Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukamRady83

Dr Tomasz Kasprzyk szukam opini o jego usługach.

Polecane posty

Gość olima
ja wlasnie chyba pod koniec pazdziernika n aprzełomie listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annma11
Hey dziewczyny! Mam operacje powiekszenia piersi u dr Kasprzyka w polowie pazdziernika. Troszke sie stresuje i jesli ktoras z was jest niedawno po operacj bardzo prosze o opinie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa67
Hej dziewczyny.Jestem umowiona na konsultacje w lutym do dr Kasprzyka i chyba raczej sie zdecyduje na powiekszenie piersi.Boje sie jedynie komplikacji pooperacyjnych-tej torebki wokol impantu i tego ze za 10-12lat bede musiala znow klasc sie pod noz.Szukam kobiet ktore poddaly sie operacji 10-15 lat wczesniej jak jest teraz musicie wymieniac implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1612
mam konsultacje w listopadzie,ciekawa jestem ceny za zabieg. ile placilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny. byłam niedawno na konsultacji u dr. kasprzyka .mam mieszane uczucia bo z jednej strony wydaje się konkretny odpowie na każde pytanie a z drugiej miałam wrażenie że mnie olewał [jak nie ty to zaraz będzie następna].ale to może błędna ocena. Proszę napiszcie czy warto u tego dr robić biust.czy któraś ma inplanty z pianki poliuretanowej bo takie mi dr zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o labioplastyce u nim? mial ktos, planuje? bylam raz u niego w innej sprawie, odradzil mi pewien zabieg, zaproponowal duzo tanszy, cenie lekarzy, ktorzy nie 'leca na kase', ale w sposobie podejscia do pacjenta oceniam go neutralnie, na pewno nie jako przesympatycznego. tak czy tak, w sprawie labioplastyki umowie sie do niego, poniewaz jeden z lekarzy ginekologow chirurgow (nie podam nazwiska, dosc znany), okazal sie lekarzem, chcacym wykorzystac pacjenta finansowo do cna, mimo kilkugodzinnego opoznienia w przyjeciu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy znacie maila do doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
info@art-med.com.pl - czy to mail bezposrednio do niego, czy na recepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalka
Witam! Email podany powyżej jest adresem bezpośrednio do Pana Doktora. Co do implantów poliuretanowych, to polecam je z całego serca. Rok temu jako jednej z pierwszych pacjentek Pan doktor włożył mi właśnie te implanty. jestem bardzo zadowolona. Szybko sie zintegrowaly z ciałem i nie mam obaw o ich przekrecenie ( mam anatomiczne). Poza tym Doktor dokładnie mnie obmierzyl i dopasowal pojemność i projekcję implantu do mojej sylwetki. Najlepsza rekomendacje mogłaby dać moja mama, która do dziś nie zauważyła, ze mam implanty i wciąż żyje w przeświadczeniu, ze po zakończeniu karmienia piersią z biustem nic sie nie stało :P Kwestia gustu jej Jego charakter - mi sie podoba ale Wam nie musi. Ważne jest aby dobrze wykonywał swoją prace. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka1241
Witam was dziewczyny..jestem 5 miesięcy po zabiegu powiększenia u Dr.Kasprzyka..jak na razie wszystko jest w porzatku i mam nadzieje ze tak będzie. To jest naprawdę dobry lekarz.. Nie bójcie się u niego operować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola_007
Absolutnie polecam z całym przekonaniem i szacunkiem dla jego osoby. Z całą pewnością tylko Dr Kasprzyk w Krakowie, jak dla mnie w całej Polsce a nawet dalej! Od prawie roku jestem szczęśliwą posiadaczką w końcu równych piersi, wyszło 70E nie za mało, nie za dużo jak dla mnie w sam raz. Przed operacją miałam mnóstwo wątpliwości, żadna ze znajomych nie miała tego typu operacji, z "problemem" byłam sama, nie mogłam liczyć na niczyje wsparcie. Jednak już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę. Rzetelny, konkretny, zawsze odpisywał na wszelkie moje pytania, przy tym posiada doskonałe poczucie humoru. Na plus kliniki przemawia także świetny personel a także wspaniała żona Pana doktora, która dodała mi mnóstwo otuchy przed moją operacją. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich dniach konsultuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggh
Witam, Wybieram się do dr na plastykę powiek . Czy ktoś robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggh
konsultacje są w środy terminy na czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka kasprzyka
