Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Kobrietta witaj-już miałam wysyłać ekspedycję w poszukiwaniu :p wyniki mogą być-w zasadzie to muszą bo wpływu na nie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObrietta ,bo my już całe wytęsknione:) To ja mam kolczyk w pępku ,żeby nie było:P...no dobra dziurka tylko została ,ale choinki zapachowej wieszać nie będę:D:D A tak w ogóle idzie burza i może do Haneczki dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak was nie kochać?! po takim przywitaniu ;):) 👄 dobra spadam do mojej mamy na wkręta na obiad hehe sie nie chce nawet gotowąć, u nas tak gorąco, a u was tysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha! Kobi, no fajnie że się odnalazł, ale niefajnie, że ma ropną anginę :O i codziennie prosi żeby go do przedszkola zaprowadzić a ja za każdym razem wykład strzelam, że nie może i dlaczego i kiedy będzie mógł... Monia, dobrze, że wyniki są w miarę dobre :) A szrloteczkę z lodami chętnie bym wciągnęła ;) Marcysia, Tour de France w przyszłym roku jest Twój! Proponuje już zacząć się przyzwyczajać i żółtym tiszercie zasuwać :) Haneczka, sporo Wam się tych wesel ostatnio nazbierało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już są na miejscu i popijam kawkę w ogrodzie. Trochę zimno,ale mnie to nie zraża. Ach żeby mieć taki domek z widokiem na morską toń. Popijać kawę patrząc jak fala rozbija się o brzeg. ehhh pomarzyć dobra rzecz... Marcysia mam nadzieję,że dzieciom uda się wycieczka. Kobrietta czekam na Cię! Asiamt aż tyla roboty? Haneczka dziś na rano,to może wieczorkiem zajrzysz? A weselicho macie w tą sobotę? Może na jednej imprezie będziemy się bawić :D :D :D Tjulip jak gardło małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Monika stukam się z tobą kawką ;) wczorajszy dzień można zaliczyć do udanych, mój dzieć nic nie rozlał, nie wylał, nie potłukł :D a u nas pogoda ponura jak twarz Romana Giertycha. Wczoraj przeszło 27st, a jutro ma byc tylko 16! i dziwić się że ludzie chorują, jak takie zawirowania temp. Ja jestem pociągająca .... nosem hehe ale się trzymam i w domu też się trzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż jakos się spakowaam w niedzielę dopiero i ruszyliśmy w trasę młody raz rzygnął, ale tylko w warszawie, całą drogę na tym avio udało się przejechać, także można podróż uznac za "udaną" ja, aj mam dużo robotki, bo moje na mnie czekało, jeszcze koleżnka po swojemu rozgrzebała mi papiury, to jeszcze teraz ja grzebię w jej papiurach, bo ona na urlopie, na szczęście w poniedziałek już wraca, a nie chce mi się grzebać jak jasna cholera powymyślała mi rzeczy w moich dokumentach, nie bardzo potrzebnie, no ale cóż, musze to jakoś wyprostować niby się dziewczyna zna na robocie, ale jak zacznie mieszać po swojemu, szukac dziury w całym, to się flaki wywracają do góry Monia to super, ze wyniki ok, cieszę się a ja przeziebionko? odpuściło? kobrietta mój młody robi podobnie, tylko mnie siły czsaem opuszczają i nie pozwalam zwyczajnie nawet jajak wziąc do ręki ja z kolei chyba jestem zbyt rygorystyczna, wczoraj kupiliśmy młodemu kredę do rysowania PO CHODNIKU, ale on wymyślił, ze w domu, moze na kartce, ja chciałam mu przemówić do rozumu, ze kredą rysuje się tylko na dworze, gdzieś tam, ale moja mam oczywiscie, ze nie można tak rygorystycznie dziecka wychowywać, no imcie baby placek dałam mu blok i pod opiekę babci, powiedziałam, ze jak mi kanapy porysuje i ściany to będzie czyścić, a że jestem przed @ to juz wogóle niewiele do mnie dociera ale z drugiej strony, chciałabym, zeby dziecko wiedziało, ze pewne sprawy robi się nie w domu a w innmy miejscu, a nie za przeproszeniem nasrać tylko mu nie można na środku pokoju no, ale cóż, tym razem odpuściłam, wierząc, ze nic się nie wydarzy już nie truję byłam wczoraj 1 raz na angielskim, zaczynam o 15, wiec to jeszcze w godzinach pracy, no i dobrze, kończę o 16.30, tylko z wolnego czasu 15 minut mam urwane i wracam do domu prawie tak jak z pracy, bo w zeszłym roku to byłam dopiero o 19 w chałupie tjulip mam do ciebie prośbę może das zmi namiar na jakieś fajne książki lub ćwiczenia, lub coś innego z anglika, musze poważnie do sprawy podejść, zmaierzam zdać w przyszłym roku B2 i potrzebuję dodatkowego kopa i materiałów, a że Ty to "specjalistka" w tej sprawie to