Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Ja na takie rzeczy to patrzeć nie mogę,bo mi się agresor włącza i bym takich bydlaków odpowiednio traktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a może szampon trzeba zmienić? Ja mam takie dupne włosy ni to proste ni to kręcone lekko i u mnie najlepiej się ostatnio sprawdza schauma kids truskawkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmpony są też dobre z matrixa, bo loreala sa dosyć drogie, kwestia wypróbowania na swoich włosach ja kiedyś używałam z vichy, najlepszy był dla mnie zwiększający objętość, inne za bardzo obciążały mi włosy, mimo, ze są cienkie metoda prób i błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada! HURA! Asiamt witaj po urlopie i gratki dla Męża :D ja leżę bo coś mi nogi w kostkach puchną a chcę poprasować jak czytam o Waszych szkrabach to przypominam sobie akcje z moimi, teraz wiadomo mamy inne problemy...ale mojemu synowi do dziś coś spada z talerza, wylewa się picie itd dziewczyny robicie z dziećmi te ćw, które Wam wysyłałam? Monia jeśli na wesele jedziesz w góry to może się spotkamy ;) jak pisała Tjulip mamy tych wesel trochę a jeszcze sporo singli w mojej rodzinie, na pierwszym miejscu mój najmłodszy brat chore kobitki kurujcie się :D buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tym razem się miniemy,ale kto wie może następne :) Ja z małym cały czas ćwiczę,duuużo. No u nas też pada-szkoda,że nie godzinę później,bo nam tyłki zmokły jak wracaliśmy... Mały w wózku,ale ja namiękłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda :( musimy sobie kiedyś zorganizować jakąś wspólną imprezę! Tylko jak to zrobić? Marcysiu mojej córce też bardzo plączą się włosy i jak miała dłuższe to na noc zaplatałam jej warkocze i rano nie było takich problemów z rozczesywaniem. A po Komunii obcięłam ją. Stwierdziłam, że sama musi dorosnąć do czesania bo ja nie dam rady słuchać dzień w dzień jak się wydziera przy czesaniu. I teraz właśnie jest na etapie zapuszczania ;D dość leżenia idę poprasować a mam jeszcze w planach ziemniaczaną babkę, znalazłam przepis w poradniku domowym i strasznie mi się takiej zachciało ;) trochę roboty jest i nigdy takiej nie robiłam pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczer ;) wpadłam na sekunde, bo się dopchałam do kompa hehe oooo Asiamt - gratulejszyn dla hasbenda za zdany egzamin ;) haneczka prasuje, babki po nocach piecze, a ja? właśnie przede mną leżą dwie hałdy prania do poskładnia i poprasowania, bleeee a ja zamiast popieścić się z żelazkiem oglądam Czas zabijania -super film, na szczęście wszytko inne mam ogarnięte, to se bimbam z praniem ;) kobitki co do włosów, to ja mam gęste i falowane, zawsze myje na noc, bo rano nie dałabym rady z suszeniem, tylko nakładałam odżywkę bez spłukiwania po umyciu Pantene Pro-V, ale ją wycofali :( była rewelacyjna, http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15123 teraz używam tej http://www.bangla.pl/opinie/p10256/farouk-biosilk-silk-therapy-conditioner-odzywka-regenerujaca-silk-therapy też jest super. Także Marcysia, ja ci polecam te dwie ;) Dowi - z tą operacją męża, to chodzi o sprawę tą z maila, co pisałaś o tych badaniach was dwoje? bo chyba tez cos pominęłam. Spoko, podleczy się chłop to i operacje przebiegnie pomyślnie. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,stawiam kawę \_/o w lekkim mroku... pochmurno i jak się światła nie zapali to normalnie ciemno w domu,znów dni będą krótkie :( a ja wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze zupę cebulową,bo mi tu apetytu narobili. A teraz czekam,bo za 15 minut otwierają centrum seksu i biznesu ;) czyli galerię Kauflanda :p to polecę po drożdze i z rana zrobię rogaliki :) A mój dzieć położył sobie misia na parapecie i mu opowiada co jest za oknem :) kocha tego paskudnego pluszaka bardziej niż nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaufland oczywiście o 7 otwierają-tylko jak zaczynałam pisać to było za 15,ale trochę mi się zeszło z wystukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane co do operacji meza to nie chodzi o to w meilu pisalam wam ze mial zle poskladana reke po zlamaniu teraz chca mu ja polamac na nowo i pozadnie poskladac bowtedy jakislekarz zle zrobil i kosc mu wystaje tak dziwnie pod skora moze nia ruszac nie boli ale okropnie to wyglada wiec to nic zwiazanego z