Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

a jakby zrobić taką zapiekankę ze schabiku? Co prawda już go rozbiłam, ale można by go było obsmażyć z pieczarkami, cebulką i czosnkiem... Jak robisz sosik do zapiekania? Bo ja czasami dodaję odrobinę śmietany, żeby się ładnie wszystko razem przemaserowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daję też śmietanę, pomysł na... tylko bez serów w składzie, chłopski garnek może być sos pieczeniowy z dodatkiem śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta na czym poskaczesz to my juz wszystkie kochana wiemy hihihi marcysia sto lat dla twojego 5 latka :) haneczka8 grog jak dla mnie smakuje okropnie ale bardzo pomaga rozgrzewa i naprawde nastepny dzien jest owiele wiele lepszy :) stary przepis po tesciowej hihih oa zawsze sie tak leczyla asiamt takiego gnoja bym powiesila za jaja i obciela lapy i wszystko pokolei i czekala az sie na smierc wykrwawi dla takich mend spolecznych nie ma serca wszystkim przesylam buziaka trampolina zlozona rolki wyprobowane i wkoncu przypomnialam sobie jaka to frajda jutro zakwasy bede miala heheheh , bo z 10 km zrobilam na pierwszy raz heheh mezus bedzie masowal hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak wieczornie stawiam capucinko :) miłego weekendu dla Wszystki i buziaki, do poniedziałku :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się cieszę, że Grecy wyszli! Ruscy mają za swoje, he he he. A to że nasi polegną, cóż bez zaskoczenia, ale jak w ostatnich chwilach celowali na bramkę Czechów, to ściskałam kciuki, żeby już nie trafili, bo nam remis nic nie dawał, a byśmy wywalili Greków, a po dzisiejszym meczu Grecy zasłużyli - z 4 miejsca wyszli - BRAWO! A nasi? Cóż, można się cieszyć, pogratulować i powiedzieć nic się nie stało, jak co każdą imprezę od ładnych paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia my na straży ;) szczęściary co nie muszą odpalać kompa ;) ja też cieszę się, że ruski odpadły ale orłów żal... Oj a ja mam chyba pijacką czkawkę po kilku lampkach martini bianco :p lecę pocieszać mężusia ;) biedak strasznie to przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ile maili nie dostałam zdjęć asiamt :( tjulip wróciłaś? i jak? kobrietta poszczytowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hooop hooop hop hop hop hoooooooooooooppppppppppppp śpiochy wstawać, kawa stygnie ;) No dobra, ja właśnie zdziełałam sobie kawuchę w termosa i zbieramy się z młodym do parku do małpiego gaju :) Także pewnie do powrotu nie będę miała jak napisać, bo dziś nie ma siedzenia na naszej miejskiej piaskownicowej plaży tylko ruszamy na surwiwal :) A jest gdzie ruszać - ok. 2 km w jedną stronę - idziemy z buta, a potem szaleństwo na drabinkach, mostach, siatkach i w wieżyczkach. A powrót to pewnie autobusem, bo o ile młody pewnie będzie niezmordowany, o tyle ja padnę. Buziaki, jak przeżyję, to się odezwę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoooop hopppp.Ja juz wstałam,kawkę wypiłam:D A reszta gdzie? U mnie piękna pogoda,chyba bedzie upalnie ,ale dobrze,niech wreszcie grzeje,przecież zbliżają wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przywitam z pracy. Chwilka luzu bo dziecko poszło na śniadanie. Po zajęciach jadę do poradni. Dziś do 19 :( u mnie też pięknie :) w końcu można wyjść w sandałach :) uwielbiam słońce! melduję, że odrobiłam wekeendowe zadanie! Maile odczytane i coś tam Wam wysłałam. Kobrietta ślicznie wyglądasz z Synkiem na tle gór :) Asiamt wysyłała w pt zdjęcia. Ja nie dostałam :( miłego dnia 🌼 będę do Was zaglądać w przerwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki szłam do pracy z super humorem, myślę, nic mnie nie zaskoczy chyba dziś oj jak bardzo sie kur...a myliłam szef mam zdjecia Wam do wysłania z weekendu, ale normalnie ręce opadają juz niby lepiej, ale udusiłabym gołymi rękami... zaraz sie skupię to coś fajniejszego nabazgrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend był naprawde fajny, zrelaksowałam sie totalnie, pomimo wyniku meczu oczywiscie w sobotę cały dzionek na