Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Marcysiu, w końcu miłość jest ślepa, co? ;) A tak serio to gratuluję spadku wagi! bardzo bardzo! Mozesz napisać jakiś przykładowy jadłospis, bo może ja po prostu za dużo jem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam troszkę Dukana,ale jak pisałam mieszkam na wsi i nie mam dostępu do potrzebnych produktów. Jem dużo warzyw ,chudy nabiał ,chude mięso ,ryby. Zero słodyczy ,ziemniaków ,sosów. U mnie najciężej było ze słodyczami ,bo jak miałam doła to potrafiłam cały słoik nutelli wsunąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i.... wyniki krwi sie poprawily troche ale teraz mam wysoki cholesterol norma 2 ja mam 8 i tu jest problem ja niejem nic tlustego mieo odstawilam jemduzo ryb ale nie o tym zostalam skierowana do ginekologa ze wzgledu na ten okres pojechalam odrazu zrobil mi usg i co sie kurwa okazalo zaatakowana prawa strona pobrali wycinek i teraz znow jasna cholera czekanie noz chyba mnie h.... jasny strzeli dziewczyny przepraszam za slownictwo ale juz nie daje rady normalnie wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi... przytulam mocno... nie wiem co mogłabym napisać... Mam nadzieje, że wyniki biopsji będą dobre... Co do cholesterolu to nie kwestia nadmiaru tłuszczy a węglowodanów. Jeśli będziesz mieć moment i ochotę to polecam film na youtbe "Grubsi nie głupsi". Jest tam chyba 13 kilkuminutowych odcinków. Warto zobaczyć. Kiedy wyniki biopsji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzieli kiedy powiedzieli ze jak beda to zadzwonie no dziekuje bardzo naprawde za taka tutejsza opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - kurna musi być dobrze! mi tez pobrali wycinek z szyjki, z podejrzeniem...., ale okazało się że nie mam zmian nowotworowych. Oni jak mają wątpliwości to muszą zbadać, a ty musisz być dobrej myśli, może to tylko jakiś stan zapalny przydatków, mięśniak, zgrubienie etc., ale przez to co przeszłaś to oni muszą to zbadać. Kurcze ja wierzę że będzie ok, że to tylko chuchanie na zimne, a przynajmniej chce w to wierzyć. Bądź dobrej mysli, przytulam cię mocno i ściskam 🌼 a jak ci to pomoże to sie wypłacz, przytul do męża - to naprawdę pomaga! :) zdrówka ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak ja lubię tą porę...dzieciaki juz w łożkach,ale dały mi dzisiaj popalić.Córcia cały dzień płaczliwa,wszystko złe,głupia szkoła .Mały wyskoczył na dwór na bosaka i zanim sie połapałam minęło jakies 30 minut,a teraz smarka i zaczął kaszleć:( Dobrze ,że najstarszy dzisiaj miał dobry dzień i bez problemów odrobił lekcję.Uf Jaka cisza ,toż to szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoewczyny spacer pomogl , poszlam nad ocean usiadlam na skle i tysiac mysli na sekunde mi przemknelo przez glowe ,nawet mojpo mnie przyszedl, bo sie martwil wie dobrze gdzie mnie znalezc mam jedno ulubione miejsce 7 minut od domu i juz nad woda jestem z okna obserwuje sobie ocean fajnie. maz zna mnie na wylot wiegdzie kiedy jak i tak jakby czytal wmoich myslach zapytalam co bedzie gdyby...... a on na to ze zaprzeda dusze diablu pod warunkiem ze wszystko bedzie dobrze Widze jak bardzo kocha jak podnosi na duchu jest zawsze kiedy go pottrzebuje tak jak on dla mnie tak i ja dla niego i moja corcia daje nawiecej sil jedno jej spojrzenie i zagryzam strach i poprostu walcze hmmm jaki ten los dziwny chyba mu sie nudzi i znudow wymysla takie pierdoly proboje zazartowac ale chyba nie wyszlo hehehe kochane dziekuje ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - spoko loko lusi sponton! my tu som i bendom! a że przy okazji pomagamy, to taki skutek uboczny naszej wrodzonej wrażliwości, serdeczności, empatii i ...... skromności ma się rozuuumieć ;) służymy pomocą jakby co! tjulip - cofnęłam się stronę, poczytałam co piszesz i popłakałam się ze śmiechu! :D ja tyję od samego patrzenia na napis czekolada :D co do wagi.. kurna motylem byłam ale utyłam ups ważę [tu następuje mina na wywiniętą oponę i zmarszczone czoło na którym pojawia się kropla potu zdenerwowania hihi ] yyyyy 90 ale z łóżkiem żelaznym:P a bez - 70kg, 164cm. Przytyłam okrutnie jak brałam hormony przy staraniach o dziecko, przeszło 10kg w pół roku utyłam! teraz to i tak sukces bo udało mi się zrzucić 8kg, i muszę kolejne choć 10 zgubić do lata. Mój mąż też mówi że jestem zajebista, i ta zajebistość odbiła mi się w biodrach :D Na szczęście mam ładny biust, biodra i o dziwo fajne wcięcie w tali, klepsydra jestem, noo ale ta waga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🌻 .....kobitki, jestem na chwilke, alescie napisaly jejciu nadrobie jutro czytanie. U mnie dlugi dzien byl w pracy , i kumpela przyjechala o 4 rano , wiec noceke nie spalam i az do teraz na nogach od wczoraj. Padam , obiecuje nadrobic czytanie. Dowi , glowa do gory, dasz rade, pokonasz gory. przytulam cieplutko. Kobitki juz w niedziele, bede wolna i spokojniejsza wtedy wiecej napisze. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! :) Dowi mocno wierzę, że będzie dobrze. Będę się modlić o to. Trzym się! Pisałyście ho ho! Wieczorkiem poczytam bo goście nadal są, jeszcze śpią a ja już odwiozłam młodą na wycieczkę, potem młodego do szkoły i na koniec wyprawiłam mężusia :) teraz musiałam tu zaglądnąć bo myślałam co tam u Was no i badania Dowi. Z ostatnich wpisów widzę, że poruszałyście temat wagi. No kurna ja przy 165cm mam między 65 a 62kg. Teraz po świętach i siedzeniu w domu to się nawet nie ważę ;) w przychodni mamy dietetyczkę i ostatnio dostałam wskaźniki do diety 1500 kalorii. 4 posiłki z pieczywem i 1 obiad, trza jeść co 4 godz więc w moim trybie pracy, kiedy jem kiedy mam czas odpada. Ale ponoć ludzie chudną. A i tam ważne jest żeby ważyć to co się je. Pani dietetyczka powtarza "wywalić wagę łazienkową a na stół kuchenny postawić kuchenną". Zajrzałam na pocztę. Dziękuję za maile ale poczytam później. U nas piękne słońce ale wieje. Syn wybrał się w samej koszulce i cienkiej bluzie. Musiałam mu grozić żeby założył kurtkę. W nocy coś cherla... Dobra, idę szykować śniadanko gościom. Może w końcu wstaną? Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jestem pierwsza! stawiam kawę, częstujcie się ;) uwielbiam ten tekst hahaha a ja to sobie zaserwuje podwójną, bo śpię, oczy na zapałkach, za oknem szaro i zimno. Nie śmiejcie się ale ja dziś odziałam nogi w kozaki. Na termometrze miałam rano 4st., a synkowi wyciągnęłam cieplejszą kurtke, kurna miło być już ciepło! Arpad wyślij mnie tu trochę słońca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta (chyba w końcu dobrze napisałam Twojego nicka?) to ja jestem pierwsza ;) do mnie na kawkę u mnie słońce pięknie świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ja juz tez na nogach:) Dzieciaki pojechały do szkoły a mały w lóżeczku. Musiałam juz do sklepu pędzić bo bez kakao ani rusz. Zapowiada sie ładna pogoda,słonko świeci,zaraz wyrzucę pościel na taras,niech sie wietrzy. Dowi...mam nadzieje ,że przespałaś nockę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - mówisz i masz, zaraz odpalę miotłę i będę u ciebie ;) wybaczcie, mam głupawke :) jaaaaa chcę słońcaaaaaaa!!!!! po tym co piszecie jak u was ciepło, zastanawiam się czy ja nie mieszkam gdzieś na biegunie północnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - ałśnie, jak dziś samopoczucie? mam nadzieję że lepiej i że uwierzyłaś, że będzie ok, bo my wierzymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - wałśnie, jak dziś samopoczucie? mam nadzieję że lepiej i że uwierzyłaś, że będzie ok, bo my wierzymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta wypatruję Cię :) Dziewczyny no widzę, że ja naskrobałam najdłuższy życiorys ;) Dowi jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki coś mi kafe szwankuje, nie wpisuje mi pierwszych postów i wysyłam niepotrzebnie po kilka razy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×