Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Monika - no to faktycznie chyba najsensowniejszy sposób, by nie wdawać sie w koszty podziału, a na szybko przepisać dzialke z poprawnego udziału. julip - poczytaj jak MOnia radzi na jakimś forum o AZS, co polecają, tam będą najskuteczniejsze leki doradzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was na pyszną grochówkę! z boczusiem, majerankiem i czosnkiem mniam do tego mam grzanki :D będę umierać w robocie ale co tam, lepiej teraz niż najeść się po pracy na noc miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - proszę średniej wielkości słoik grochówki mi wysłać kurierem ino szybko ;) jak ja dawno grochówy nie jadłam! hmmmm nawet nie pamietam kiedy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip już sobie przypomniałam wszystko-minęło półtora roku a ja już nie pamiętam,w zasadzie to nie chcę po prostu pamiętać. Protopic i Elidel są u nas na receptę. Parfanec w Niemczech bez recepty-ok. 80zł za tubkę 100g. Tam kupisz w każdej aptece bez problemu. Haneczka-ja też strasznie dawno nie jadłam grochówki. Ostatnio chyba 3 lata temu na rajdzie rowerowym-taką wojskową z gara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od soboty zbierałam się żeby zadzwonić. Dzwoniłam przed chwilą-nie odbiera. Zaginęła nam w akcji. Pewnie mąż wrócił i ćwiczą intensywnie :p napisałam jej esa,jak się odezwie to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki ja trochę zarobiona, bo jeszcze i angielski a, ze czasu w domciu nie miałam to musze w pracy odrobić pracę domową tjulip kochana te rączki to masakra a moze coś jesz takiego, ze powoduje to coś na rękach, moze trzeba zmienić dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj toczę głupkowatą dyskusje na macierzyństwie... bo jest głupkowata nie sądzisz Monia? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt głupich nie sieją,rodzą się sami. A najbardziej lubię jak ktoś nie ma dziecka a wszystko wie najlepiej. Ale co tam Ty jesteś bez serca i wykorzystujesz babcie,a ja jestem bluszczem co wisi na mężu. Tak źle i tak źle,a ja mam to w doopie,za przeproszeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Monia wiem, ze dla młodego jest tak najlepiej, a do roboty musiałam wrócić tak czy owak, a babcie nie chciały powierzyć wnusia komuś obcemu wiec mają co chciały, ba, nawet dziadki nalegali, ze tak będzie najlepiej każdy jest kowalem swojego losu i nikt nie powinie nikogo oceniać, bo nie siedzi w jego skórze, rodzinie itd. o to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoje wyraziłam tam,bo irytują mnie takie święte krowy co w życiu dla nikogo nic nie zrobiły ale ona egoistką nie jest. Jasne... ale z takimi tłuczkami nie dojdziesz do ładu i składu bo ona wie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie myśli tylko o swojej dupie i ona nie jest egoistką hehe, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmiana tematu! Ja proszę bardzo o radę w temacie książki na weekend. Co polecacie takiego relaksującego? Grocholi nie znoszę. Kinga,Konza,Coocka mam prawie wszystko oczytane. Ale chcę coś odmóżdżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przyzna sie szczerze, ze narazie poza ksiązkami jak wyzej i angielskim nic ostatnio nie czytam, nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy... proszę Cię to to ja znam na pamięć :) podobnie jak kaczkę dziwaczkę, samochwałę, skarżypytę,wilka, małpy i wiele,wiele innych. Codziennie to wałkuję. Poproszę coś na co najmniej 18plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody się smieje z zaperzyła sie marchewka i a to feler westchnał seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żesz w morde zrobiłam już angieslki, koleżanka obok też tylko ostatnie ćwiczenie nie kumam do końca, bo nie wiem jak moze mi pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój zatyka nos jak burak, klepie się po brzuchu jak groch rzepę i łapie się za głowę na kapusta głowa pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, doszłam do takiego ćwiczenia, że mam tylko połowę, bo pewnej rzeczy nie przerobiłam jeszcze, a że na testach byłam i załapałam sie na ta grupę, zresztą jak wszyscy u nas, to teraz mam problem podobno będziemy to dzisiaj przerabiać, to po co nam wsadzili do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyście się nie nudzili. Wrzuć tu,to może jak Arpad zajrzy to podpowie-ona biegła w tej kwestii. Tjulip zbolała więc nie ma co wykorzystywać. Ja mogę starego podpytać,ale to dopiero jak wrócimy,a to pewnie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana, ale ja potrzebuje na 15 godzinę dziś to nic, dowiem sie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ASIAMT
Tu się zalisz?:-) Kobietki mam do was pytanie, czy potrafiłybyście swoją mamę i teściową ciagać na 2 tygodnie do siebie (na zmiany, raz jedna raz druga) gdybyście ejszcze meiszkały 250 km od nich, po to zeby wychowywały wasze dziecko???? Nie wiem mi sie to w głowie nie miesci, za to meisci się to w główce naszej asimt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego angielskiego i do juterka. A Ty pytanie najwyraźniej masz bardzo małą główkę,ale na to rady już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×