działeczce, opaliłam sie, doładowałam akumulatory, chyba tylko po to, zeby je dziś od rana wyładować, a co z resztą tygodnia? wczoraj wreszcie wybralismy sie na rowery, młody był zachwyony, bałam sie jego reakcji na fotelik z tyłu rowera i tego, ze będzie awantura i ucieczka, a tu jak tylko zobaczył to kazał sie usadzić i w drogę, pojechalismy do lasu super sprawa, młody zachwycony, sam podskakiwał jeszcze na tym foteliku, bałam sie wręcz czy go nie urwie tym skakaniem, ale jakoś nie i nie było rzyganki, super, mozemy tak jeździć a w lesie był plac zabaw, wszystko drewniane i duża piaksownica, wyślę Wam zdjęcia, młody był rozanielony, nie chciał wcale wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to super, że wekeend udany :) ja też zaliczyłam rower ;) a nie jeździłam ładne parę lat.. A szefem się nie przejmuj, może niebawem nie będziesz musiała go znosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj haneczka, ja nie chcę sie stąd ruszac, ale te jego zachowania to już są karygodne, mimo to nie batrdzo chcę coś zmieniać a co do roweru, to ja tez już dawno, ze 4 lata wstecz i boli mnie tyłeczkek dzisiaj he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczyna sie chmurzyć:( a ja latam w bikini z nadzieja ,że sie troszke opalę . Kobrietta pewnie na szczycie jakimś sie dzisiaj smaży:D Asiamt---pokaz pod biurkiem szefowi ......tego no palca :P Ale mnie złoszcza te reklamy ,non stop sie wcinają😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mały wyrzucił nas ze swojego pokoju. My mamy sypialnie na antresoli i jak jest lato to tam jest bardzo gorąco.No i wczoraj miałam nadzieje ,że będę spała z małym ,a On kazał mi zabrac kołdrę ,poduszkę ,zgasić telewizor i sobie pójść do siebie:( I gdzie ja będę teraz spała,chyba trzeba rozkładać materace w salonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj napisłam tyle i wykasowałam mam urwanie "fiuta" w robocie he he, tak mawia moja koleżanka, nie ja, sorki ale musze Wam powiedzieć, ze zadzwonili do mnie i zaprosili na środę na rozmowę, w sparwie tej mojej "przyszłej" pracy zaprosili ok 10 osób, czyli tak źle ten test mi nie poszedł chiba mogliby zatrudnić osobe, która najlepiej test napisała i nie robić cyrków, bo to tylko sam stres marcysia zapraszam w takim razie do mnie, udostępnię Ci łoże w salonie z pościelą puchową i wachlarzem w upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko się melduję z kawką i spadam obiad robić. Ale się złachaliśmy w tym małpim gaju. Młody zasuwał a ja za nim, żeby nie spadł, bo to takie nie do końca przystosowane dla takich maluchów. A on wszędzie biegiem, od jednego kąta do drugiego. Jęzorek mi wyszedł do pasa. Więc postanowiłam zrobić tort truskawkowy. No i tort właśnie stygnie - a w zasadzie to na razie tylko biszkopt, a ja lecę pędzę dziełać abieda żeby głodu mąż po powrocie z pracy nie zaznał :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Monia, takei smakowitości, mniam mniam, zaraz wpadnę do Cię bo mi słodkiego trza dziś duuuużo a ja Wam powiem dziewczynki, ze młody zna już nie jedną markę samochodów, a parwie wszytskie, normalnie idzie ze mną po chodniku i strzela aż sie ludzie dziwią i śmieją rozpoznaje opla, renault, peugeot (czy Jak tam), fiata, audi, kia, bmw, forda, hondę oczywiście, hyundaia, toyotę mało widział mercedesów i porszaków więc to nie bardzo, ale reszta to trafia cały czas nauczył się znaczków skubaniec, babci wczoraj szczęka opadła z wrażenia he he, pare razy mu mówiłam na parkingu co jest co i teraz jaik nawet szybko przemknie jakiś wóż to powie co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to gratuluję wyników testu! :) ważne byś teraz dobrze wypadła na rozmowie a co ma być to będzie ;) Marcysia złap trochę tego brązu dla mnie bom biała! Moniś a od Ciebie poproszę ciasteczko :) podziwiam Cię, że masz siłę po takim intensywnym poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam Wam trochę ciasta :) Haneczka wysłałam pojedyńczo zdjęcia od Asiamt, może przejdą, bo w liście nadawców byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×