Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukamRady83

Dr Tomasz Kasprzyk szukam opini o jego usługach.

Polecane posty

Gość Matylda 123456
Tak sobie wlasnie to czytam i czytam i szczerze dzieki dziewczyny,bo dodalyscie otuchy przed moja operacja u Dr. Kasprzyka. Odpowiada na maile (kazdego dnia!!), jestem zaskoczona!!!Oczywiscie wielka niewiadoma przede mna...Jednak jakas wewnetrzna intuicja podpowiad mi, ze to byl super wybor, ze takiego konkretnego czlowieka kazda z nas oczekuje, oddajac mu ,ze tak powiem piersi w jego rece!!Toz to przeciez tak wazny kawalek(po operacji kawal (hi, hi) ciala. Mam wielka prosbe o bezposredni kontakt ktorejs z Was juz zoperowanej.Jesli ktoras wyrazi aprobate podam maila czy zadzwonie, tak chcialabym pogadac.Troche sie jednak boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomacha
Witajcie! Jestem właśnie po operacji w listopadzie i jeśli chodzi o wybór doktora to nie wyobrażam sobie kogoś innego!!! Od pierwszej konsultacji do operacji minęło 2 tyg.(i na tym mi właśnie zależało). Podejście doktora jest moim zdaniem takie, że jeśli ktoś jest naprawdę zdecydowany i nie marudzi to zrobi to szybko, pomagając i podpowiadając kiedy i gdzie zrobić szybko badania).Ja znalazłam tą klinikę pod koniec 2008r i od tego czasu czekałam na odpowiedni moment w moim życiu.Kiedy nadszedł taki czas to nie zwlekałam. Rozmiar dobrał dr.Kasprzyk gdyż chciałam duże piersi, ale zależało mi na tym aby nie wyglądały śmiesznie. Nie wiem sama jak to możliwe, ale nie miałam żadnych obaw i stresu związanego z operacją do samego końca (bardziej stresował się mój mąż). Nie będę pisała o bólu bo jest on sprawą indywidualną i wiem, że każdy ma inny próg wytrzymałości. Minęło co prawda kilka dni od operacji ,ale wiem, że to był najlepszy wybór! Co do opieki przed i po operacji uważam, że jest znakomita. Wyszłam tego samego dnia gdyż mieszkam w Krakowie i czułam się na siłach.Apeluję do dziewczyn które piszą negatywne opinie na temat podejścia na konsultacji tudzież odpisywania doktora na maile, że to człowiek zapracowany i nie ma czasu na" klikanie "jeśli jesteście zdecydowane to po prostu przyjdźcie na wizytę, i będziecie miały okazję przekonać się o bardzo profesjonalnym i bezstresowym podejściu doktora. Jeszcze kilka słów o P. Magdzie (żonie doktora )która zajmuje się opieką przed i po zabiegu- pisali o niej kobieta anioł i ja potwierdzam to w 100%. Wszyscy w klinice (doktor, żona, pielęgniarki i anestezjolog) tworzą fantastyczny, z wielkim poczuciem humoru zespół.Ps. moje cycki już są duże i piękne!!! choć efekty powinno oceniać się dopiero po pół roku. Jestem bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po konsultacji u dr Kasprzyka i powiem tak,jego podejscie do pacjentki jak dla mnie moze byc,moj maz byl zadowolony wiec moze moje spojrzenie jest inne bo bylam zestresowana sama wizyta. mimio wszystko zdecydowalam sie na niego bo podobaja mi sie ''jego piersi'' a u mnie to troche pracy bo i podciagniecie zwiotczalej skory '' mastopeksija'' i chce implanty. Nie zdecydowalam sie jeszcze na termin ale planuje pazdziernik. wtedy odnajde watek po raz kolejny i wpisze co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkazuzulka
Witajcie dziewczyny! Mam takie pytanie: czy nie orientujecie się ile po porodzie można dokonać operacji piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkazuzulka
chciałam jeszcze zapytać ile czeka się na konsultację i po jakim czasie od konsultacji jest operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomacha
Ja na konsultację czekałam ok. 2 tyg. i tyle samo na operację- akurat tak mi się udało gdyż w tym okresie było dużo chorowitek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