może mi pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kawusie stawiam:) marcysia takie diety [przymusowesa najlepsze i najskuteczniejsze :) co do tlustego i smazonego , ja juz nie pamietam kiedy cos takiego jadlam z tym cholesterolem co mam kiepskie wyniki , to tez jem tylko gotowane , tylko salatki ryby i to wszystko az czasem rzygac mi sie chce , no ale coz poradzic:) kobrietta , ale sie usmialam z wyczynow twojego synka ale dobrze , ze jest taki aktywny , a takie nielad to uroki macierzynstwa :) marcysia - jak tam jazda idzie ?? U mnie juz lepiej zostal tylko suchy kaszel, ktory okropnie mnie meczy , czasem jak mam atak kaszlu to mysle ze wlasne pluca wypluje ....... ale najwazniejsze ze reszta juz poscila Moja kochana corcia chodzi na basen jupiii wkoncu dala sie pzrekonac 1 raz jak byla to mowilaze juz nigdy nie pojdzie , ktorys z dzieciaczkow ja popchnal i napla sie wody. ale teraz to pierwsza na basen ciagnie , maja w szkole w kazdy wtorek. mezus mial miec w pon operacje juz dostal tabletki juz lezal na stole i lekarz mowi do domu z nim , bo moj biedak zalapal odemnie i przeziebiony jest , ma tylko katar ale to byla przeszkoda do odlozenia operacji, kolejny termin za dwa tyg :D heh pol roku czekal i teraz z kwitkiem go odeslali naprawde sluzba zdrowia tutajj to zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta mój mi wczoraj herbatę przyniósł do kuchni-bo wcześniej sama sobie ją wyniosłam do pokoju. Oczywiście przy tym pół wylał. Nie prosiłam po prostu jak usłyszał jak mama ma kaszel, to przyniósł mi herbatę :) puste naczynia świetnie odnosi, no czasem kubek wyląduje w koszu ;) zamiast w zlewie... Asiamt ja też nie daję w domu grać w piłkę,czy jeździć na rowerze. Nie wolno i tyle. Dom to nie boisko. To super masz te godziny nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi super,że mała chętnie chodzi na basen-mój też uwielbia. Ale z tą operacją to akurat na mądrego lekarza trafił co mu pewnie życie uratował. NIE MOŻNA robić ŻADNYCH zbiegów gdy w organizmie jest infekcja. Ja na swoją operację czekałam 11lat (bo kiedyś nie robiło się u mniejszych dzieci takich operacji i trzeba było czekać) i też miałam termin z wtorku na następny piątek przesunięty z powodu infekcji-a nawet kataru nie miałam,tylko z krwi wyszło podwyższone OB i CRP i białe krwinki. Więc lepiej niech dwa tygodnie poczeka niż miałby mieć komplikacje pooperacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak ja rozumiem , ale on nie bedzie uspiony tylko znieczulenie miejscowe , i wiem dobrze ze nie zrobili mu tejoperacji a lekarz tak b dobry ze Danii przylecial na tydzieni bedzie operowal jak na lini produkcyjnej pozatym dziewczyny ja mialam taki stres jak meza do szpitala wiozlam , ze rzygalam rozwlnienie mialam wszystko naraz i non stop lzy w oczach a on do mnie nie placz glupolu. latwo sie mowi ale wiadomo , ze stres jest za kazdym razem jak osoba ktora tak bardzo sie kocha, jest chora czy co innego to czlowik sie zamartwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monia młody u rodziców jak rzucił piłką to stłukł wielki kielich, taki do zodboy, a jak mówię w domu żeby nie garli z mężusiem to nie weidzą dlaczego, takze ja też zabraniam, i tak jak Ty, nie i koniec dowi ja tez mam duży ten cholesterol, bo rok temu to 226 wynik, masakra, ale nie wiem dlaczego, niby jem normalnie bez tłustości, czasem czytałam, ze to moze być spowodowane stresem lub genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi wiem co to taki stres jak mojemu ślubnemu znamię wycięli, i dermatolog na oko stwierdziła i napisała w papierach, ze to rak podstawnokomórkowy to myślałam, ze normalnie zejdę, ale po histopato okazało się, ze to guzek po ugryzieniu przez coś został, a że mój ślubny uwielbia wszystko drapać to się dodrapał chirurg onkolog śmiała sie z tej pani dermat, ze diagnozę bez badania postawiła przyjechał T. do spzitala onko a chirurg do niego tekst: "i ze co, ze to niby rak? tak panu pwoeidzieli? hehehe na szczęście wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt no ja mam zawsze stres o moich cokolwiek by sie nie stalo , to strach mnie oblatuje tak juz mamjakos a mezus to zawsze potrafi rozladowac sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też a jeśli chodzi o młodego lub starego hehe, to paraliż