Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Hejka Kochaniutkie! Się pewnie juz wekeendujecie :D Ja padam na pysk a tu od poniedziałku cudne poranki w moim domciu, powtórka z rozrywki jak co roku przez 10 m-cy. ble Asiamt fajne zdjęcia, piekne miasto i cudny Wasz Synuś. Widać, że charakterny ;) a i nie pisałam Ci jak bardzo podobaliście sie mi jako rodzinka na poprzednich zdjęciach. Świetnie! Powtórzę za kobietkami, że Twoja figura jest super! A bicepsy Twojego męża łał! Marcysiu to dobrze, że diagnoza i leki trafione :) kuruj się i dbaj o siebie! Kobrietta chylę czoło! Coraz lepiej Ci idzie z podejmowaniem działań :) jaki Twój Synus fajny! Będzie miało rodzeństwo super starszego brata! Monia superaśne zdjęcia (te, które widziałam bo nie wchodziłam na pocztę). Dobrze, że macie ładną pogodę! 30km rowerem? Łał! Ja robie 3 i padam... Tjulip juz po radzie? Masz w miarę sensowny plan? Arpad skrobnij słówko bo pomyślimy, że zapracowałaś się na amen! Dowi jak pierwszoklasistka? Duzo zadań? A u Ciebie co z @? Mamo trzymaj się! A ja idę dziś z przyjaciółką na "Zakochani w Rzymie" :D miłego wekeendu 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane no moja corcia zadowolona zadania sa zadaane ale bardzo fajne , i proste akurat dla pierwszej kalsy i adekwatnie do czasu. a te sukienki to tak kupilam malej na nasz slub podobaly mi sie te trzy ze zdjec co wam wyslalam i je kupilam teraz mamdylemat ktora jej ubrac a co do @ nadal nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka no się dorwałam wreszcie do kompa i nie piszę cały dzień na pomarańczowo, tylko 3/4 dnia: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5339321 - tjulip dla przybliżenia tematu młody śpi, albo dobra, nie śpi tylko wyje, a ja nie mam czasu się nim zająć, bo jestem oczywiście na kafe hehehehe dobra, młody pi, ja klikam do Was i czekam na brata, jedzie z Krakowa, jutro ma weselicho tutaj i z nami się spotka przy okazji, takze tak prędko spać nie pójdę dziś, bo P. będzie tu ok 22 godz. byłam dziś na starówie na kawie i gofrach z rodzinką, objadłam sie po pachy, takze moja figura stracona chiba? pogodę mieliśmy dzisiaj piękną, cieplutko, milutko, a w Warszawie wiało podobno bardzo, aż mi donicę z parapetu na balkonie zrzuciło z biało czerwonymi pelargoniami i kicha, bo zbita, a i kwiaty stracone buuuuuu a na działce pięknie wszystko kwitnie, a ja tutaj i nic nie zobaczę, no moze resztki, tylko zdjęcia mi ślubny podsyła, tyle pracy, dla sąsiadów chyba kobrietta oooo fajny braciszek sie szykuje z synia twego, super, jaki opiekuńczy, no no dowi kurna raz, to o co go? moze to jednak ciąża? ale by było fajowo no i fajnie, ze córcia zadowolona, oby tak zawsze było haneczka trzymaj sie jakoś, może coś na rozweselenie by się przydało? Monia w taka pogodę jest najwięcej jodu, wiec dla zdrowotnosci Wam sie przyda tjulip nie dziwię Ci sie ze stresem, ja w przyszłym roku to będę przeżywać, jak narazie sobie nie wyobrażam jak to będzie, no ale w końcu wyobrazić to będę sobie musiała (ale gramatycznie fiu fiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam przed chwilą 2 kawałki pizzy, robionej przez mamę, pyszotka, brzuszek pełny, to jest to, na noc w sam raz, tłuszczyk się zawiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt się rozweseliłam :D film jak to komedia Alena W. zakręcony ale śmieszny a teraz jeszcze humorek podniosłam drineczkiem z cytrynówki domowej roboty ;) no Dowi dziwna sprawa z tą małpą @, a testy nadal negatywne? ja wybrałabym chiba tę najjaśniejszą sukienkę z wstawkami zieleni :D Asiamt wyobraź sobie, że moje ozdobne słoneczniki, które miały mieć do 150cm wysokości już mają ponad 2m :) kwiatuszki mają pikne :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam Kawę bom pierwsza na kafe! A!!!!! nie!!! Pierwsza była z pewnoscią Asiamt, ale na