Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukamRady83

Dr Tomasz Kasprzyk szukam opini o jego usługach.

Polecane posty

Gość gość
Ja operacje mam w styczniu. Chciała bym uzyskać info od dziewcyn które już to wszytsko przechodziły : jak to jest z tym Vat-em jakie zaswiadczenie musi sie miec zeby go ominąc ? Jaki wam wyszedł koszt calkowity operacji ? i jak dłogo dochodziłyście do siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny lekarz. Najlepszy. Zna sie na rzeczy konkretny. Nie zrobi krzywdy. Najpiekniejsze cyce spod jego ręki wychodzą. Jeśli chcesz sobie walnąć melony a nie da rady to na pewni czegos takiego nie zrobi i odmowi. Mozna mu zaufać,. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go nie polecam nikomu, okazał sie zwykłym cwaniaczkiem idacym na łatwizne. Nie pomógł mi, on robi tylko operacje jak nie byłaś wcześniej operowana -nie poprawi Ci nic po innych chirurgach bo jest cwaniakiem i jeszcze sie mądrzył, zrobił mi zdjecia bez mojej zgody mimo tego że nie robił operacji. Nie wiem po co mu te zdjecia chyba chciał je wysłać tej osobie ktora mnie poprzednio operowała żeby miała komplet kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Kasprzyk lepiej nie zachowuje sie jak tchórz i informuje pacjentów jak wycina im chrzastke z uszu, nosa, a nikt juz tego nie robi bo powikłania są przez to tragiczne. Ten typ idzie na łatwizne i przeprowadza operacje starą metodą wycinania dużej częsci chrząstki a to skutkuje powikłaniami które pojawiają sie już w 4 miesiącu, w postaci zapadających sie skrzydełek nosa , niedrożności przez skrzywienie przegrody , obrzek śluzowek i wykrzywieniem wewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia pacjentek Kasprzyk robi nie tylko z całą ich twarzą ale też sylwetką i nawet piersi a potem publikuje je. Jedynie czasem oczy zakryje małymi kropeczkami dla picu a itak każy taką osobe rozpozna po reszcie twarzy. Bucowaty koleś, nadety pieniedzmi, nie polecam go nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodziłąm na strone nie widziałam zdjęć całych twarzy. Pozdrawiam. Płaciłam dzień po operacji - na pewno najarany na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem po konsultacji u doktora Kasprzyka.Konsultacja trwała ponad 30 minut, doktor bardzo konkretny,odpowiedział na wszystkie moje pytania, wymierzyl mnie i dobrał implanty anatomiczne 365 4two polytech.Powiedzial, że może mi też zrobić 395, ale on proponuj***ardziej naturalne i dopasowane do sylwetki 365. Zgodziłam się na te mniejsze, ale nam ciągle wahania czy nie zmienić na większe. Mam 174 cm i ważę 60 kg.Zabieg mam za miesiąc. Nie ukrywam również, że trochę byłam zaskoczona klinika znajdująca się w szeregowce...Ze w takich nie szpitalnych warunkach są robione operacje...Może za dużo Szczyta sie naogladalam :-))))) Ale to chyba dobre warunki???Czy któraś z dziewczyn żałuje, ze nie zrobiła troche wiekszych implantów???pozdrawiam cycatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kolezanka podobnych wymiarów do Twoich ma 360 wyglądają fantastycznie piękny pełny biust jest miesiąc po i ne mogłam oderwać wczoraj wzroku od jej piersi. Ja chciałam większe 380 ale mam 335 bo za bardzo schudłam nie miałam tłuszczu ani skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloe90 dzięki za odp. Wiesz ,ja słyszałam,że doktor nie lubi robić zbyt dużego biustu i tak się jeszcze zastanawiam, czy aby nie wyjdą za małe.... Nie chcę mieć odczucia,po operacji,że mogłam zrobić większe...No a co powiesz o tej klinice? warunki na sali operacyjnej i opieka? no i mi wyliczył 18 tyś a Ty ile zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jeśli chcesz wsadzi Ci największe jakie będą możliwe. Także tym sie nie martw. W dniu operacji jeszcze na spokojnie to skonsultujesz i przymierzyła i zdecydujesz. Z tym nie ma problemu. Jak powiesz ze chcesz te większe możliwe i zapytasz czy