Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Odpisałam - a gdzieś Ty się schowała za tym aparatem - miałaś nam podesłać swoją facjatkę, a tu zonk, ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,zawsze tak wychodzi, ze główny fotograf poszkodowany miałam jeszcze zrobić chłopakom na rowerach i zapomniałam taka zaaferowana byłam tym, ze Adaś usiadł na rower, ze zdjecia wypadły mi z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia torcik cudo do Dowi nie dotarły wszystkie moje zdjęcia, pewnie z aduze kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fakt, młody to mieszanka mnie i tatusia, zależy jak leży he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam Monia jakie pyszne ;) dzięki kochana, że przesłałaś mi zdjęcia. Może w natłoku wiadomości, które wczoraj ściągałam gdzieś się zawieruszyły a niektóre ściągnęły się 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę kawusię, bo śpię po dzisiejszych nerwach opadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak mi narobiła apetytu na słodkości ,że wysłałam R....a do lasu na jagody i właśnie wsuwam pierogi z jagodami.Wiem ,wiem już wam wysyłam kurierem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie juz inwazja rodzinki eehhh a ja tak lubie byc sama....napisze wiecej za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Arpad wytrwałości Ci życzę. Jesteś przyzwyczajona do 2 osób a tu w domu tłum :) ciesz się Ich obecnością :) Dziewczyny ja już nie mogę z moją pocztą. Wczoraj ściągnęło niektóre wiadomości od Was po 2 razy i dziś to samo i to te same maile.... u nas znów skwar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jaki skwar!!!! Ufffff gorąco, no to przyszło lato. Właśnie wróciliśmy na coś do wszamania, a zaraz ruszamy jeszcze na trochę, ale już nie na naszą plaże, bo tam się już wysiedzieć nie da, pójdziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) nie mam żadnego zdjęcia z młodym ja niestety nadal nie mogę podziwiać Waszych zdjęć :( trafi mnie! jeszcze moja młoda jęczy bo nie chce iść do szkoły wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam mam zdjęcia od Asiamt :) super! Synuś śliczny! Uważaj by Ci za daleko nie podskoczył na tym tygrysku ;) a działka jest duża? Bo sprawia takie wrażenie na pierwszych zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Haneczka fiufiu. Mój mąż nazbierał dzisiaj znowu jagód i trza pierogi lepić,mam nadzieję,że rodzince sie przejedza w końcu:) Kurna zepsuł mi sie automat i muszę wyciągnąć z lamusa franię:( Jeden pożytek z tego ...ręce sobie dopiorę:P bo truskawki ,jagody zrobiły swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wiem w czym rzecz ;) taka ilość maili i zdjęć ;) a ja niecierpliwa po kilku min wyłączałam pocztę.... teraz spokojnie się ściąga i już pooglądałam zdjęcia asiamt-siuper! Monika piękne kwiatki masz na balkonie ! Zmykam do pracy! miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, a ja nie mam z kolei kwiatków Moni, nosz kurna raz, teraz u mnie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi wsio miesza to balkon asiamt tylko kochana Monia przesłała mi zdjęcie jak to ogarnąć ;) :) :) trzymajcie za kciuki cobym prztrwała dzisiejszy dzień...wypiłam kubek maślanki z truskawkami domowej roboty, na to zjadłam kurczaka z fasalką szparagową....może być różnie...a jeszcze chlipnę czarnej kawy na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, to mój balkon, juz kumam, bom myślała, ze znowu coś nie tak no to kochana uważaj, zeby Ci pupy nie rozerwało, jak to mój mąż mawia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, ze tak zapytam nasa tjulip i kobrietta czy Panie juz o nas zapomniały? he he tak tylko żartuję i przypominam, że czekamy na wieści a mamie życzę zdróweczka i wiem, ze teraz nie moze pisać, ale my jesteśmy z nią cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z piekła... normalnie temperatura taka, jak na pustyni :( pływam... Dzięki Bogu za lodówkę, zimną colę i lód w kostkach! Haneczka u Ciebie w pracy też będzie gorąco i aromatycznie ;) :p Asiamt to trzymam kciuki za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×