Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

To ja tu czarną magię nad Tobą odprawię, potrzebuję tylko Twego włosa i od wszelkich uroków Cię uratuję - poważnie mówię, znam się na tym bo kuzyn mojego taty ożenił się z cyganką i ciotka często takie śmieszne historie nam w dzieciństwie opowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bałdzo, bo milczy kac to kac, od niego nie uciekniesz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym włosem się robi? hehe moja babcia też dziwne rzeczy wyczyniała by np. odżegnać złe uroki hehe "wykaczała" jajkiem hehe jak się przestraszyłam maszyn (kombajnów) na polu - miałam jakoś 6l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włos należy nad płomieniem świecy umieścić, dwa razy okrążyć i jak się nie zapali to jesteś wolna od uroków, a jak złapie ogień, to znaczy, że ktoś na Ciebie rzucił urok :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tych urokach cioci o których asiamt wspomniała, to ja powinnam nad tą świecą całym łbem pomachać, :D co tam jeden włos to małe miki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to takim wyrwanym włosem, a ciocia może się nie znać. Prawidłowo rzucony urok "trafi" kogo trzeba, a zwykłe złorzeczenia wrócą do nadawcy ze zdwojoną siłą. buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tak gatka szmatka, a posty lecą ... tjulip jak wieczorem zobaczy taką ilość to nam łeb urwie :D tjulip pociesz się, że jak się wyrwę na tydzień, to potem przez kolejne dwa będę czytać zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip jutro będzie miała wymówkę, żeby zaszyć się z lapem w cichym pokoju z dala od rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dwa tygodnie wystarczą :) Jedyna metoda - brać wolne w jednym czasie, to nie będzie komu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest myśl! ;) tylko będzie problem jak któraś będzie mieć wtedy dostęp do neta, a Monia z haneczką maja z tel. o :P a ja nie wiem czy będę mieć neta , ponoć ma być bezprzew., ale wiadomo jak to często z zasięgiem, i teraz nie wiem jak ja bez was wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydrukuj sobie nasze zdjęcia i zabierz ze sobą, będziemy z Tobą na papierze i w sercu. Tylko proszę nas odwracać w drugą stronę przy okazji szczytowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahhahah :D powycinam sobie wasze twarze i wsadzę w medalion, jak damy w XVIIIw. :P będziecie ze mną wchodzić na szczyty :D żeby potem nie było żeście w górach nie były :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki zmykam za pół godzinki, takze juz teraz życzę Wam udanego weekendu a kobriecie wyjazdu, oby wrócili we 4 chyba, ze któraś z was jeszcze wyjeżdża, bo juz się pogubiałam, to też życzę udanego szczytowania hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt a Bóg zapłać dobra kobieto ;) tobie również udanego łikendu i pięknych kwiatów i krzewów na działce ;)wiedziałam czego życzyć ;) słoneczka i humoru wam wszystkim zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, wchodzenie w tyłeczek dobrze nam wychodzi he he będę ciężko pracować na kolankach i walczyć z chwastami po tych deszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to odpoczywaj na działeczce i zbieraj dla mnie truskaweczki :) Nas czeka ciężki weekend w mieście... ehhhh. Ale za to za dwa tygodnie będziemy mieli imprez w sobotę, to sobie odbijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta - no Tobie tysz oczywista życzę miłego weekendowania, ale Ty chyba jeszcze nie biegniesz na szczyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o których szczytach mówisz? bo mąż też jeszcze w pracy :D w nocy wyjeżdżamy o 3, młodemu kupiłam lokomotiw i mam nadzieję, że nie będzie pawiów po drodze. Pierwszy raz mu podam ten lek, bo wcześniej dostawał diphergan. Żeby tylko spał całą drogę to będzie okiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak luby w pracy , to nici. . . No też mam nadzieję, że wrócicie bogatsi o nowego członka rodziny - tylko proszę nie brać tego za dosłownie i nie przyprowadzać przypadkowo napotkanych turystów. Nowy członek ma być z 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D no ma się rozumieć ;) moja głupowka dosięga granicy apogeum :D:D:D wymiętkam dzisiaj haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i głupowka. Dobra młody się budzi idę odgrzewać mu obiad i zrobić sobie jakieś śniadanie. Widzisz czyli szczytujesz również w pracy i to bez męża, jakby taka samowystarczalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa gdzie w pracy! :P przecież ja nie siedzę na samej kurzej nóżce fotela, tylko mam pod pupcią siedzisko :D taaaaki wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×