Jak bym spała na pieniadzach to bym dawno na niego wysłała prawników i to nie jednego . Do konca zycia musze zazywac lekarstwa przeciw bólowe dodam ze nie apap czy tam ibum tylko amitriptylinum 25 mg gabapentin 600 mg i tramal retard i 2 razy dziennie tak ze tej decyzji operacji piersi bede do konca zycia załowac . I jezeli chodzi o leki to przy tych dawkach moje podroby długo nie wytrzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest orientacyjny koszt powiększenia piersi u dr Kasprzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało, że musisz zażywać leki? Ja też przeszłam operację u doktora i jestem bardzo zadowolona. Wygląd piersi- są cudowne, idealne, wielkość marzyłam o D a wyszło mi E :), profesjonalizm obsługi, kontakt z kliniką jest naprawdę dobry. Fakt operacje miałam niedawno 10 dni temu ale nie zażywam już środków przeciwbólowych, to nie znaczy, że już nie boli. Wracam natomiast do zdrowia i do sił. Klinikę polecam- z chęcią przerobiłabym sobie jeszcze co nieco u doktora- szkoda, że zajmuje się tylko powiększaniem biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANA_F
Czesc Agulek witam cię i tu. Coś się popsuło wczoraj z tamtym forum:( Też jestem ciekawa co sie stało tej pani ze musi dożywotnio brac leki. Ja trzeci dzień po i jest super . żadnych przeciw bólowych. w perwszy dzien dostalam tylko pyralgine a nastawiałam się na ketonal i tramal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć tyle,że doktor Kasprzyk jest najlepszym lekarzem,jest profesjonalny do bólu,wszystko ma poukładane:środy konsultacje natomiast wtorki i czwartki operacje w pozostałe dni przypuszczam udziela się w innych szpitalach.Kontakt z kliniką jest rewelacyjny natomiast jeśli jest taka sytuacja,że doktor nie odpisuje na maile to świadczy to o tym,że jest b.zapracowany i uważam,że nie ma co zawracać doktorowi głowy mailami..tylko chyba prościej jest zadzwonić do kliniki i natychmiast otrzymać potrzebną informację,takie moje skromne zdanie; ) dodam,że dr.Tomasz należy do osób b.odpowiedzialnych i dlatego bez żadnych obaw oddam się w jego ręce,a zabieg mam w przyszłym tygodniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kasprzyka ponieważ na konsultacji zachowywał sie jak pajac!!! CHciałem żęby mi zrobił poprawke po innym chirurgu, bardzo cierpie przez to a on wmawiał mi takie głupoty w które sam nie wierzył!! Spaprali mi operacje uszu a on robi też wycinanie chrzastki i myślałem że mi poprawi, a on bronił partacza, mówiąc takie bzdury i co chwile przekrecając!!! Okropne jest to że kasprzyk wycina chrzastke w uszach i nie informuje pacjentów o skutkach ubocznych tej okropnej metody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kasprzyk jest najlepszy od biustów i w tej kwdestii nie można mu nic zażucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestii*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po konsultacji u tego lekarza,dobral mi implanty 305 lub 350 anatomiczne Silimed ,nie wiem które wybrać żeby mieć miseczke D,mam 164 cm i 52kg ,rozmiar wyjściowy 65 b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można brać tabletki antykoncepcyjne przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam go nikomu!!! Straszny cwaniak, broni innych lekarzy jak debil!!! Udaje niewiadomo kogo a jest kompletnym zerem!! Jeśli pójdziesz z prawdziwym problemem to Ci napewno nie pomoże. Jest co cwaniak który idzie na łatwizne i jak spieprzy ci operacje to juz jestes skonczona bo mojej koleżaznce spaprał piersi i zostawił ją samej sobie. Nie poprawił jej tego, tylko chciał wmówić żę jest dobrze. Zostawił jej brzydkie blizny, a piersi wyglądają gorzej niż były. W dodatku trzeba podpisywać cwaniacko napisaną zgode na zabieg w której zgadzasz sie na publikacje twojego wizerunku z cała twarzą w celach naukowych!! Mało tego jak tam pojedziesz na konsultacje to musisz dać im dowód osobisty i spisują wszystkie twoje dane nawet pesel, co jest żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kasprzyk zachowuje sie jak osiol i powinien odpokutowac za krzywde jaką mi wyrzadził!!!!!!!!!!! To typ lecacy na pieniądze który nigdy juz sie nie zmieni, bo kasa wyprała mu mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lekarz bierze dowod osobisty i spisuje z niego dane. Wiec nie tylko Kasprzyk. I niby czemu to jest zalosne? A co Ci Kasprzyk spieprzyl? Wczesniej jakos same dobre opinie o nim czytalam. Ale nie mialam z nim osobiscie kontaktu, wiec na ten temat sie nie wypowiadam, bo nie wiem jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz napisac cos wiecej co Ci Kasprzyk schrzanil? Albo wyslij zdjecia? Ja mam konsultacje u niego w pazdzierniku bo mam do niego najblizej ale chce byc pewna ze wybralam dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja róznież go nie polecam. Byłem u niego na konsultacji i nawet nie próbował mnie zrozumieć tylko kłamał jak świnia. Jego koleżanka mnie oszpeciła w innym mieście, nie wiedziałem że sie znają, potem wyszło na jaw że chodzili razem do tej samej szkoły w tych samych latach na ten sam dział. DLatego bałwodup jej bronił i tak mi wmawiał że bardzo ładnie zrobiła itd.. co za cham!!! Poszperałem troche i wszystko wyszło na jaw. Na darmo tylko pojechałem do niego, straciłem pieniądze. Nikomu go nie polecam, straszny cep!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×