacja powinna byc i wtedy cykl normalny ok 28dni:) wiec nie ci nie wmawia ta ginka ze nie masz owulacji. dla potwierdzenia owulacji zachecam cie zebys jednak zaczela mierzyc temperature, to wtedy ma 99% pewnosci ze byla owu jak bedzie skok 3ech wyzszych temperatur! Test niestety nie daje pewnosci tylko mowi nam ze cialo sie przygotowuje na owulacje ktora moze ale nie musi wystapic. badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1525
Z ta temperatura to ciezko,wstaje o roznych godzinach...a w ciagu nocy sie budze i wstaje,bo moj kot np....chce wyjsc na dwor i tak dlugo mialczy mi nad glowa az wstane i otworze jej okno....moja kicia przygotowuje mnie do bycia mama... Tak dzis mam14dc licze ze test jutro badz pojutrze bedzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje bóle piersi to chyba jednak na @bo przestało boleć czuje je lecz to już nie jest uporczywy ból, natomiast dziś miałam skurcze podbrzusza jak przed @, kłócia były dość intensywnie lecz dziś miałam stresujący dzień wiec to też mogło być z nerwów, @ powinna być najpóźniej 17.03 więc czekam cierpliwie lecz nastawiam się na przypływ morza czerwonego. Dobranoc kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy test taki sam jak wczoraj...coz...moze jutro...? a gdzie podziala sie gutka...? zniknela...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Jestem, jestem:) nie miałam weny, dopiero mam plamienie, czyli jutro ciota i dłużą mi się dni, do tych płodnych, o ile owu będzie. Chcę sobie zrobić badania, ale wychodzi, że 3dc mam w sobotę, więc chyba zrobię w 2dc, czyli piatek. Ciekawe czy ten jeden dzień różnicy ma wpływ na wyniki? Zastanawiam się nad powrotem do byłej pracy. Chodzi o to, że będę miała trochę grosza, zajęcie, a potem ewentualnie macierzyńskie. Majka, widzę, że testy Cię pochłaniają. pewnie jutro będzie ciemna bardziej. Owu nie musi być tylko w 14dc, przecież organizm kobiety to nie robot, nie jest zaprogramowana co do dnia i godziny, więc spokojnie czekaj na dwie grubaśne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna2013
Zapraszam wszystkie przyszłe mamy do wypełnienia mojej krótkiej ankietki i wzięcia udziału w badaniu które przeprowadzam w ramach pracy magisterskiej- dotyczące ciąży :) Dziękuję z góry za poświęcone kilka chwil :) http://moje-ankiety.pl/respond-39095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytaj.....jesli bedziemy mogly pomoc.... gutka fajnie,ze wrocilas...tak myslalam,ze pewnie chcesz odpoczac od myslenia o dziecku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×