jak nic a nawkręcac to sobie też potrafię niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi to chodzi o to,że w ranę się coś może wdać. Nie martw się jak dobry lekarz,to zadba o męża,zobaczysz jeszcze będziecie się z tego śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Asiamt wróciłaś:) juz za rok znowu urlop:) Ja do Ciebie od razu mam pytanie...poradź mi jaka mam kupić szczotkę do włosów?córcia ma podobne włosy do Twoich ,długie i proste. Codziennie mam rano horror jak trzeba rozczesać te włosy. Dowi ..co jest twojemu mężowi ,bo chyba cos przegapiłam. Monika ma rację ...z katarem to nawet szczepionki nie dadzą. Kobrietta i jak się złościć na takiego aniołka :) Apropo jajek ..moje dzieci kiedys znalazły na ogrodzie gniazdo w którym było chyba z 30 jajek i wszystkie te jajka wylądowały na murze domu:P Najgorsze było to ,że nie wszystkie jajka były świeże ..ble. a u nas też pada i zimno ,mały miał jechać na wykopki,pierwsza przedszkolna wycieczka.Ubrałam go odpowiednio ,ale pewnie nie wszystkie dzieci będą w kaloszach i płaszczach przeciwdeszczowych. No zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marcysia wiesz co, ja mam zwykłą szczotkę kupioną w rossmanie miałam kiedyś takie z naturalnego włosia i moje włosy niestety po nich bardzo sie elektryzowały, ja mam dużo włosów ale niestety cienkie i chyba dlatego jeżeli córcia ma grube to warto spróbować z naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze pryśnij jej przed czesanie odżywką w sprayu, będa wtedy łatwiejsze w czesaniu i czesanie nie będzie sprawiało bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie sobie chodzimy po deszczu. Taki fajny,drobny i ciepły w miarę kapie. Zaraz uciekniemy do domu i rozłożę małemu basen z kulkami i niech sobie "nurkuje" ;) Marcysia-grunt to odpowiednie przygotowanie. My jutro idziemy do parku,to będę wyglądała jak wielbłąd-2zmiany ciuchów,kalosze dla małego, coś do jedzenia,picie... latem jak jest ciepło jest łatwiej bo ciuchy mniej miejsca zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt..A...tez ma cienkie włosy ,proste jak druty.Fryzjerka ma trudności ,żeby jej równiutko podciąć ,bo każdy ząb widać. Juz chciałam jej obciąć ,ale idzie do komunii i nawet nie chce o tym słyszeć.I codziennie jest płacz przy rozczesywaniu 😭 Monika tylko żebyś sie nie doprawiła tym spacerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja mam proste jak druty, nawet na slubie pokręcone wyprostowały mi się szybko, aż takich problemów z czesaniem nie mam, ale ja stosuję odżywki i maski, kiedyś były w gorszym stanie, teraz fryzjer powiedział, ze sa w idealnym stanie, ale wkładam w ich pielęgnację dużo siebie hehe kiedy myje mała te włosy? rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wczoraj oglądałam na TVN Style program pt.Rozmowy w toku w podróży. To był reportaż o molestowanych dzieciach w Kambodży . To było straszne ,nie dosyć ,że małe dzieci gwałcą najbliżsi to jeszcze takie zgwałcone dziecko jest później sprzedawane do domów publicznych ,bo przynosi wstyd rodzinie{zly] Pokazywali 3 letnia dziewczynkę ,to było straszne.w tym kraju to jest całkiem normalne,że dzieci sa wykorzystywanie i w ich słowniku nie ma nawet słowa pedofil.Ryczałam przez cały czas jak to oglądałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sprawić córce tez odżywkę jakąś ,kiedys znajoma poleciła mi taka proteinową ,maluteńka buteleczka i dawało się dosłownie kropelke na włosy. Myślałam ,że musze zmienić szczotkę ,ale masz Asiamt racje trzeba zainwestować w dobra odżywkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta malutka buteleczka to kurna raz nie pamiętam, aaaa jedwab w płynie, też fajny, tylko i po nim miałam naelektryzowane włosy, ale włosy są śliskie, to fakt, jezeli oczywiście to Ci polecała znajoma najlepiej kupić coś z salonu fryzjerskiego, jakiś loreal czy z serii keratine czy jakoś tak i jeśli myjecie małej włosy na wieczór i nie daj boze kładzie się z mokrymi spać to nie polecam, bo wtedy łuski włosa sa otwarte i ścierają sie, po spaniu robią się włosy splątane i za jakiś czas matowe o matko pisze jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do programu to się po prostu nie wypowiem jak dla mnie masakra, nie chcę o tym nawet myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×