bedzie ok powie co myśli i zdecydujesz. Na pewno Cie nie oszpeci. Ja chciałam większe ale podmięśniowo przy takiej ilości skory niestety by nie weszły, a z drugiej strony nie chciałam sie kaleczyć tylko jak najszybciej wrócić do formy, a ze jestem deska do każda wielkość u mnie wyglada juz ok. Za tydz mam zdj szfow i ocenie ale mysle ze wyszło pięknie i proporcjonalnie. Tak jak mowie juz na drugi dzien cZulam sie ok a na następny zero odczucia ze miałam operacje. Klinika super pielęgniarki rownieZ atmosfera przesympatyczna. Dawałam tak po jajach po narkozie ze mieli niezły kabaret ze mnie. W kazdym razie mogłabym isc jeszcze raz bez wahania. Moja pierwsza w życiu operacja pierwsza narkoza i cięcie chciałabym aby każda operacja czy zabieg tak wyglądały. I naczytałam sie o nieziemskim bólu. Niestety albo stery go nie doświadczyłam. Pewnie jakbym wsadziła cyc wielkości arbuza pod gruczoł było by inaczej ale jest super. Takze śmiało moge polecić a jestem wybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Dzięki za info! Czyli jeszcze w dzien operacji moge zmienic zdanie odnośnie wielkości :-) trochę mnie przeraża ból pooperacyjny , bo mam niski próg i....spanie na plecach! No i żeby to wszystko ładnie się przyjęło i nie było żadnych skutków ubocznych. .. to juz praktycznie za 3 tyg. Boję się, ale podjęłam decyzję teraz albo nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie powaznie zero bólu jak zakwasy, dzien po spięcie i napięcie cyca czujesz dwa dni po nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać tutaj kampanie reklamową kasprzyka. Trzeba zwiekszyć obroty naganiając ludzi na operaje do niego. Ja mam same złe doświadczenia z tym człowiekiem. Jest on zarozumiały i cwany. Uważa ludzi za gorszych od siebie. Brzydko mnie potraktował i miwogóle nie pomógł, naraził mnie tylko na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloe90
Drogi gościu możesz odbierać to jak chcesz. Wyrażam swoje zdanie. Jeśli ktoś decyduje sie na taki zabieg powinien wcześniej też sam co nieco poczytać na ten temat. To nie jest jak wizyta z marszu u fryzjera. Jestem równe dwa tyg po zabiegu. Piersi wyglądają bardzo dobrze. Lekki siniak koło lewej piersi, ale powoli schodzi. Robie wszystko w domu oczywiscie na maks rąk do gory nie podnosze, ani ciężarów nie nosze, ale poza tym wszystko jest ok. Powoli wrocilam na silownie na samo ćwiczenie nóg, ale nie zbyt męcząco. I do kolezanki wyżej płaciłam tyle samo co TY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej jego stronie przecież nie widać twarzy...same klatki piersiowe...chyba nie byłby na tyle głupi, żeby obracać pełnymi zdjęciami (tożsamościami) pacjentek w necie bo nikt by do niego nie przyszedł. Kogo niby można poznać po samych cyckach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_kasik
Może opiszę swoje doświadczenia. W październiku tego roku miną 3 lata odkąd mam powiększony biust. Początki były...tragiczne. I nie tyle chodzi o ból co o stan przygnębienia jaki miałam po operacji. Piersi wyglądały jak dwa stożki, dyskomfort związany z prostymi czynnościami takie jak ubieranie się, jazda autem, poruszanie się trwał spokojnie ponad miesiąc. Żałowałam decyzji a wszelkie opowieści kobiet, znalezione na różnych forach, o tym jakie to mają powikłania po powiększeniu biustu jeszcze bardziej mnie dołowały i co raz bardziej byłam przerażona. Nie przeliczę ile nocy przepłakałam, przeklinałam swoją decyzję i faceta, który wprowadził mnie w kompleks biustu...Tak, tak, miałam pecha w życiu trafić na tak wybrakowanego emocjonalnie kolesia, który oceniała kobiety przez pryzmat wielkości biustu - a ja jako słaba jednostka dałam się wprowadzić w kompleks przez kogoś kto sam by potrzebował z 10 operacji plastycznych, no ale 3 lata temu jeszcze nie byłam taka mądra. Były momenty, że pisałam do dr Kasprzyka codziennie nawet w sprawie najmniejszej kropki na