Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Najmniejszym problemem sa ciuchy, bo w sumie to tylko krotkie spodenki i klapki. Zimniej robi sie w listopadzie i sa wiatry, az do marca tak jest . W kwietmiu juz lato i upaly. Jest piec miesiecy zimnych , ale 7 upalow. No w styczniu to jest jakies 20 -25 stopni, ale w porownaniu z latem gdy bedzie 50 , to nam w tej zimie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwazniejsze ze sobie radzisz ,my tez nad samym oceanem pieknie tu jak nic hehee nie zamienie na zadne inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi napisalam ci w mailu dokladnie co i jak ze mna i dlaczego. Jak bys chciala zmienic klimat na cieplejszy to witaj , lec i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurza twarz ,ale mnie denerwujecie z tymi morzami ,oceanami górami:D Zazdroszczę jak nie wiem co,ostatnio na urlopie byliśmy chyba z 5 lat temu:(,ale w tym roku, żeby nie wiem co musimy zmienić klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh arpad przydalo by sie troche ciepelka , my teraz na wielkanoc zasypani sniegiem bylismy pod sam tylek heheh na szczescie juz stopnialo i swieci slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki jak wroci sezon nam w biurze juz w listopadzie to wam napisze co i jak, mozna sobie tanie bilety kupic na tydzien po ok 150 200 dolcow od osoby przelot. Najpierw niech przezyje inwazje rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro mam wizyte u mojej pani doktor ostatnio robilam badania krwi i wyszly b niedobrze tzn biale krwinki sa strasznie wysokie noi co ja madra od razu w net i wyszukalam ze to bialaczka normalnie obuchem w leb ,ale mama moja pielegniarka nie kazala sie martwic tylko czekac na kolejne , bo podobno wystarczy niewielka infekcja i juz wyniki wariuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia oddam jeden dzien slonka za pierogi, ale mnie rozbroilas tym , ja ubostwiam pierozki, mniam mniam, dawaj troszke dla mnie az mnie ssie na nie a z czym sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dowi napisz mi tu, albo na maila to Ci powiem czy to białaczka he he, ale faktycznie ile było tych białych i jak tam czerwone i plt się mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi , ty nie szukaj w internecie, ja juz tak sobie raka dopisalam i co okazalo si e,ze to jakas egzema alergiczna dostalam masc i po 3 dniach zniknelo. Spokojnie, oddychaj i wybij sobie to z glowy, no juz. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt napisalam ci dokladnie maila co i jak . Mam nadziej e,ze juz docieraja , bo mam kupe zwrotnych maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdzę, bo niedawno jeszcze nic nie miałam, tylko od mamy..75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie takie proste ja juz raz przez to przechodzilam po urodzeniu malej wykryto mi raka przez to mam usunieta lewa czesc ukladu rozrodczego czyli lewy jajnik wekwek. i to ja teraz jestem jak na szpilkach . do tego dochodzi brak @ od pol roku wiec wiesz strach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a ty masz maila ? Dawaj nam no tutaj, bo ty to tak pojawiasz si ei znikasz, i znikasz, pisz pisz slonko maila do siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad Ruskie haha ja tez uwielbiam pierogi,ale niestety mogę sobie na nie tylko popatrzyć :(dieta ,całe życie :(Przez święta zaszalałam i co ...3kg w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt u nas licza inaczej na karcie bylo tylko zwiekszone biale leukocyty o 40% czerwone w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuzzwa kobitki, razem sie pomodlimy za Dowi, akcja wspierania rozpoczeta, 😘 Dowi ty nam tu zaraz wszystko poopisuj ci i jak z doktorkiem co mowia, zaraz po tej wizycie , koniecznie. I obowiazkowo przylec do mnie , wiesz ta ziemia cuda dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a płytki krwi? jesli tylko białe są nie halo, to możesz mieć zwykły stan zapalny, nawet od zęba, cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak po krotce urodzilam mala silami natury po 4 miesiacach zglosilam sie na kontrole bo gojenie za dlugo trwalo tak mi sie wydawalo zrobili bi badania i na usg w ciagu 4 mies tylko ten zjebany pan rak ze tak powiem obrosl caly lewy jajnik pobrali skrawekna biobsje i wynikzlosliwiec wiec operacja zaraz po tygodniu od wynikow , nie udalo sie jajnika uratowac .:( wiec go usuneli w calosci od tego czasu to juz 5 lat bedzie niczego nie mialam non top kontrole itd noi teraz przed swietami te wyniki i uwierzcie w glowie mysli pelno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asamit wlasnie mama takze mi to powiedziala i troche mnie uspokoila ta ostatnia wizyta byla okropna wsumie za duzo nie pamietam jak lekarka mowila o wynikach to jakbym mozg stracila slyszalam ale nie dochodzilo nic do mnie wyszly jeszcze jakies uchylki w hormonach , ale nie pamietamco mi mowila , bylam w jakims amoku nie sluchalam po tyg powtorzylam badania krwi i jutro sie dowiem jak z wynikami chcialam wczesniej zadzwonic ale strach mi nie pozwalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mi sie pomylio z tymi mailami i juz nie wiem do , ktorej wyslalm, nie gniewajcie si e. Ja tez na chwilke znikam. Dowi glowa do gory, mowie ci pomodl si e, to czasami dziala. Trzeba wierzyc. I zyj pelnia zycia, ja juz kilk arazy myslalam , ze u mnie to juz koniec wszystkiego, z roznych przyczyn. Podejrzenie wylewu, i nawet jak byl to znikl, lekarze nie wierzyli, robili mi rezonanse i byli w szoku. EEhh rozne rzeczy sie dzialy u mnie, ale jedno wiedzialam na pewno, ze chce zyc , bo moj synek ma tylko mnie i dl aniego musze przetrwac wszystko. Sila jaka sie ma dla dziecka jest uzdrawiajaca. Pomysl o tym, a nawet jakby mieli ci znowu cos wyciac , nawet jak janik, nie jest wazne, wazne ze zyjesz i tak ma pozostac. Mysl o dobrych rzeczach i o milosci. Mowie powaznie. I koniecznie w takiej sytuacji muszisz tutaj do mnie przyjechac.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad ja chyba bede ostatnia osoba ktora sie poddahehehe tak latwo nie daje za wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń po wyniki, będziesz miała to za sobą, ja nigdy nie czekam, bo bym zawału dostała zwłaszcza jeśli chodzi o moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest problem bo moja lekarka dzisiaj nie dyzuruje a dostep do wynikow ma tylko ona a w domu nie chce jej nekac bo to niewypada jutro o 13 mam wizyte wiec wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba się potnę! Laptop mi zdechł! Po prostu się wziął i wyłączył. Jak mi się projekt nie zapisał,to mam dzień w plecy... Został mi tylko telefon. Dovi uszy do góry-ja niestety nie mam już obu, jak przeczytałam co piszesz,to tak jak bym o sobie czytała... Ale zobaczysz będzie dobrze. Z tym cholerstwem da się wygrać. Asiamt-a co do moich ostatnich badań - właśnie dzwonili z przychodni,bo już mają wszystkie wyniki, lekarka stwierdziła,że wynika to z nowego rzutu choroby-mam SM. Także nie ma się co martwić,bo to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×