Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

asiamt będzie dobrze:) Monika to prawda juz wszyscy czujemy koniec wakacji:( Właśnie przed chwilą rozmawialiśmy z dziećmi ,że zaraz koniec wakacji. Mały juz się nie może doczekać ,bo przecież idzie do przedszkola . Jak pewnie będę histeryzowała ,bo przy każdym dziecku tak było . Ja w ryk ,a oni nawet nie mieli czasu żeby mamie zrobić papa. Kobretta czekamy na zdjęcia mulatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysiu pewnie tak i będzie ja Was zamęczam tym tematem, już nie będę, obiecuję wychodzę z roboty po 13, musze jeszcze spakowac zabawki, bo reszta już w wozie i dać młodemu lek pewnie odezwę sie jutro, albo pojutrze, bo jutro bedziemy zwiedzać miasto Z. ze ślubnym, który w piatek wraca do domu i moge nie miec czasu na skrobnięcie co i jak a co do angielskiego to udało mi sie wszystko załatwić i pogadać z lektorem, zakwalifikowałam się na wybrany przeze mnie poziom i jest ok zajęcia bedą 2 dni w tygodniu od godz. 14.30 do 16, super, przynajmniej nie będe musiała wracać późno do domu, szefo zgodził się na te godziny, bo jak sam powiedział, to jego wina, że w pracy sie nie załapaliśmy, ale dla mnie to duuużo lepiej niż tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt będzie dobrze dont worry be happy :) No a my z utęsknieniem czekamy na ten ostatni tydzień wakacji, bo to będzie nasz urlop ;) Już jak zamykam oczy to widzę się tutaj: http://www.ustronie-morskie.pl/index.php?akcja=art_kamery Uwielbiam ten spokój, ten klimat i nasze wspaniałe morze... Po prostu uwielbiam. Moim największym marzeniem jest się tam kiedyś przenieść, ja mogłabym całymi godzinami chodzić po plaży i patrzeć na fale. Do tego drzewka na promenadzie, no po prostu dla mnie raj! Och jak ja już bym chciała tam być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, bo przy takim widoku oczy i mózg odpoczywają nie dziwię ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia już Ci zazdraszczam. U mnie zacznie się codzienna rutyna ,a Ty morze ,plaża . Asamt ...Ty dzisiaj wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia, ale jak Ty moczyłaś doopkę to ja miałam rutynę...;) Asiamt no odpoczywa, odpoczywa i serce się raduje. Jak ja bym chciała to mieć co dziennie. Dziewczynki, tak ostatnio dumałam i wydumałam, że ja to po prostu chyba mam jakiegoś bzika, bo cały rok tylko o tym wyjeździe myślę odliczam dni kiedy znów moje bose stopy staną na plaży. Marcysia a co do małego - to będzie dobrze, mały szybko się przyzwyczai, a Ty też dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja wiem ,że mały się przyzwyczai,gorzej ze mną . Przeciez nie dawno był taki malutki ,a to już pięciolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bzika, bo masz do czego miec bzika, normalka ja to kiedyś tak na narty odliczałam czas, albo do wyjazdu w góry, ale nie na narty teraz musze się radowac wyjazdem do Z., ale to piękne miasto i też się cieszę pozwiedzam, popatrzę, połazikuję po starych nowych kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia pięciolatek to też maleństwo, dla nas zwasze będa maluszkami chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia tłumacz sobie to tak, że to dla jego dobra. Mały nie mały, ale potrzebuje kontaktu z rówieśnikami. A Ty zacznij szydełkować, żeby nie myśleć ;) Asiamt taki urlop też jest fajny. Ale może się zdecydujecie na podróż pociągiem nad morze i też się pocieszycie. Ja to najchętniej już bym się pakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i kiedyś sie zdecydujemy, za 2 lata najwcześniej ale Ty kochana mozesz juz zacząc się pakować, żeby choć psychicznie poczuć sie lepiej hehe walizy wyciągnij o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę taki dłuuugi, bo ja to szalik noszę ozdobnie, bo mi wiecznie duszno i nie mogę mieć nic pod szyją, ale za to czapę do tego, to taką fest i rękawiczki. No to takie zamówienie złożyłam, że do końca roku nie zejdziesz z fotela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, jakbym wyciągnęła plecaki do pakowania, to już całkiem bym zdechła z tęsknoty. Jak tylko odpalam kompa to pierwsze co to zaglądam na plażę... Nic to już tylko 18 dni do wyjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja szalik to w jeden wieczór zrobię ,gorzej z czapka i rękawiczkami,ale jak zamówienie złożone ,to do pierwszych mrozów zdążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci szybciorem, tak jak u mnie czekałam i czekałam i sie doczekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia - nie do mrozów kochana - ja to w czapce na łbie biegam jak tylko się zrobi chłodniej - czyli już nie raz w październiku - a do mrozów to jeszcze kupa czasu najczęściej. i co lepsze - w cienkich butach, cienkiej kurtce - rozpiętej najczęściej, a w czapce na łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt, ale Ty to tak z grubej rury, że tak powiem, bo na dłuugi urlop jedziesz, a my tak subtelnie na parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, my do 8 września, w robocie powinnam być 10 września trochę długaśno, ale raz do roku się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale to człowiek już małpiego rozumu dostaje-codziennie tylko dom,plac,zalew, park i znów dom. Ile to tak można? A tak trochę higieny dla mózgu. Choć mi to nie wiem czy przy tym fisiu to coś pomoże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dziewczynki uciekam mam już kamień w brzuchu i panikę ehhh miłego popołudnia odezwę się wkrótce pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt - uszy do góry. Nas czeka 12h drogi autobusem, pociągiem, i drugim pociągiem, a ja już sikam po nogach z niecierpliwości. Będzie dobrze mówię to ja - czelny rzygacz lokomocyjny :p Miłego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×