Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cherry19

koktajl proteinowy

Polecane posty

Witam, czy ktoś stosował koktajl/ shake proteinowy ? Czy jest to dobre i wpływa na dietę? http://proteinforwomen.pl/oferta,fita-protein,for-women,fita-protein-for-woman,bialko-dla-kobiet,proteiny-dla-kobiet.html Jakie są wasz odczucia? Warto zacząć to pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Koktajle białkowe pomagają oszukać głód - są gęste i zazwyczaj sycące. Gdyż białko syci. Jednak zastępowanie normalnych posiłków tego rodzaju koktajli nie jest najlepszym pomysłem. Korzystniej jest zadbać o to, by w Twojej diecie pojawiły się produkty z wysoką zawartością białka: chude mięso drobiowe, chude ryby, jogurty, kefiry, chudy twaróg. Oczywiście jeśli chcesz schudnąć, nie możesz zapominać o produktach zbożowych, warzywach i owocach, choć z tymi ostatnimi nie należy przesadzać. Gdybyś miała dodatkowe pytania, chetnie odpowiem na nie mailowo: monikach@diety.poznan.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis zaczelam
wlasnie diete polegajaca na jedzeniu 5 posilkow dziennie z czego 2 to szejki.Mam nadzieje, ze uda mi sie dalej gubic wage ( wysilek fizyczny plus zbilansowana dieta). Szejki wybralam dlatego, ze ciezko jest mi jesc 5 razy dziennie a taki szejk to posilek ;) i nie tzreba sie za bardzo glowic i wymyslac co by tu zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie szejki kupiłaś? bo się zastanawiam co wybrać. znalazłam tanie na allegro: http://allegro.pl/molke-kur-koktajl-odchudzajacy-waniliowy-750g-i2188696906.html ale wydaje mi sie, ze maja za dużo węglowodanów ( czytałam gdzieś ze powinny mieć ich mało) czy kupić te: http://allegro.pl/protein-for-women-500g-dieta-bialkowa-koktajl-9kg-i2166858092.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikach@diety.poznan.pl a czy mogłabyś polecić, ewentualnie wskazać z tych co podałam jakieś szejki proteinowe? chce również zastąpić nimi 2 posiłki,a resztę jeść normalnie i ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Monika, z tymi chudymi rybami to chyba sie zagalopowalas troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Koktajle białkowe spożywane w ramach dwóch mniejszych posiłków (II śniadanie i podwieczorek), to korzystne rozwiązanie. Nie znam koktajli, których zakup rozważasz, sama staram się nie stosować takich przekąsek. Jednak produkty dostępne na rynku mają zbliżony skład i właściwości. Jeśli chodzi o ryby, które poleciłam w diecie, to podtrzymuję, iż są źródłem pełnowartościowego białka i zawierają go dość dużo. Na potwierdzenie podaję zawartość białka w 100g różnych gatunków ryb i innych produktów. białko (g/100g) pstrąg 18,6 sandacz 19,4 tuńczyk 25,1 cielęcina 19,9 wołowina 20,1 indyk 19,2 kurczak 21,5 chudy twaróg 25,0 twaróg półtłusty 18,7 jogurt naturalny 4,3 kefir naturalny 3,6 *wartości podane dla mięsa z kurczaka i indyka dotyczą filetu z piersi, pozbawionego skóry. Jak widać zawartość białka jest porównywalna z gatunkami mięsa, które najczęściej wybieramy będąc na diecie. Oczywiście są także ryby o mniejszej zawartości tego składnika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natrix
witam :) zastanawiam się czy taki shake będzie miał wpływ na mesę mięśniową? Obawiam się, że zamiast zrzucać zbędne kilogramy nagromadzę tkankę mięśniową, czego, szczerze powiedziawszy, nie chcę ;P czy w połączeniu z ćwiczeniami nabiorę więcej tkanki mięśniowej? a co z takim przeciętnym wysiłkiem fizycznym? on ma wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynadokoktalju
Hej laski !!! Ostatnio byłam u koleżanki w Zielonej Górze i wyciągnęła mnie na siłownie - no i jak tam byłyśmy to na siłowni były takie fajne automaty z koktajlami - na początku nie za bardzo chciałam się skusić, ale jednak się skusiłam i musze przyznać, że się okazało, że te koktajle to normalnie to samo co ja robię sobie w domu przed treningiem... i to jeszcze dobrego producenta. Zapamiętałam nazwę i znalazłam http://www.proteinmachine.pl/ - teraz się zastanawiam, czy któraś z Was może kojarzy jakąś siłownię we Wro w której znajdę taki sprzęt? Nie ukrywam, że to świetna wygoda :) Nawet jak zapomnę w domu albo nie mam jak, to koktajl czeka na mnie w klubie i to w tak śmiesznej cenie, że nie ma się nad czym zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatuńcia
A stosowalicie szejk good morning lady AM shake, ktory mozemy stosowac po przebudzeniu lub po treningu? Ma w skladzie tez L-Karnityne, wiec wspomaga odchudzanie. A smakuje bosko ;) ja robie z tego czkoladowe lody bialkowe, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWaw8
Hej! Czy ktoś z Was słyszał o marce Limvena? Nowy rok to, wiadomo, pora zmian i chcę zadbać o swoją dietę :) Chciałam wzbogacić ją o proteinowe koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl białkowy stosowany jest przeze mnie od wielu lat. Niestety ludzie daja sie wciągnąć w marketingową maszynę nie zdająć sobie sprawy, że pyszne koktajle proteinowe można zrobić samemu w domu! Bez żadnych proszków! Wystarcza produkty ogólnodostępne w sklepie, które nie są naszpikowane i nie śmiedzą chemią. Niestety niewiele osób o tym pisze a przepis jest niezwykle prosty. https://www.onxl.pl/koktajl-bialkowy-po-treningu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimartusia1994

witam !!! Dotychczas najlepszymi koktjalami proteinowymi na jakie trafiłam sa produkty od Chiashake .Bardzo łatwe w przygotowaniu, dostawa błyskawiczna, nie musze się martwić o przyrządzanie posiłków na nastepny dzień do pracy czy na zajęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś koleżanka poleciła mi shaki proteinowe od Eco&Fit i zakochałam się w nich. Więc jeśli szukasz czegoś, co możesz wypić bo treningu to spróbuj ich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×