Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Stawiam kawę, jakże mi ona dziś potrzebna. \_/o Asiamt jak podróż? Kobrietta czekamy na maila-mam nadzieję,że te stoiska z ciuchami Cię nie pochłonęły :p A Haneczka dalej się byczy-kochana ładnej,ale nie nazbyt upalnej pogody. Dowi hoop hoooop! Arpad jak tam praca? Odpoczywasz czasem? Mamo odezwij się. Marcysiu-kolorowych snów bo jeszcze pewnie chrapiesz :) Tjulip gdzieś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ,że już nie chrapię :) kawkę piję sobie. Monika ja to Ciebie normalnie podziwiam ,że Ty taki ranny ptaszek. Ja to bym dzisiaj spała pewnie do 10.ale mężu ciekawski jak tam nasi w siatkówkę i mnie obudził sms. Dzieciaki jeszcze śpią ,ja nie wiem jak One się przestawia od 1-go września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź nic nie mów o tej klęsce. Żal było to oglądać-im się po prostu grać nie chciało. Żal mi tylko trenera. Marzył o złocie,a tu zonk. Jako zawodnik miał medal,ale jako trener to "tylko" brąz olimpijski,a liczył,że teraz z naszymi sięgnie po złoto. Jak to możliwe? Wygrali ligę światową,a tu taka kompromitacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nie popisali sie nasi :( szkoda,bo zawiedli wszystkich i siebie pewnie też. A tak w ogóle to te igrzyska ,to jakaś porażka😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie siadałam wczoraj do kompa bo miałam wkurw.. total, mam końcówke @ i hormony mi buzowały, młody też dokazywał. Nie dość tego podziębił się w przedostatni dzień na plaży, chlapał się w morzu z nami, nagle zerwał się wiatr i zaczęło padać. Przewiało go, dostał kataru, miał gorączke. Teraz go męczy katar, kaszle czasem przez niego, ale nie gorączkuje, tylko te gile i gadanie przez nos. Mnie boli gardło i jestem padnięta. Po powrocie stanęłam na wagę i padła decyzja: dośc! biore sie za siebie. Jeszcze przeczytałam dziś na kafe temat, że przy pcos (chyba dobrze napisałam?) i schudnięiu jest spora szansa na zajście w ciąze, bo wtedy jajniki lepiej pracują i dziewczyny po zrzuceniu kg, nagle zaszły po latach starań. To mnie dodatkowo zmotywowało. Wieczorem zaczynam biegać, zmotywuje też brata, który ma troche do zrzucenia, w dwoje bedzie raźniej zapitalac po preriach i bezdrożach ;) Asiamt - właśnie jak podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta to zaczynamy razem z odchudzaniem . Ja tez przytyłam przez te wakacje 4 kg.:( Te wszystkie grile weszły mi w biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo melduję się i ja. Właśnie wróciliśmy na drugie śniadanie i zaraz lecim po wędlinkę,bo tragedia na horyzoncie-dziecku kończą się kabanosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robicie dzisiaj na obiad,bo mi juz normalne pomysłów brak:( Tylko ,żeby było szybko,smacznie i zdrowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zupe kalafiorową z wczoraj, a na drugie.. w mordę jeża miałam rozmrozić mięso :O będą kotlety schabowe chyba, albo zrobie z piersi kurzych - takie paseczki, obsypuje przyprawą gyros i smażę na oleju. Do tego ziemniaczki i sos tzazyki i palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też wymyśliłam...zapiekankę ziemniaczaną z kiełbaską i żółtym syrem:) Ciekawa jestem ,czy starszak będzie jadł ,bo przecież kiełbasa:P Już nie mam siły do niego ,nie chce jeść nic co ma mięso w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kliknęłam i mam takie małe literki ,że ledwo potrafię to przeczytać. Jak to zle nie znać się na komputerze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zupę warzywną-mieszanka wiosenna, marchew z groszkiem, mieszanka chińska a potem kukurydza z masełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zupę warzywną-mieszanka wiosenna, marchew z groszkiem, mieszanka chińska a potem kukurydza z masełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem mądra ....sama powiększyłam te literki,toż to siok;) Wczoraj sama napompowałam koło w samochodzie,robię się samo wystarczalna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas będzie zupa krem z cukini-miała być warzywna,ale zmieniłam zdanie. A potem kukurydza gotowana :) Marcysia na pasku po lewej stronie na górze masz taką opcję widok. Powiększenie weź 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - wow! zadziwiasz kobito, zadziwiasz! ALE Z TĄ SAMOWYSTARCZALNOŚCIĄ TO FAKTYCZNIE UWAŻAJ, BO JAK CHŁOP WRÓCI :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×