Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

to dobrze, że syn potrafi o siebie zawalczyć, nie da sobie w kasze dmuchać. Córce pomóż, choćby z tym przedstawieniem, a już by było zajebiście jakby dostała głowną role, może by w siebie uwierzyła dostając takie wyróżnienie? pewnie tak. ale przez taka gamonice jak ta nauczycielka, mała będzie dalej nieśmiała. Ja po porostu nie kumam, jak nauczyciel wydawać by sie mogło z pedagogicznym wykształceniem, nie widzi tego, że mała jest z boku i nalezy jej pomóc, a nie pogłebiac ta sytuacje! :O ok, dzieci, to dzieci rozumiem że się przepychają, bo tam każdy walczy o swoje, ale nauczyciel żeby był tak ślepy tej całej sytuacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyśka - stop, poczekaj! weź sobie cos na uspokojenie, masz cos ziołoego w domu? np. walused? weź, bo jesteś cała w nerwach, a w nerwach jak wiesz prowadzic auta nie można, a i gatka nie będzie konstruktywna jak bedziesz cała w emocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie już pojechała, no nic, ja trzymam mocno kciuki co by Marcysia nagadała aż im kapcie pospadają włącznie z dziennikami :D i oby to poskutkowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta dobre ciem? kapciem buhahahha witajcie marcysia bo to wina nauczycieli, nikogo innego z tą matematyką to jest tak samo wszędzie ja tez miałam z nią zawsze problemy, miałam taką nauczycielkę, ze w życiu nic nie potrafiła wytłumaczyć, miała to po prostu w dupie przed egzaminami do szkoły średniej miałam jakiś czas korki, i wiecie co? normalnie pojęłam o co go, a z tą pseudo nauczycielką nie wiedziałam ile to jest 2x2 (żartuję) potem w szkole średniej miałam nauczycielkę, która też niczego nas nie nauczyła, a dopiero nauka przed maturą z gościem, który wygrywał olimpiady matematyczne pozwoliła zdać mi maturę na 5 wyobrażacie sobie? na 5, moja mama stała długo z otworzonymi ustami jak sie dowiedziała, ze nikt mnie zagiąć nie mógł - zadziwiające do czego byłam zdolna jak mi się choć odrobine chciało i miałam dobrego nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta no to dobrze, ze choć troche lżej na sercu widzisz, rozwód odłożony hehe tjulipku ależ ty sie nami nie przejmuj czy to 20sta czy 13sta, co za różnica jak nie możeez to nie możesz, ważne, ze piszesz co tam u Cię i tak mi szkoda Twoich łapek, ale dobrze, ze masz takiego wspaniałego faceta a synek nie gorączkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcez ja marcysiu dobrze, ze pojechałas teraz, a nie czekałaś na szanowne okienko szanownej olewającej paniusi trzymam kciuki, żeby sie udało i tylko przełamując córunię możecie ją ośmielić do różnych działań, a nie trzymając na uboczu czy te baby w szkole tego nie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pochwalę się, ze wczoraj obchodziliśmy 9 rocznicę ślubu kupiliśmy winko, czekoladki i nic z tego nie wyszło, bo nie mieliśmy czasu na świętowanie zakupy, sprzątanie, gotowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratki :) brałysmy ślub w tym samym roku ja miałam 9 rocznice w lipcu :) zaczynam sie zastanawiać czy szykować jakąś fete z fajerwerakami na 10 rocznice, 10 lat to już nie w kij dmuchał, okrągła jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki hehe feta? powiadasz może strzelimy se po dzidziusiu na dziesiatkę? tylko, zeby to takie łatwe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Tobie kobrietta też wszystkiego najlepszego, bo nie pamiętam czy się chwaliłaś czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i wściekła jeszcze bardziej.Pani oczywiście nie miała dla mnie czasu,ale może i lepiej bo pewnie bym się przy niej rozpłakała.Pojadę w środę i na spokojnie z nią pogadam, a jak to nie pomoże to wyślę męża ,bo już będzie w domu. Za to zapisałam córkę na warsztaty teatralne ,panie były bardzo miłe i chociaż na warsztaty chodza starsze dzieci jak im wytłumaczyłam co i jak z ochotą się zgodziły.Za jakiś czas będzie przedstawienie kukiełkowe i dadzą A...rolę nawet jak bedzie stała za kurtyną to i tak będzie pierwszy krok.I zobaczcie pani ze świetlicy i bibliotekarka zajarzyły o co chodzi.Opowiedziały mi ,że kilka lat temu miały też taką dziewczynkę i dzięki takim warsztatom się wyrobiła. Asiamt gratulacje z okazji rocznicy🌼 Ja w tym roku będę świętowała 20 lat pożycia :P Ja pierdziulę ,aż mi się nie chce wierzyć,że to już tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam wtedy, że zapomnieliśmy oboje, tylko ja przed 20 se przypomniałam i pobiegłam do jedynego otwartego sklepu o tej godzinie ... do biedronki :D po wino i czekoladki, a ślubny był zaskoczony jak wrócił i mu pokazałam że niby pamiętałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz marcysia a jednak mozna zajarzyć, a tym babom po prostu się nie chce trzymam w takim razie kciuki za córcię, zeby udało jej się wyzwolić z sideł nieśmiałości marcysia 20 lat ło matko, ale wieki, ale my z moim T. już jesteśmy ze sobą