Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agusiaczek1256

Powiększanie piersi wkładki okrągłe czy anatomiczne?

Polecane posty

Gość Agusiaczek1256

Mam dylemat bo chcę powiększyć sobie biust, a za bardzo nie wiem na jakie wkładki i rodzaj umiejscowienia implantów się zdecydować. Moje wymiary to 169/56kg, w klatce piersiowej mam 75 cm i noszę miseczkę 75A. Chciałabym żeby mój biust był w rozmiarze 75C i żeby wyglądał w miarę naturalnie. Dużo na ten temat czytałam i nie wiem czy zdecydować się pod gruczoł czy pod mięsień? Wolałabym pod gruczoł gdyż wtedy piersi będą wyglądały bardziej naturalne (pod mięsień są sztywne i nieruchome i nawet w dobrym staniku nie można ich do siebie zbliżyć by wyglądały seksownie), oraz operacja jest bardziej skomplikowana (czego się boję)i później ból jest znacznie większy, jednak ma to też swoje wady podobno można wyczuć krawędzie implantu oraz piersi mogą po paru latach wyemigrować w dół czego się boję, jednak nie wiem czy dotyczy to też niewielkich implantów, bo ja chce nie więcej jak 290 ml. Zastanawiam się też ad rodzajem implantów anatomiczne są droższe ale czy lepsze? Podobno wiele dziewczyn decyduje się na okrągłe bo piersi sa potem pełniejsze szczegółnie w górnej części, ale czy to może wyglądać naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×