pomarańczowo. Aśka! Postawiłabyś chociaż po kawce, zamiast od 4 nad ranem buszować po topikach :D :D Dowi, dziwne z tą @ u Ciebie... Nie słyszałam o przypadku, żeby testy nie pokazywały ciąży po tak długim spóźnieniu. Ciekawe co doktorek Ci powie. A ile u Was się czeka na Bete? Co do ślubu, to doczytałam już w mailach o co chodziło :) Haneczko, wieki całe nie byłam w kinie! O piciu cytrynówki nie wspomnę. A ja wczoraj sączyłam sobie Mojito przy dźwiękach jazzu na żywo w Dużym Mieście :) Asiamt, ja nie widziałam Twoich zdjęć :( Dziewczynki, jak któraś może prześlijcie maila z tymi zdjęciami na naszego nowego. Bardzo proszę :) Kobrietta, zdjęć niestety nie mam z wczoraj :( Mąż nie miał kiedy robić, bo calutki dzień miał zajęty więc muszę zmobilizować go dziś lub jutro :) Zrobiłam sobie cośtam "z ręki" sama. Jak cokolwiek się nadaje żeby Wam okazać to wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja taka szczęśliwa ,wystarczyła pigułka cud i aż żyć się chce. Dowi ja nie widziałam żadnych zdjęć i nic nie wiem o ślubie ,cos do mnie nie dotarło😭 Asiamt ,to kiedy Ty masz czas na wszystko:D Ja tez sie trochę zdenerwowałam tym moim nickiem ,ale teraz mam to gdziś ,sama najlepiej wiem ,ze ja ,to ja:) U mnie choroby czas dalszy ,bo najstarszy ma anginę ,wczoraj miał bardzo wysoka gorączkę ,ale ja juz tak nie panikuję..polopirynka i ferweks działają cuda.Oby tylko pozostała dwójka nie załapała. Kobrietta ,to Ci rośnie super starszy brat:) Trzeba było brać maluszka :D Jak tam Twoje bieganie ,bo ja też mam plana od poniedziałku zaczynam jeździć rowerem,właśnie R..mi naprawia sprzęt. Tak sobie wymyśliłam ,dzieci rano do szkoły i przedszkola a ja na rower:) A tak apropo przedszkola ,to wczoraj moj mały zaliczył godzinkę i nie bardzo mu sie podobało:( Może to przez to ,ze były same maluchy...zobaczymy co bedzie dalej. W jego grupie jest 23 dzieci ,w tym 3 dziewczynki:) Monika pewnie jeszcze odpoczywa i dobrze:) Haneczka jak tam film?I poproszę o przepis na cytrynówkę,bo piłam ,ale zrobiłabym sama. Tjulip ,to Twój synio też idzie pierwszy raz do przedszkola? kobitki ,miłego ostatniego wakacyjnego łikendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczyny u nas na bete czeka sie okolo tygodnia a czasem dluzej do tego musze do szpitala do miasta jechac bo u nas w przychodni nawet laboratorium nie ma hehehe :) wysylam na paczka z kafe zdjecia mojej corci w sukienusiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę! \_/o wróciliśmy. Wysłałam Wam parę słów i kilka fotek. Było miło,ale się skończyło. Mam problem z doczytaniem Was,bo coś mi net w telefonie szwankuje,a do kompa to ja tak tylko na 5 minut siadam. W każdym razie gratuluję przedszkolakom-mam nadzieję Kobrietta,że Twój mały idzie. Nas to czeka za rok. Ale u nas jest 5 lub 6 państwowych i 3 prywatne plus jakieś tam 2 kąciki malucha,które też oferują opiekę na 9 godzin dziennie. Więc problemu być nie powinno-przynajmniej taką mam nadzieję. Marcysiu jak tam chorowitek? Asiamt no jak możesz tak całymi dniami tu siedzieć ;) Dowi trzymam kciuki,żeby to była ciąża. Tjulip jak tam plan lekcji? Haneczka jak się sprawuje maszyna do lodów? Nadal często w użytku? Bo się zastanawiam nad zakupem. Mamo ❤️ Arpad-hop hooop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hej hej jestem , jestem, tylko mi kafe szwankuje i nie laduje sie . Praca, praca, praca. No ale juz wiem ,ze ta druga praca zacznie sie na poczatku listopada. Jakos zrobie sobie troche luzu, mam teraz jeszcze dwa miesiace prawie na harowanie, musze poodkladac aby starczylo na wynajm chatki w razie w ...... U nas goraco , ja mam w domu 37 stopni, nic nie pomaga, mozg mi sie gotuje. Nadal nie pale , ale cos mnie ostatnio ciagne i zapalilam od chlopa wzielam. Trzymam sie i nie pale , ale jakos tak.......A co u Ani -mamy ? Troszke podczytalam.....sle moje