biuście. Odpisywał na każdego maila, choć czasami jego odpowiedzi były...trochę ironiczne, po jednej nawet poczułam się jak idiotka... Faktem jest, że to był czas kiedy miałam stan podchodzący pod depresję i paranoję na punkcie tego, że coś się dzieje złego z biustem. W między czasie poznałam dziewczynę bez rąk, która sobie świetnie radzi w życiu i jest uśmiechnięta. To był ten moment przełomowy w moim życiu. Pomyślałam sobie - "kurde...dziewczyna nie ma rąk i się cieszy a jak dołuje się z powodu cycków". Ta sytuacja pomogła mi nabrać dystansu do siebie i do całej sprawy z biustem. Druga rzecz, że w między czasie (po około 5 miesiącach) biust i tak bardzo wyładniał, co też mi zdecydowanie pomogło wrócić do normalnego samopoczucia. Dziś jestem z decyzji zadowolona i biust wygląda naprawdę super. Mój ginekolog mówi, że mam najlepszy sztuczny biust jaki widział. Jeżeli chodzi o przyszłość...Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie czas na 'wymianę" będę mieć w sobie siłę i dystans, żeby powiedzieć "ja tego już nie potrzebuje"...choć wiem, że presja wyglądu ze strony społeczeństwa jest ogromna i jest to trudne... P.S. - Trochę was przynudziłam ale czułam potrzebę takiego wygadania się. Jeżeli chodzi o samego Kasprzyka to myślę, że to ok wybór. Klinika, faktycznie d*/py nie urywa ( choć może coś się zmieniło od 2012) i wchodzenie po schodach bezpośrednio po operacji było wyzwaniem...ale poza tym nie miałam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u kilku lekarzy w celu wymiany implantów po wcześniejszej operacji niestety nie udanej. Lekarze mówili że trzeba będzie robić również pionowe cięcie. Doktor Tomasz jednak sobie świetnie poradził bez tego, teraz moje piersi wyglądają pięknie i bardzo naturalnie.Jestem mu bardzo wdzięczna!!!!! Moim zdaniem to MISTRZ ŚWIATA - polecam szczerze wszystkim kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga4567
Witam, Obsługa profesjonalna i co najważniejsze czułam że jestem w dobrych rekach. Przed operacją byłam na 2 innych konsultacjach gdzie lekarze opowiadali głupoty bo teraz mam ładny biust w rozmiarze G( było B). Gdzie indziej słyszałam że się nie da i że po urodzeniu dziecka jest potrzebna kolejna operacja żeby podnieść biust. Ten lekarz jest specjalistą w tej dziedzinie. Jedyny minus za trudność w dodzwonieniu się do kliniki. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje aktualnych opini o dr Kasprzyku, czy któraś z Pań miała w tym roku operacje u doktora albo ma umówiony termin w najbliższym czasie??? Bardzo proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam go. Cwaniacko sie zachowuje i tyle, w dodatku okłamuje pacjentów,mówi tak jak mu pasuje. Nie pomógł mi, a jeszcze gorzej zdołował. Nie chciał mnie operować po tym jak jego kolezanka mnie oszpeciła. Spytał kto mnie operował i potem kłamał bezczelnie, wmawiał mi nawet że nie byłam wogole operowana - a przecież mam blizny po operacji. Mówił że on też takie przecięcia robi, a nie chciał udowodnić -pokazać zdjeć pacjentek twierdząc że nie może pokazywać - a na dwojej stronie www ma ich duzo ogólnodostepnych i każdy je ogląda. Szkoda czasu na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmotywowana7
Witam! Ja też jestem mocno zainteresowana operacją u dr Kasprzyka i także szukam aktualnych informacji, nie mogę się zupełnie dodzwonic do kliniki i to mnie trochę irytuje, ale oglądając zdjęcia pacjentek przed i po na stronie jestem zachwycona i przekonana, ze wlasnie tak zrobiony biust sobie wymarzyłam. A jeśli chodzi o opinię gościa mogę Ci powiedzieć, ze nie dziwię się, ze lekarz miał opory, by poprawiać Ci biust po niesatysfakcjonującym zabiegu, jestem stomatologiem i znam sporo osób, które nawet w tak błahej wydawało by sie dziedzinie nie chcą po kimś poprawiać, bo obawiają się roszczeń i pozwów, gdy jednak efekt nie bedzie zadowalający. To zawsze kwestia indywidualnego podejścia lekarza. W kazdym razie bardzo będę wdzięczna za wszelkie info! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Miałam operacje w kwietniu. Jestem bardzo zadowolona z efektów jak i tego jak szybko i prawie bezboleśnie doszlam do siebie. Po tygodniu robiłam już wszystko z wyjątkiem czynnisci które wymagały unoszenia rąk do góry. Fakt Pan doktor ma trochę rutynowe podejście do pacjentek wszystko odbywa się jakby w pośpiechu ale chyba nie chodzi o to żeby się przymilal i namawiał na operację tylko o kompetencje jakie posiada, efekt koncowy Opinia nie tylko moja a również chirurgów z jego branży jest taka ze jest najlepszym lekarzem od piersi w Polsce ( mam znajomego chirurga do którego się udałam na pierwszą konsultację to wysłał mnie właśnie do dr Kasprzyka mówiąc że on jest najlepszy) Opieka w klinice rewelacyjna Panie na każde zawołanie w nocy również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally76
Jestem świeżo po zabiegu powiększania piersi i przeszywania brodawek. Czytam tu na forum różne opinie o lekarzu. Do Kliniki dodzwoniłam się bez problemu, konsultacja przebiegła w konstruktywny sposób, doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, nawet te najdrobniejsze i wydające się błahymi. Przed operacją konsultacja, obrys na piersiach pod zabieg. Ja chciałam by mój biust, który był obwisły, i stracił jędrność po ciąży znów wyglądał wspaniale. Zależało mi na naturalnym kształcie, wybrał dla mojej klatki piersiowej doktor kształt anatomiczny pojemność implantów 320ml. Zauważyłam, że doktor jest za naturalnym wyglądem, a nie sztucznym wypchanym zbyt wielkimi implantami, co nie wygląda estetycznie. Pytałam na jakiej podstawie szacowany jest rozmiar implantu, rzeczowo na podstawie wyliczeń, pomiarów zostało mi to wyjaśnione. Operacja przebiegła prawidłowo, opieka po zabiegu jest bardzo miła wręcz rodzinna atmosfera. Na razie to kilka dni od zabiegu, sa jeszcze szwy - niestety ciagną i wstawanie z łóżka w domku sprawie ból i dyskomfort, ale biorę przepisane leki przeciwbólowe i jak siedzę, leżę nie ma bólu. Jest opuchlizna ale już patrząc w lustro wiem, że po tym jak wszystko się zagoi, i minie wlaściwy czas by wszystko się ułożylo będzie wszystko dobrze. Teraz jestem zadowolona, i łzy mam wzruszenia, ze moje piersi znów ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowolona
Ja jestem zadowolone. Teraz mam cycki jak krowa wymiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płaciliście ?za biust u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita88
operował mnie kilka lat temu. Wylądowałam na intensywnej terapii. Umierałam z zakażenia! nie chciał mi pomóc. mam nadzieję , ze nei było wiecej takich przypadków. Cudem pewien doktor mnie odratował. Nie pisze tego by oczernić dr. Kasprzyka ale byście wiedziały jakie jest ryzyko operacji. Miała paciorkowca. Zakażono mnie podczas zabiegu. Miała trudny kontakt z dr. Kasprzykiem gdyz zaraz po zabiegu wyjechał. SPotkaliśmy sie 5 dni po operacji a ja już z mega chudej zrobiłam sie mega beka- taka spuchnięta od zakażenia. ( dni po operacji miałam operację usunięcia i potem przez 14 dni ratowano mi życie. Ledwo się udało. Zastanówcie śię mocno czy warto ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Czy miała któraś z Was taką sytuacje u dr. Kasprzyka, że chciała jednak inne implanty jeśli chodzi o rozmiar, już w dniu operacji, jest możliwość zmiany decyzji podjętej na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsknjkbnfg
jest możliwość jeśli tylko nie będą np dużo większe czy wręcz za duże, chodzi głownie o estetyke i to czy sie np zmieszczą, ale tak ja zmieniałam rozmiar w dniu operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzwoniłaś wcześniej do kliniki, ze będziesz chciała większy? Czy przed samą operacją? I czy ma ktoś może numer do Dr. Kasprzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×