Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

tylko jak jestem w domu to rzadko otwieram poczte i wchodze na neta, bo młody aż sie telepie na widok kompa, a ja staram mu się ograniczać tą zabawę jak tylko mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dolacze jesli mozna, jestem w 100% spelniona zona, matka i nic w zyciu mnie tak nie cieszy jak wlasna rodzina i tesciowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi witamy witamy ale gdzie podziała sie despina? i ipozostałe spełnione dziewczyny, żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce coś zrobić, boże zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 Serdecznie witamy, usciski, i zapraszamy w nasze progi no i czym chata bogata. Pisz o sobie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie co z despina, ona tez z cieplego kraju, z Grecji byla. Szkoda ,ze zniknela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-wyświetla się,ale może Moniś nie chciała podawać,jak nie podałaś? A powiedz mi czy Ty masz profil na nk? Bo wczoraj wieczorem była u mnie koleżanka,która ma nk i z jej konta trochę sobie pobuszowałam:) i chyba Cię znalazłam-mam nadzieję,że się nie gniewasz:-) fajny ten Twój synek. Arpad-Twój syn też słodki,ale te zdjęcia to już chyba trochę nieaktualne,bo on tam taki mały jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz moge napisac mieszkam na stale w skandynawii, jestem zona Rodowitego Niemca, mamy 5.5 letnia coreczke i oboje pracujemy zawodowo a nasza gwiazdka chodzi do przedszkola dziekuje wam bardzo za mile przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam lenia juz od dluzszego czasu, nic mnie ni emobilizuje, mam wymowki na wszystko. Wlasnie ,zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce---kurcze super to powiedzialas. Ja jeszcze lubie---ogarniam ten chaos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,że u Was fajnie:D Dzisiaj dzieciaki już w szkole i mam trochę luzu:D Szok jak One się kłócą ...Dzisiaj moja córcia powiedziała do starszego brata ,że powie w szkole ,że zrobił kupę w majtki,nie mam pojęcia z kąt jej sie to wzięło .Dokuczają sobie jak diabli,ale ponoć ja też taka byłam :D Mam młodszych braci ..blizniaki zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Monika - dzięki za pomoc i odpowiedź! :) Sprawa sie komplikuje, chyba w umowie nie było takiego zapisu :( Muszę sprawdzić, ale tą umowe mąż drukował z netu i nie przypominam sobie tego paragrafu ... popłyneliśmy juz na zakupie nowych urządzeń prawie 2tys.! bo tamte okazały się uszkodzone, nie mogę w chwili obecnej gościa podać do Sądu, bo nie odeśle mi pozostałych dokumentów pojazdu, bez których nie będziemy mogli go użytkować. Koło się zamyka, szlag by trafił... haneczka - ja jestem z okolic Sudetów, mam do nich rzut beretem :) Góry - kocham! Ale masz racje jak się mieszka w górach to się tęskni za wielką wodą! Raz w roku staramy się jeździć nad morze ze względu na synka. Wysyłam ci ciepłą aurę i ciepłe myśli, bo za oknem mam piękne słońce. Zdrowiej! mama tak się zastanawiam i kiedyś nad tym z mężem myśleliśmy, gdzie wy jeździcie na wakacje? z reguły wszyscy, a przynajmniej większość ludzików, którzy nie mieszkają w obrębie Bałtyku wali tabunami nad morze. A ci z nad morza? :) Góry? Asiamt - bunt hmmm nic mi nie mów. Myślałam że mamy to za sobą, ale znów ma swoje fazy na NIEEE i NIE L(R)USZAJ! Też zaciskam zęby. Młody ma faze na Tatusia! mówi do mnie: odejdź bo to komputel tatusia! nie luszaj kszesła bo to tatusia! Wieczorem go kłąde do łóżeczka i woła: Taatuuuuusiu! tatusuuuuuiu! Wpadam ja do niego, bo ojciec ma akurat robote, a młody: odejdź mamo, tatusia wołałem! poszłam w odstawkę buuuuu, przykro ale cóż trza to przetrzymać. arpad - jak u mnie są upały przez bite 2tygodnie w lecie, to tez mam dość i marzę o chłodniejszym dniu. Upał też może zmęczyć. Ale co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem, że u was ludzie to raczej na depresję nie chorują, bo mają endorfiny w namiarze od słońca :) Tyle wasze, że macie pogodę ducha i uśmiech na twarzach. Tjulip - a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te zdjecia na Nk to chyba z 2008 roku , ale nie umiem wstawic nowych , musze pogadac z malym moze zrobimy telefonem, bo aparat sie zepsul. Zobacze.Ja mam nadal dlugie wlosy, moze troche przytylam i zestarzalam sie , a maly urosl i tez przytyl. , coz latka nam wszystkim mijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia ja z moim bratem (rok młodszy) tak się biłam, że niejednokrotnie dziadek z sąsiedniego domu przychodził nas rozdzielać. A, że brat silniejszy to ja dokuczałam mu inaczej. Pamiętam jak babcia powiedziała kiedyś, że jeszcze będziemy tęsknić za sobą. I tak było. On poszedł do woja i wyjechał potem do Niemiec ja wyprowadziłam się do Krakowa na studia... I od tej pory jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi- fitaj i Szczęść Boże w naszych progach :) Marcysia! Hej! mysłałam ostatnio o tobie, że cos nie zaglądasz, a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 Twoja teściowa to tak jak ja:D Wszystkim mówie ,że mam 28 lat(kiedy to było)Dobrze ,że mam małe dzieci i One właśnie mnie odmładzają :)Moje koleżanki są juz babciami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, no to dawaj swoje zdjecie do mnie na maila, być moze i mnie znalazłaś, ja czarna, mąż blodnyn, a synek miesznay he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta witaj rowniez dlugo was podczytywalam , myslalam ze bedzie ciezko dolaczyc , wiadomo nowy ma zawsze ciezej aleb.milo ze moge zawitac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dow twoja tesciowa ma racje, podoba mi sie jej podejscie. Jak czlowiek zabiegany to nie ma czasu myslec o sobie , mi ucieklo ekspresem ostatnie 10 lat, jak migniecie oka. Pamietam siebie nawet wczesniej przed ciaza jak mialam 23 i tak mi sie zatrzymalo. Coz w styczniu juz minelo 36 na liczniku i jakos tak dziwnie sie z tym czuje. Taki moment pytan egzystencjalnych, co chcialam a co mam , dokad ide ....eeehhhh Jedno wiem ,ze moj sezon w pracy konczy sie 26 kwietnia i moge poodpoczywac. Zanudze sie obiecalam sobie z miesiac posiedziec w domu, potem moge cos porobic. Zadbac wreszcie o siebie, kupic jakis ciuch, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek blondyn, a ja i mąż ciemni, on pewnie po kurierze z DHL :P hahahha żartowałam, mój mąż jak był dzieckiem był blondasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mja tesciowa to wrecz uwielbiam jestesmy najlepszymi przyjacolkami , tesc tak samo wspanialy czlowiek tylko teskno mi strasznie za nimi:( mieszkaja w niemczech nie chca sie do nas przeprowadzic Tesc mowi ze starego drzewa nie powinno sie przesadzac bo umrze. noi boja sie tej bariery jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia12 masz szcescie moi tak daleko :( mam nadzieje ze w te wakacje zawitaja byli w zeszlym roku i strasznie im sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×