lat 17, czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia trzymam kciuki! Kobrietta hi hi hi :D dobre! No ja z niektórymi nauczycielami miałam jazdy w szkole,ale to dlatego,że ja nigdy nie byłam cicha i nieśmiała i zawsze musiałam bronić swojego zdania. Tym sposobem np w 5 klasie zostałam wyrzucona z religi... bo spytałam skąd się wzięli ludzie? Był Adam i Ewa,mieli Kaina i Abla,który zginął z rąk brata. Ale skąd się wzięła żona Kaina? Czy była 3 dzieckiem Adama i Ewy i Kain miał dzieci z siostrą? Po tym zdaniu usłyszałam-wyjdź tam są drzwi... Ale z zachowania zawsze miałam wzorowe,bo nigdy nie wdawałam w pyskówki. Po prostu prezentowałam swój punkt widzenia. Ale też mnie to denerwowało,że córka lokalnego biznesmena-zresztą ogólnie dość znanego-zawsze była stawiana za wzór wszelkich cnót,choć alfą i omegą nie była. Ale życie bywa przewrotne-najpierw zachorowała na anoreksję-zbyt dużo od niej wymagali,a potem po maturze wstąpiła do zakonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to szczególnie kobriecie życzę takiego prezentu, bo ja to moze poczekam jeszcze z rok, zobaczymy ale gdyby było to bym się nie obraziła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia- super ciesze się razem z tobą, z tych warsztatów dla córci :) na pewno dodadzą jej odwagi i pozwolą sie otworzyć na ludzi :) 20 lat powiadasz?! pobiłaś nas! juz na zaśke - wszystkiego dobrego na kolejne lata zyczę! 🌼 planujesz cos z tej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to gratuluję. Kobrietta pamiętam,jak o tym pisałaś,że stary oczy w słup,że pamiętałaś ;) Marcysia i może dobrze wyszło-nic na siłę. Jak już ta mądra pani rozdzieliła te role,to w sumie lepiej niech tak zostanie,bo jeśli komuś zabierze rolę,żeby dać Twojej córci,to może się obrócić przeciwko niej,bo tamta dziewczynka może jej umilać życie. Poza tym mogą się z niej podśmiewać,że mama lub tata jej to załatwili a ona sama nic nie umie. Jeśli coś to niech ją następnym razem uwzględni. A my mamy najkrótszy staż w takim razie. No i póki co pamiętamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście kochane 👄 Dzięki za wsparcie :) Marcysiu, trzymam kciuki za rozmowę. Ja np bardzo lubię, jak przychodzi rodzic i pogada ze mną. Matka czy ojciec znają jednak dziecko najlepiej. Nauczyciel, ktory prowadzi zajęcia ze 150 osobami, choćby nie wiem jak się starał nie pozna każdego z osobna na tyle na ile by chciał. Ja jestem raczej z tych aktywizujących nieśmiałe dzieci, przez co mi się raz oberwało. Zaangażowałam dziecko do przedstawienia, a kolejnego dnia przyszła mamuśka z mordą, że biorę córkę do czegoś wiedząc jak jest nieśmiała. Nosz... kur! I weź tu człowieku dogódź. Od tamtej pory pytam na osobności nieśmiałków czy chcą się angażować czy nie. Jeśli jest 110 % że nie to daję sobie spokój. Dziwi mnie natomiast, że Marcysia mówiła pani żeby zachęcała A. (zakładając że sama A tego chce) i że pani nie chcę się nawet spróbować. Ja póki co w rękawiczkach żadnych nie moge nic robić. Mam na rękach takie maleńkie otwarte ranki skupione ze sobą i niestety rękawiczka przykleiłaby się do ran więc odpada :( Asiula! Gratulacje i szacun, że tyle z chłopem wytrzymałaś hehe ;) Wszystkiego naj na kolejne lata razem! Szmpana stawiam Y Y Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rocznica w lutym:) troszkę się pospieszyłam,ale razem jesteśmy już ponad 20 lat.I wiecie co ciągle jestem zakochana w swoim mężu...to chyba dobrze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip..ja sobie życzę więcej takich nauczycieli jak Ty.Wiem ,że są też nauczyciele z powołania i lubią po prostu dzieci.Taka jest np.moja bratowa,widzę jak jej zależy na dzieciach,jak im pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chłop ze mną hehe, bo też czasem łatwo ze mna nie ma, ale on mnie bije na głowę w jego dziwactwach tjulipku alez ty sie wymęczysz, nie wyobrazam sobie czegoś takiego na rędkach, matko no i widzisz, ty się pytasz, angażuijesz, a nauczycilki u córki marcysi nie tak myślałam, ze może Cie to dotknąć, to, ze tak gadamy na nauczycieli, ale sa oczywiscoe wyjątki, któymi m.in. jestes Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że są wyjątki i na szczęście nie jest takich nauczycieli mało.Tylko ,że taka jedna zołza psuje opinie innym nauczycielom. I przeważnie pamięta się o takich złych bardziej:( Ja też mam i dobre wspomnienia ze szkoły,pamiętam jak taka jedna Basia podlizywała się do wszystkich nauczycieli i mojej ukochanej nauczycielce kiedyś przyniosła jabłko i położyła na biurko .Pani pokroiła to jabłko i podzieliła wszystkie dzieci.Basia już nigdy więcej nie podlizywała się w ten sposób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym zawodzie są wyjątki, zawsze się znajdą ludzie dobrze wykonujący swój zawód z powołania i ci olewający. Tjulipku a ty zmieniłaś lekarza dermatologa? czy to ten sam, tylko próbuje różnych terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×