cieple mysli...Kobitki ide spac, uwielbiam was czytac, czasami zasypiam na kompie , ale zawsze lukne do was. Pozdrawiam cieplutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Stawiam kawę \_/o Arpad do listopada? To kiedy Ty odpoczniesz? I nie podpalaj nu nu nu. Mama na stałe się przeniosła do S. Za kilka dni małżowinek do nich dojedzie. Dziewczyny jak po rozpoczęciu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, fajnie, że było fajnie :) Przeczytałam maila i teraz już wiem skąd ten first class ;) A już myślałam że Wy tak zawsze hehe. Zdjęcia super! Aż się chce teleportować na plażę :) Plan jak to plan. Gorzej bo wchodzi nowa podstawa czyli jeszcze więcej papierologii zamiast pracy z uczniem. Mówię Wam, że nasz system edukacji schodzi na psy :( I martwi mnie to tym bardziej, że moje dziecko dziś w to wchodzi. A jak będzie dalej strach pomyśleć, skoro wymagania wobec uczniów z roku na rok maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaprowadziłam mojego przedszkolaka. I zestresowana jestem strasznie. I łzy mi tu ciurkiem lecą... Ech... Oby się zaaklimatyzował i było mu tam dobrze. Cholera. Dziecko dało buziaka i z chęcią zostało, a matka przeżywa jakby na zawsze oddała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja witam was z nosem na kwintę, stanęłam rano na wagę i zamiast w dół to wskazówka o pół kg wyżej :( kufa o co chodzi? bo wymiętkam! dietka, ćwicze zaczęłam biegać, a moje wałki się bronią jak na Westerplatte! :O boje się że skapituluje, bo pomysłów mi już brakuje. Łikend za to był super, nad wodą, małże, ślimaki, szuwary :) było erotycznie, romantycznie że tak powiem ;) Znów padłam z dziecia. Pakowaliśmy toboły z tego wypadu i jak ślubny z małym odjechał z przyczepą, ja wysiadłam żeby sprawdzić czy wszystko zabralismy i dla jaj pomachałam małemu, że ja tu zostaje, a on krzyczy: mamo, jedź z nami, musis isc do placy! :D pomyślałam, no tak synku ktoś musi zarobić na twoje zabawki :D Monia - odpoczęłaś chociaż? po zdjęciach wnoszę że tak i jesteście szczęśliwi i odsapnięci ;) cieszę się że jednak wróciłaś, bo kto by witał nas z rańca z malą czarną? Arpad - dajże spokój z popalaniem! bo jak się wkur... to tam do ciebie przylecę i ci nawtykam, zatem nie prowokuj, nie prowokuj! ;) nie pal - obiecałaś to mamie, pamiętasz? noo, a to zobowiązuje :) Marcysia - jak zdrowie, brzuszek? tjulip - no jak tego to ten hehe czekam na zdjęcia jakby nie było :) Asiamt - ty jeszcze tydzień na urlopie? łolaboga, aż ci zazdraszczam:) weź mnie do siebie, pliss, bo ja w pracy od miesiąca buuuu Synio nie tęskni za tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip - poczekaj!!!!! wytłumacz mi zwrot, bo translate nie daje rady na necie hehe "pour homme" - jechać do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip - kochana tule cię i okrywam moim ramieniem :) stres pewnie jak nic, ale synek płakał, czy tylko tobie sie udziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam deszczowym porankiem ja chora 39.7 goraczki kaszel katar bol gardla , jade pozniejdolekarza noi dostalam @ wiec znow sie nie udalo ah juz mam normalnie dosc postanowilam ze odpuszczam na dobre z ciaza , nie chce dluzej sie stresowac czy w tym mies sie udalo czy nie kochane ja sie sykuje powoli do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta, a Twój w przedszkolu? Wypoczęliśmy. Tyle, ze za krótko było, tym bardziej, że teraz tam taka super pogoda znowu :( Tjulip - no z tą pierwszą klasa, to bez szaleństw - w sumie bilety drugie tyle, ale jakoś jakości to nie zauważyłam - w drugiej jak wracaliśmy było czyściej.... Nie martw się dzieć za kilka godzin wróci na łono domowych pieleszy i do mamuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Kobrietta - już wiem - spóźniłam się, ale to w takim razie co? Pod biurkiem siedzi czy babcia go pilnuje? Dowi - to się kuruj. i faktycznie odpuść - to wtedy dużo szybciej będą jakieś wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - kuruj się i zdrowiej. I przyłącze się do myśli MOni, że faktycznie odpuść, a uda sie szybciej niż sie spodziewasz. Monika - mały jest u teściowej, ja czekam na info z przedszkola prywatnego, był pierwszy na liście rezerwowej, a wiem, że kilkoro rodziców zrezygnowało i zabrało swoje dzieci do przedszkoli państowych, do których sie ich dzieci dostały. To takie zapiswyanie do wszsytkich mozliwych przedszkoli i sztuczny tłok. Mój do państowego się nie dostał, a z tegoo jednego wiejskiego też nikt sie nie odzywał, ale tam w pierwszej kolejności są dzieci z okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słuchajcie, byłam sprawdzić. Synuś ma się świetnie! Widziałam go przez przeszklone drzwi i bawił się w najlepsze. Także kamień spadł mi z serca :) Dowi... przykro mi. Może faktycznie odpuść i na pełnym spontanie będą sukcesy ;) Moje dziecko codziennie się dopomina o rodzeństwo. A ja kompletnie nie wiem czy chce co zrobić. Tym bardziej, że dziecku się wydaje, że "dostanie" brata czy siostrę co najmniej w swoim wieku, żeby mogli się bawić, a kiedy się okazuje, że do domu przywożą małe rozwrzeszczane coś to jest gorzej. Naszym przyjaciołom urodziło się niedawno drugie i to starsze jest tak zazdrosne, że nie zostawiają dzieci samych bo już raz się zdarzyło, że to starsze młodszemu przylutowało wieszakiem. Poza tym martwię się o pracę. Z każdym rokiem mam mniej godzin. Ech... Kobrietka, Twój na przedszkole ma jeszcze czas. Póki co niech z babcią dzieciństwa zasmakuje jeszcze :) Chociaż życzę Ci żeby go przyjęli :) Monia, a Twój w przyszłym roku idzie, tak? Ciężko się u Was dostać?? Arpad! pac / pac/ kijkiem po łapkach! co to za podbieranie chłopom ?! O obietnicy Mamie nie wspomnę!!! Trzymaj się w postanowieniu. Przecież my tu Cię wsie wspieramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tych przedszkoli od metra więc do jakiegoś się na pewno dostanie. W razie czego koleżanka prowadzi prywatne przedszkole u moich rodziców na wsi,to tam mam zapewnione miejsce. Od tego gdzie się dostanie zależy też jak będę pracować,bo jak tam do koleżanki by szedł to pewnie wrócę do siebie do pracy bo bym miała po drodze-to jest jedna stacja wcześniej. Ale jak się dostanie do państwowego na miejscu to chyba będę szukać innej pracy,może coś swojego? No zobaczymy-w kwietniu wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJULIP WYTŁUMACZ MI PLISS ZWROT: "pure homme" pytałam strone wczesniej, chiba przeoczyłaś ;) Tjulip twój synek ma 3l czy 4l.? mój musi iść do przedszkola, taka byla umowa z tesciowa, miala do wrzesnia go pilnowac, moja mama swiezo po operacji, nie da rady z nia na zmiane, a znów tesciowa sama na dłuższą mete też chyba nie da rady, ma swoje lata i ograniczone siły. mam z tym wszystkim mętlik w głowie i to mnie dołuje, bo z drugiej strony bardzo się boje o teściową, jak mały pójdzie do przedszkola, a ona nagle zostanie sama w domu, bez malego, czy ona tego za bardzo nie przeżyje . Wiem jak ona jest strasznie za nim, jak go bardzo kocha i jak bardzo przeżywa jego zwykły nawet katar.... ja się chyba bardziej boje o nią niż o małego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - a masz już jakiś pomysł na działalność? coś ci świta co chciałabyś robić? :) a ja jestem jakaś wymięta, ćmi mnie głowa, mam katar, dostałam @, boli mnie brzuch i jeszcze pogoda taka że siekiere można zawiesić, wypiłam 2 kawe i tak mnie się che spać, że jak się przytule tu i teraz do fotela to zasnę w 3 sekundy jak niemowlę, serio! jaaaaa chce już do domkuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta na razie nie mam w pełni sprecyzowanych planów. Wyjdzie w praniu :) Zresztą skrobnęłam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×