Hej Jestem po konsultacji, termin mam wyznaczony na połowę maja. Wydał mi się bardzo konkretny. Zaproponował mi 360 które wydają mi się duże ale może to szok, bo jak na razie mam tam niewiele więc na przymiarce trochę mi zaskoczył dobrany rozmiar. Dr stwierdził że mniejsze nie mają sensu bo 100% pacjentek czuje niedosyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomacha
hahahaha to prawda że zawsze niedosyt- ja mam 485 i nie uważam aby były wielkie. Całe szczęście, że zaufałam doktorowi. Po pierwszej wizycie i przymiarce miałam wrażenie że są ogromne a wcale tak nie jest.Są idealnie dobrane do mojej sylwetki i jestem bardzo szczęśliwa że je mam! Teraz nadchodzi pora aby je wyeksponować;-) rozmiar 70 F jak to teraz wspaniale brzmi!!! a przed było 70 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do jomacha Jak dawno temu miałaś operację? Zabieg mam za miesiąc i coś czuję przez przez ten czas będę myśleć tylko o jednym "za duże? za małe?" Dr Kasprzyk ma duże doświadczenie więc zdam się na niego, no i jak się prawie wcale nie ma biustu to później wszystko co jest większe niż 0 to dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomacha
Do Saga81 Operacje miałam 7 listopada 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
Dziewczyny operowane u dr Kasprzyka. Udało wam się załatwić zaświadczenie od psychologa żeby nie płacić VATu? Nie wiem gdzie szukać takiego psychologa który nie będzie robił trudności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajulia84
W art medzie dają nr tel. do 3 psych. z Krakowa, którzy nie robią problemów z zaświadczeniem. Zadzwoń do kliniki i poproś o kontakty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do agajulia84 próbowałam to załatwić sama u siebie ale pani psycholog nie chciała mi wystawić takiego zaświadczenia chciałam zadzwonić do kliniki ale do 12 maja klinika jest nieczynna i boję że że nie zdążę załatwić tego w przeciągu tygodnia :-(, nie wiem czy psycholog przyjmie mnie z dnia na dzień :-( bo operację mam niedługo czy mogłabyś mi wysłać namiary do takiego psychologa na emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajulia84
saga81 - niestety "przewaliłam" już gdzieś te nr tel do psych., bo już jestem po konsult., ale dzwoniłam dziś do kliniki w sprawie badań - telefony odbiera taka miła pani i na pewno pomoże Ci:-)) P.S. Szkoda, że nie mamy operacji w tym samym terminie, ale mam nadzieję, że odezwiesz się jeszcze na forum. Pozdrawiam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do agajulia84 a kiedy masz operację? ja to chyba pecha mam, dzwoniłam do kliniki 2 razy i nikt nie odbierał, potem na stronie przeczytałam że do 12 maja klinika jest nieczynna więc już więcej nie dzwoniłam bo myślałam że nie ma nikogo (ani Kasprzyka ani personelu) spróbuję jutro dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajulia84
Mam op. za miesiąc, dr też zaproponował mi impl. 360. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agalujulia84 ja tez mam operację za miesiąc i strasznie się boję. Nadal szukam i informacji na temat dr Kasprzyka bo nie wiem czy dobrze wybrałam (bo ta jego klinika taka niepozorna) Napiszcie dziewczyny które są już po o oddajcie otuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomacha
Dziewczyny, jestem po operacji już 6 miesięcy a dobrych kilka lat zbierałam info na temat Dr.Kasprzyka i najbardziej śmieszyło mnie kiedy wypowiadały się (na różnych forach) dziewczyny które nigdy nie miały styczności ani z doktorem ani z kliniką. Myślę, że warto posłuchać osób które operowały się właśnie u tego doktora. Ja jestem bardzo zadowolona z moich nowych piersi i z opieki przed i po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do agajulia84 a jakie masz wymiary? wzrost, waga, obwód pod biustem i w biuście? i zdecydowałaś się na okrągłe czy anatomiczne? wiem że znaczenie ma jeszcze szerokość implantu, profil i kształt i nie ma co porównywać ale jestem ciekawa? jak się czułaś na przymiarce? za duże? za małe? idealne ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka /
