Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość matrio2

która z was dostawała w dzieciństwie klapsy od rodziców?

Polecane posty

Wlasnie trzeba umiec rozroznic bicie od klapsa...Za biciem tez nie jestem absolutnie,chociaz niekiedy lansko paskiem jest zbawienne dla niektorych ;) Ale nie wiem co musialo by sie stac bym swoje dzieci pasem zbila.Zreszta nie mam takiego paska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w dzieciństwie dostawałam klapsy. Najczęściej od ojca. Jak byłam starsza to było rózgą i kilka razy pasem, zawsze na ubranie. Najgorsze dla mnie było gdy wykręcał mi ucho przy koleżankach, np gdy rozrabiałam na mszy mówiąc ze w domu będzie kara. I kara była wtedy nieunikniona. A ja wracałam do domu w strachu bo nigdy nie wiedziałam jaka karę wymyśli mój ojciec. Ale nigdy nie karał mnie bez powodu. Za ucho potrafił tez wytargać w sklepie gdy biegałam i mu sie gubiłam. Ale i tak wolałam lanie bo dało sie je jakoś wytrzymać niż różne inne kary które zawsze trwały dłużej i były bardziej dotkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal

dostawalam klapsy a jak przegielam to dostawalam pasem od ojca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lanie pasem dostawałam za nieposłuszeństwo,  pyskowanie, przekleństwa, kłamstwa zawsze przed laniem ojciec kazał iść do kąta z gołym dupskiem ponieważ przed stałam w kącie. Gdy ojciec szedł na wywiadówkę to ja w połowie trwania wywiadówki szlam do kąta z gołym dupskiem ponieważ przed każdym laniem stałam w kącie. Jak ojciec wrócił po wywiadówce to szlam do pokoju i dostawałam klapsy i potem lanie na oparciu fotela. Ojciec wychowywał mnie surowo, dostawałam za: kłamstwa, pyskowanie, palenie papierosów w wieku szkolnym, nieposłuszeństwo, wagary, złe oceny. U mnie jeden pasek wisiał w przedpokoju na wieszaku a dostawałam paskiem który ojciec wyjmował ze spodni. Dostawałam za złe zachowanie w kościele klapsa czasami tato pociągnął za ucho, dostałam klapsy w sklepie za upieranie się i było pociągnięcie za ucho a w domu oczywiście majtki w dół i lanie 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×