Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukamRady83

Dr Tomasz Kasprzyk szukam opini o jego usługach.

Polecane posty

Gość gośćniezadowolona
Hej Dziewczyny! Mam mieszane uczucia co do dr Kasprzyka Była u niego na konsultacji (czekałam na nią 1,5miesiaca) w gabinecie byłam aż 5min.. konsultacja dotyczyła podniesienia i powiększenia piersi. Dr nic nie chciał doradzić jeśli chodzi o dobór implantu, nic nie wytłumaczył z czego implanty, czy lepiej anatomiczne czy okrągłe, zero wskazówek co do przygotowania do operacji, badań itp Nie wspomniał o skutkach ubocznych. Pomierzyl, pstryknął fotkę dał dwa rozmiary implantu i na koniec powiedział ze jak się zdecyduje to mam zadzwonic.. 300zl za 5min? Jestem bardzo zawiedziona, byłam zdecydowana na operacje piersi u niego ale po takiej "byle jakiej" wizycie sama nie wiem co myśleć... miała z Was Dziewczyny podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr. tak właśnie wyglądają konsultacje, jak chce się uzyskać jakieś informacje samemu trzeba o większość rzeczy pytać. Choć jestem zdania, ze jak płaci się aż takie pieniądze to powinno to trochę inaczej wyglądać.. Po konsultacji operacje miałam już po 6 dniach. Obecnie jestem tydzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dwa lata temu. Sama konsultacja tez może trwała z 10min. Przymierzenie cycków, pomiary, szybka piłka tak nie, które najlepsze i wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Za tydzień mam jeszcze jedna konsultacje u innego chirurga (dla porównania) ale mam przeczucie ze dr Kasprzyk zrobi dobra robotę, powiedział ze nie będzie łatwo w co wierze bo moje piersi dużo przeszły (podwójna ciąża, podwójne długie karmienia) wiem ze to jeden lepszych chirurgów od piersi. Nie miałabym żadnych wątpliwości gdyby nie ta szybka konsultacja. Gość jesteś zadowolona z przebiegu operacji? Pobytu? Opieki? To szybko był zabieg jak tylko 6 dni czekałaś Zdarzylas zrobić badania, usg? Czy konsultacja psychologiczna jest konieczna? Jakie mas implanty? Mnie zaproponowano anatomiczne 335ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdążyłam wszystko załatwić w sumie przez 3 dni, bo jeszcze wypadł weekend. Zaświadczenie od psychologa jest potrzebne, USG piersi i morfologia. Z tym, ze terminy są zazwyczaj dłuższe, wtedy było miejsce, bo pacjentki się rozchorowały i przełożyły zabieg. Ogólnie jestem zadowolona z efektu końcowego, choć nie są jeszcze idealne, lewa pierś super natomiast prawa jeszcze nie - jest większa od lewej i bardziej wychodzi do zewnętrznej strony ciała. Operacje miałam o 10, obok sali operacyjnej leży się około godzinę z odkrytymi piersiami - wtedy można zobaczyć od razu jak wyglądają, przed pójściem do pokoju (dwa piętra wyżej po schodach) pielęgniarka zakłada stanik. Ja wyszłam z kloniki o 19, nie chciałam zostawać na drugi dzień, tutaj decyzja należy tylko do Ciebie. Przed wyjście dostaje się receptę na ketonal i antybiotyk oraz termin konsultacji. Dodam jeszcze, że mam implanty okrągłe 330ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloeee
Po dwóch latach tak jestem. Zabieg szybko ogólnie szlam z dobrym nastawieniem Wiec nawet bie czułam bólu także trudno coś powiedzieć jeśli myślisz o tym przez 15lat. Opieka super i nie zostałam na noc bo chciałam wracać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Dziękuj***ardzo za informacje :) A można wiedzieć ile zapłaciłaś? Tak właśnie piszą ze po operacji piersi nie są idealnie równe ale z czasem się to normuje. A gdzie załatwiałas psychologa? U nich? Czy na własna rękę? Kurczę zniechęca mnie trochę podejście pana dr to pacjentki, jaki jest w dniu operacji czy tez po? Operacja jest tam gdzie konsultacje? Miałam o tyle rzeczy wypytać ale pan dr swoim pośpiechem mnie zgubił.. mnie nie zaproponował innych implantów jak anatomicznych nawet nie wspomniał o okrągłych, nie wiem może to wynika z tego ze widzi jaki jest stan piersi pacjentki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama nie