a jakie nosy robi dr Kasprzyk? Czy bezpiecznie można oddac się w jego ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do landrynka / z tego co wiem nie robi nosów, specjalizuje się tylko w kilu typach operacji m.in. operacjach piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajulia84
Saga81 - mam 165cm, waże 50kg, pod b.65 i 78w, sama powiedziałam, że chcę anatomiczne, na przymiarce dr zaproponował 315 lub 360 XH, najpierw chciałam wziąć te mniejsze (i tak wydawały się dość duże, a boję się gigantów;), ale wiele dziewczyn po op. daradzało mi te większe (te 45ml to nie taka duża różnica). Podobno ma wyjść wizualne C, a stanikowe 65E, oczywiście bardzo orientacyjnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^-^
On jest z Krakowa? No to gratuluję. Widziałam galerię. Czy anatomiczne, czy okrągłe - WSZYSTKIE pooperacyjne cycki wyglądają, jak u silikonowych lalek z taniego sex shopu. Jak od sztancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad operacją w Art&Med, bo jeżeli dobrze sprawdziłam to chodzi o doktora Kasprzyka właśnie z tej kliniki: http://www.art-med.com.pl/ Na razie jeszcze zabiegu u niego nie miałam, ale intensywnie się zastanawiam :) Moja koleżanka z pracy robiła sobie u niego piersi i tak na moje oko wyglądają całkiem fajnie i naturalnie. Widziałam je co prawda pod ubraniem, ale podobają mi się. No i opinie też ma całkiem pozytywne (http://ranking.abczdrowie.pl/d/8502,tomasz-kasprzyk)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od 5 lat jestem wlascicielka pieknego biusti zrobionego przez doktora Kasprzyka, i jedno co moge powiedziec o klinice oraz doktorze ze to jeden z nielicznych LEKARZY a nie naciagaczy. Zanim zdecydowalam sie na powiekszenie biustu dlugo szukalam wlasciwego lekarza i trafilam na forum beautywpolsce, gdzie spedzilam okolo 1,5 sledzac rozne perypetie i rozne efekty zabiegow. Pozytywne opinie o doktorze sa prawdziwe, sama znam conajmniej 5 dziewczyn poznanych na forum , ktorych biusty moglam ogladac na zywo. procent poprawek oraz niezadowolonych pacjentek byl 0 i nie byla to zadna sciema. Doktor jest czlowiekiem ktory pracuje zeby zyc a nie zyje zeby pracowac, stara sie zawsze dobrac wkladki proporcjonalnie do sylwetki ciala kobiety bazujac na systemie Matrix, wlasnym poczuciu estetyki oraz doswiadczeniu. Wiele dziewczyn zostalo odeslanych do domu gdyz operacje nie mogly odbyc sie dla dobra pacjentki, nawet jesli bylby stratny. To prawdziwy lekarz co chce podkreslic! Co do wygladu piersi w jego galerii trzeba miec swiadomosc ze sa to piersi fotografowane najdalej po 4-5 miesiacach, wtedy gdy skora jest maksymalnie jeszcze napieta, w zwiazku z tym piersi zwykle wygldadaja jeszcze malo naturalnie, piersi ukladaja sie jakies 2 lata. Poza tym wiele kobiet idac do doktora chce wlasnie takie ewidentne pileczki....bo wbrew naszemu wyobrazeniu takie wlasnie lubi wielu facetow! Ja chcialam naturalny biust i taki mam...jeszcze zadna osoba nigdy nie zorientowala sie ze sa one dzielem chirurga! Powtorze doktor to najlepszy specjalista w Polsce, dbajacy przede wszystkim o dobro i bezpieczenstow kobiet oraz potrafiacy zrobic w sposob najbardziej prawidlowy operacje ktora nie wymaga potem kilku poprawek, jak u wiekszosci innych lekarzy. Z forum pamietam ze drugim w miare przyzwoitym doktorem byl lekarz z wroclawia Dr NIemkiewicz ale on jest specjalista od wkladek wkladanych spod pachy . DR Kasprzyk jest drogi dlugo sie czeka ale to wszystko jest warte wysilku i kasy poniewaz jest to operacja na nszym organizmie a zle zrobiony biust jest zmora kazdej pacjentki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaoooo
Hej dziewczyny mam operacje w pazdzierniku u dr. Kasprzyka. Czy ktos z was tez ma w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×