Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dobra zapodam sobie muze, asiamt co to za muza co tak nóżkami przebierasz w takt mycia kafli? ;) aaaaaa Bon Jowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadejszła wiekopomna chwila! :D wzięłam się do roboty, włączyłam Kasiabian na full, za radą asiamt ide nastwić full mocne espresso, i chiba doleciały Moni fluidy z kopniakiem na rozpęd ;) lalallalala beibi dot tejsmi open ju rajs, toren sląli loken ... brołken wyłapuje slowa piosenki i spolszczam buhahahaha lalalllaa tralalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech moc będzie z wami i teraz z moimi sąsiadami, bo ciut jeszcze podgłośniłam :D młody zaczął tańczyć :D o rajuńciu wróciła mi moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobritta Ty szalona :) Huurra u nas śnieg pada i już nawet biało i nie widać brudu . Oby tylko męzu dojechał,bo trzeba jeszcze to i tamto dokupić. Płyn do naczyń się skończył ,kasza manna do ciasta i jeszcze pewnie czegoś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tu tylko wyciagnąć kolumne do przedpokoju, by docierała mnie do łazienki muzyka ;) kawiarenki nanananaa kawiarenki Marcysiu u mnie śniegu brak, jak mówiłam tylko rolki na nogi ;) stawiam wam kawę \_/o i pędzę ucałować kafle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kobrietta aleś pozytywny świr :D Asiamt zresztą tyż :D A ja siedzę przy kawie i delektuję się widokiem nowych firaneczek w kuchni Nie chciałybyście widzieć jak myłam okna i ściera przymarzała mi do szyby. Nie mogłam se poprzeklinać bo jestem już po spowiedzi. Ja se mogę tylko próbować wysłuchać w eterze Waszej muzy bo u mnie młodzież zapodaje swoją, każdy co innego, do tego papugi i mam hałas jak w muszli koncertowej :D Zaraz sięgam po moją listę i będę wykreślać he he ciekawe ile zostało? Na moje oko w.. i trochę Spoko do wiliji zdążę ;) Kobrietta u mnie też były pierogi z zamrażarki, ledwo wyszarpałam je tak mam załadowaną :o Mężuś wiezie choinkę :D może ją dziś ubierzemy? A jak sprawy u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgarnęłam łazienkę, łącznie z odsuwaniem big cięzkiej pralki i myciem pod nią, motywowała mnie do tego Anna Jantar - Nic nie może wiecznie trwać ;) - tak jak i moje porządki, tysz wiecznie trwac nie będą :D odkryłam że mop teleskopowy idelanie sprawdza się do mycia glazury na ścianach ;) dobra, przeprowadzam się do kuchni razem z Muzyką końca Lata :) Haneczka a jak u ciebie duzo zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dużo, niby dużo już zrobiłam ale teraz siedzę kończę kawę i myślę co dalej... Muszę umyć drzwi na górze i na dole, powycierać kurze, pomyć podłogi, umyć szafki w kuchni i wysprzątać łazienkę na dole bo na górze mam względnie posprzątaną. Jeszcze muszę umyć porządnie schody i poręcz Zaciągnę dzieciaki niech pomagają,dużo mi już zrobili Ogólnie jak patrzę na dom to panuje w nim genialnyrozgardiasz :o Kobrietta wymieniamy się informacjami tak samo jak ja z siostrą :D zawsze wydzwaniamy do siebie i konsultujemy co i jak ;) narzekamy przy tym aż miło i podnosimy się na duchu A więc Siostry łączmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam zobaczyć co młody robi i zaglądam do was ;) Proletariusze wszystkich krajów łączmy się :D a więc ja tez musze umyć drzwi, kafle w kuchni i zetrzeć kurze, na końcu odkurze. Przypomniałam sobie też o kratkach wentylacyjnych hehe gorzej mam z powierzchniami typu inox :O czyścić to dziadostwo, a mam taka lodówke, piekarnik i chleba chromowany, to zostaja i tak smugi, jak to wyczyścić z połyskiem? znacie jakiś patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak czyściłam kratkę łazience to cosik rozłączyłam kabelki i nie ciągnie jak powinno Nawet nie mówię staremu bo jak zacznie grzebać to jeszcze co dorobi bo z niego taki majster jak że mnie miss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posłucham se bo piszą, że na telefonie nie można :( Ale dzięki dobra Kobrietto! 👄 Nie odpalam dziś laptopa bo zasiedziałabym się pewnie Już i tak przy telefonie siedzę za długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kobitki ,już odpoczywacie? Ja już z grubsza mam wsio porobione i teraz zasiadłam się troszkę rozerwać :) Poczytam sobie jakie ludzie maja problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu a kas!? Kończę górę a dół później po kawie:) teraz wzmacniam się bananem ;) Rozłożyliśmy choinkę w salonie :D pięknie pachnie lasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka a u mnie sztuczności,nic nie pachnie,oprócz pierniczków :)Jak chop przyjedzie to go wyślę do lasu, żeby przyniósł kilka gałązek:)i będzie gicior. Dzieciaki już w kąpieli i nastała błoga cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunel przekroczony, zobaczyłam dużo swiatła młody się kąpie, zaraz idzie spać, a my drina oby tak dalej gratki kobrietta pucuś glancuś hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam cichutko będziem śpiewać wręcz głośno zapraszam wszystkie spełnione zaraz muszę napisać do ważki, choć zapewne niewiele pomogę wziąć prysznic i poprawić firankę z zasłoną, tak mi się już nie chce plery mnie bolą auuuuuu ale zanim to zrobię to łiskacza szklaneczkę wypiję, a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę Koleżanki drinkują ;) U mnie gdzie niegdzie widać błysk pozostała część domu nadal jak po huraganie a ja se siedzę ;) Dzieci kłóciły się przy choince, każdy miał inny pomysł, w efekcie wiele ozdób zostało w pudełkach. Muszę jeszcze powiesić. Przede mną na stole grzaniec i 2 szampany, mężuś kupił ale już nie schował. Wpadniecie? Obalimy wsio :D Kobrietta a jak situejszon u Tiebia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśpię się za wszystkich. Czeka mnie ponad 7godzin snu,dawno nie miałam takiego luksusu :D Mi zostało jeszcze tylko jutro upiec sernik i szarlotkę i będę miała wszystko przygotowane do wywiezienia ;) ale za rok Wigilia u nas to wtedy też będę do ostatniej sekundy latać ze ścierą... Pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×