dolem hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🌻 maile wyslalam... uwielbiam was czytac, normalnie sikam czasami ze smiechu a ktosora to wspominala ,ze ma jakis singli, eee to ja chetnie poznam , moze to i dobry pomysl, miec polskiego chlopa wreszcie. Nigdy nic nie wiadomo moze wtedy znajde do PL , ej kobitki pomyslec dobrze i moze mnie zeswatacie....Shrekowe -serio serio -- pa buziaaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko na minutkę - postawię kawkę \_/o czmycham czym prędzej. Potem Wam maila skrobnę jakie mam dziś przeboje od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorna kawka c|_| padam z nóg. Właśnie upiekłam drożdżówki z przepisu na rogaliki :) jutro mąż dostanie domową bułkę z jabkiem ;) do raboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dień a raczej wieczór ;) maile piszecie a ja nie wejdę na pocztę :( tę babkę z tartych ziemniaków to piekłam dziś bo wczoraj małżon wrócił z potrzebnymi zakupami po 22 i mi się nie chciało bawić, nie wyszła za bardzo ale my wszamali :p u mnie szykuje się zabiegany piątek a w sobotę to już masakra od rana bo ślub jest już o 14 Arpad ja pisałam o singlach w mojej rodzinie ale nie wiem czy choć jeden by się nadał ;) brata mam fajnego ale to młody szczyl ;) ale rozejrzę się ;) piję se wiśnióweczkę bo przyłażą mi takie zasmarkane dzieci do gabinetu to trzeba się jakoś odkazić ;) na badania jeszcze nie dotarłam....może w poniedziałek pojadę ale czy to dobry pomysł po góralskim weselu robić badania z krwi? ;) miłego wekeendu kobitki 👄 do poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka po góralskim weselu co najmniej tydzień nie idzie się na krew :) a my dziś dostaliśmy telefon-w niedzielę wpadną kuzyni z Tarnowa-na ślub będą prosić,więc kto wie,kto wie Haneczka-może i się znaczymy w przyszłym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki uff się ogarnęłam chyba jakoś, chociaż dzisiaj też ryrka wczoraj cały dzień miałam spotkania w sprawie p..., a jeszcze o 15 angielski, ale dałam radę, nawet nie byłam wykończona tylko nogi mnie napiżdżały, bom szpilki włożyła a po angliku na zakupy, młodemu kupiłam buty jesienne, sweter i spodnie od dresu, bo mi powyrastał ze wszystkiego dosłownie haneczka na krew to bym z miesiąc nie poszła hehe ale zrób sobie, przypomnę Ci jeszcze, układ krzepnięcia, jeśli masz kaskę na to, to sama sobie zrób zeżarłam właśnie rogala z czekoladą i klepię do Was, a za chwilę znowu pewnie ryrka, chociaż?.... kto wie, moze nikt się nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tjulipku kochany jak tylko przeczytasz to poradź mi coś w sprawie materiałów z angielskiego tak delikatnie się tylko przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki U mnie smętnie. Stary się obraził na mnie, bo powiedziałam że nie jedziemy na zaplanowany biwak, zakupy już zrobiliśmy. Nie jedziemy bo młodemu gile wiszą aż do brody ślubny twierdzi że on ma tyko katar :O katar?! Kuźwa wczoraj na zakupach co chwila kichał w sklepie, i co chwile gluty aż po brode, nie nadążałam z wycieraniem nosa i wyciaganiem chusteczek! No ale ma tylko katar przecież, pikuś. Nie wspomnę, że rano dziś było u nas 6st! Zatem pogoda iście biwakowa, tylko wylegiwać się na leżaku opatulonemu w śpiwór i pobawić w morsa i przepłynąć staw :D:P luuuuuzik ja to chyba jakaś przewrażliwiona jestem hehe Miała być pogoda przeszło 20st., ale jak widać przyszedł front arktyczny i ja na to nie poradzę, że ślubny miał inną wizje łikendu niż siedzenie w domu. A teraz mnie szczęka boli, pisałam wam w mailu, ale jakoś daje rade, bo innej rady nie ma jak tylko dać rade hehe. A gdzie jest marcysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to jak z moim ślubnym-jak się o coś trykamy,to mu mówię nie lubię Cię,a on-a ja Ciebie kocham. A ja mówię że kocha się bezwarunkowo,a na lubienie trzeba sobie zasłużyć... :p Kobrietta jak tam mały? Tjulip,a Twój jak się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia hehe, mój też tak do mnie mówi kobrietta, bo mężczyźni jak coś zaplanują to koniec i kropka, ma tak być, zmiana planów? to straszna rzecz ja też młodego nie zabierałabym poza dom, zwłaszcza na biwak, nie wiadomo co moze być dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekaj we wcześniejszym mailu? ale myślę ajajaj jakoś tak skojarzyłam, ze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×