powiesz o okrągłych to anatomiczne są dla niego oczywiste, bo głównie takie robi. Ja nie chciałam anatomicznych tylko okrągłe i takie mam. Operacja jest w tym samym budynku co konsultacje. Oni dają namiar do 3 psychologów z numerami, ja byłam u psychologa (kobiety) w szpitalu rydygiera (prywatnie - koszt 150zl i trzeba się nastawić na duże dopytywanie o dosłownie wszystko) do USG tez daje numer do jednego lekarza (tez prywatnie). Opieka pooperacyjna super, pielęgniarka na zawołanie, od razu przychodzi jeśli tylko naciśniesz guzik. Po operacji jak wrócisz do sali od razu może ktoś do Ciebie przyjść i siedzieć do wieczora. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj, jestem pare dni po wiec wiedzę mam aktualną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i zapłaciłam 16 tys za operacje z implantami okrągłymi (anatomiczne są droższe). Plus badania krwi, psycholog, USG i konsultacje 1000zl, więc łączny koszt równe 17 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloeee
1. USG robiłam a własna rękę 2. Chciałam anatomiczne najlepsze jakie były - 16tys 3. Na psychologa dał namiar Wiec się tam udałam. 4 opieka super :) aczkolwiek szybko chciałam być w domu i zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Super dziękuje Wam dziewczyny ! Wiem ze implanty różnią się kształtem ale czymś jeszcze konkretnym? Moje piersi są po przejściach, w sumie to została mi sama skóra, długie karmienia, ciąża i 2x razy utrata bardzo dużej wagi po ciąży zrobiły swoje. Wiec nie wiem jakie implanty byłyby najlepsze. Dr wycenił wszystko na 23tys trochę się spodziewałam takiej ceny ze względu na wygląd piersi. Powiedział ze operacja nie będzie prosta i będzie trwała od 2 do 3h. Skoro piszecie ze dr ma takie podejście do patentem na konsultacji to chyba nie mam za bardzo się tym co przejmować ważne jakie są efekty jego pracy, a słyszałam i czytałam ze bardzo dobre a na tym mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo jak aż tyle pieniędzy.. może watro sprawdzić tez u kogoś innego, bo pierwszy raz spotykam się z aż taka sumą.. a co do implantów wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Ja chciałam efekt 'push up' jak w staniku wiec wybrałam okrągłe. Anatomiczne są w kształcie łezki, wiec takiego efektu nie będzie - nie będą wypukłe od samej góry tylko 'ścięte' w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie, okrągłe są bezpieczniejsze jeśli chodzi o rotacje implanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Kasprzyka. Jest to zwykły cwaniak. Nie chciał mi pomóc, wręcz mi zaszkodził. jest to cwaniaczek który wciska kit ludziom, kłamie bezczelnie, ma sie za niewiadomo kogo, myśli że ktoś jest głupi i nie wie o co chodzi. Interesuja go tylko pieniądze. Ponadto informuje innych chirurgów o twojej wizycie żeby ci zaszkodzić, nikt ci nie pomoże potem. Jest to zwykly bufon i kacap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wysyp wpisów pozytywnych to robota tej krowy z recepcji, która sama ze sobą prowadzi polemike na forach udając 10pacjentek. Szkoda słów na takie k***y co zarabiają na ludzkiej krzywdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chloeee
Wow ostro. Ja się mogę wypowiedzieć względem tego co było dwa lata temu i do tego czasu. Znam kilka dziewcząt z tamtego czasu i były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
Właśnie dlatego szukam opinii na temat dr. Gdyby nie ta dziwna konsultacja tak krótka i tak droga nie zastanawiałabym się i podjęła operacji u dr. Może tak miało być:) nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo duża kwota za operacje No ale skoro ktoś wie co robi to tak ma być W takim razie szukan dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg u dr podniesienie z implantem i również po samej konsultacji miałam mieszane uczucia ale po zabiegu jestem bardzo zadowolona... na zabieg czekałam od konsultacji prawie dwa miesiące teraz jest już trzy miesiące po operacji więc jeszcze się "goje" ale efekt naprawdę bardzo bardzo ładny... A z tego co piszesz to miałam ten sam problem z obwislym biustem co ty... A oglądałam wiele zdjęć piersi po zabiegach i innych lekarzy i mogę mogę powiedzieć ze to co robi dr to cuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezadowolona
A można wiedzieć ile placilas za operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tyle ile tobie powiedział 23 tyś Zresztą taka cena jest też u niego na cenniku, ponieważ jest to bardzo długi i bardzo skomplikowany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro zadzwonie zeby umowic sie na konsultacje, jest któraś z was która się też wybiera w niedługim czasie lub planuje w najbliższych miesiącach zabieg u Doktora? ja klinike i opinie wypatrzyłam juz kilka lat temu jestem zdecydowana właśnie na Doktora Kasprzyka. Jeśli pojawi się jakaś z was proszę o kontakt ssegregator@gmail.com będziemy przechodziły przez to samo w podobnym czasie zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatomy czy okragłe
HEJ DZIEWCZYNY 21.06 byłam u dr na konsultacji , zupełnie nie przypadł mi do gustu . Wszystko szybko i bez żadnej zbędnej rozmowy. Kolejna dziewczyna była w kolejce umówiona 5min po mnie !? Przekonuja mnie bardzo zdjęcia dr na stronie, bo widac jak wiele piersi ładnie zrobił. Mi zaproponował anatomy , jednak nie jestem przekonana w staniku jak mierzyłam wkładki to miałam wrażenie, że wiszą mi cyce jak starej babie. Dodatkowo czyłam się nie konfortowo na konsultacji i sama już zgupiałam . Bardzo proszę napiszcie czy to prawda , że anatomy po jakimś czasie słabo wygładają i wiszą . Jeśli któraś z was miała powiekszony biust u Kasprzyka to bardzo proszę o maila lub ewentualnie podaję swojego . Bardzo chciałabym się kogoś poradzić i zadać kilka pytań.Marzą mi się piękne piersi na moim ślubie za rok .:D aisa3@op.pl Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia2017
Czesc dziewczyny, w Lipcu 2017 roku mialam wymiane implantow z anatomicznych na okragle. Waze 52 kg 166 cm wzrostu i mam teraz okragle implanty 485 ml. Pierwsza operacje mialam w 2012 roku i mialam anatomy 325 ml. Po pierwszej operacji odczuwalam bol przez kilka dni po operacji, ale po tygodniu juz zapomnialam ze mialam operacje. Wszystko bylo super. Po wymianie implantow w Lipcu w ogole nie czulam zadnego bolu, oprocz naciec pod biustem, dziwne zebym nie czula tego. Wymiana jest o niebo lepsza niz wszczepienie pierwszych implantow - ale ja tak mialam, nie kazda dziewczyna moze tak rewelacyjnie sie czuc. W stu procentach polece kazdej dziewczynie Dr Tomka Kasprzyka, poniewaz moim zdaniem jest najlepszy w Polsce jesli chodzi o biust. Za granica mieszkalam 10 lat i widzialam jak chirurdzy za granica partacza biusty dziewczynom (nie mowie ze wszyscy). Dr Kasprzyk nie ma sie usmiechac na konsultacjach i przymilac, tylko tak robic te biusty, zeby dziewczyny nie mialy zadnych konsekwencji, powiklan i nie zwijaly sie z bolu. Jezeli ktorakolwiek dziewczyna uwaza ze za male jej wyszly, mogly by byc wieksze, to mowie, ze wymiana jest bezbolesna. Jestem 3 miesiace po wymianie i mam wrazenie ze operacji w ogole nie bylo. Bez dwoch zdan najladniejsze piersi robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagnieszkaa77
Ja piersi powiększałam w Krakowie w Instytucie Bielenda. Nie wiem czy ktoś słyszał z was o tym miejscu? Ale szczerze wam powiem, że jestem w szoku jakie teraz mam piękne i jędrne piersi. Wyglądają one mega naturalnie a na tym mi bardzo zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje pilnie informacji jak dojade z dworca autobusowego w Krakowie do ul Merkuriusza Polskiego, chodzi o autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też rozważam operacje piersi, jednak przerażają mnie powikłania jakie mogą wystąpić, zarażeniem bakterii. Dużo mieszsnych uczuc, cxy warto bo zawsze jest jskies ryzyko. Konsultacje mam pod koniec września. Napisze jak mialyscie jakieś powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×