Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

puldrini hehe to ciekawy wieczorek się zapowiada:):) ja dzis jestem jakaś nie do życia przesilenie wiosenne mnie dopadło chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puldrini, Ty kokieciaro :D Mężuś z pewnością będzie zadowolony :) Już wiecie ile ja jestem po ślubie, a znamy się z moim M. ponad 7 lat, czyli podobnie jak ajka. Najśmieszniejsze jest, ze poznaliśmy się przez gg , ja go wyhaczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas pierwszej ciazy mialam ogromna ochote na seks i w drugiej tez od samego poczatku...tak chyba ma wiekszosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaa moja teściowa też ma swoje historie które znamna pamięć czasem łapie się ze w myslach mówię z nią;p ja rocznikowo mam 26 ale nie skończone więc upieram się 25;p puldrini to już po roku podjęliście decyzje o małżeństwie piękna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoja tesciowa sprzeczki jedynie mam dotyczace wychowania mojgo syna. Ona jakby mogła to by wszystko za niego doslownie robila. rozpieszczac go moze w koncu to jedyny ich wnuk, ale w kwestii jedzenia to nie pozwole aby wszedl jej na glowę. Moj syn to niejadek a ona za niego by gryzla, byle tylko on lykal.....a ja na to nie pozwalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka,to byla milosc od pierwszego wejrzenia i tak jest do dzisiaj....poznalismy sie,gdy mialam praktyki w szpitalu i od razu pomyslalam,ze musi byc moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:) Morelkaa, powinnam iść po CLO na monit, ale wypada akurat w tą majówkę, co nas nie ma, więc po prostu będziemy strzelać w ciemno:) A co do tematów to ja też jestem otwarta, ale o teściowej się nie wypowiadam:/, ja mam taką prawdziwą z wałkiem w ręku:) Jutro jadę z mężusiem do stolicy, bo ma jakąś konferencję, więc ja pozwiedzam. Dlatego odezwę się pewnie dopiero jutro wieczorem, więc Morelkaa nie denerwuj się,że mnie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mojego m ma synka i teśiowa ''fiksuje'' jak oni przyjeżdzaja dosłownie biega za nim z talerzem zupy i łyżką aby tylko zjadł, najbardziej lubie jak np na dworze bawią się dzieci grają w piłkę a ona biega za nim z tą zupą no poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie tak jest u mnie... tesciowa z miska.. ci niby Kamil ciagle glodny.... cale szczescie ze mieszkaja w swoim domku bo obciachu by narobila jakby wyszal z talerzem przed blok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka ok masz usprawiedliwienie na jutro :D Fajnie, masz dzień wolny, ech też bym chciała :) Ja ide jutro na monit, wiec 3majcie kciuki za moje pęcherzyki vel bąbeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam....bol glowy przeszedl,mdlosci juz nie daja sie tak we znaki,najgorzej jest do poludnia....to zaraz trzeba zajac sie mezem;-) BUZIAKI dla kazdej z osobna....MILEGO WIECZORU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puldrini miłość to pięka sprawa :) ja z moim m też się bardzo kochamy, i jeszcze do pełni szczęścia nam maluszka brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem ;))) ja chodze do gin po godzinach jego przyjmowania... heheh smiesznie to brzmi ;) ale tak naprawde chodze zawsze na koniec... bez rejestrowania sie w rejestracji ;)) jutro kolo 15 dopiero bede wiedzaia.. a ze mam rzut beretem do przychodni do zjawiam sie w ciagu 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda kura... a wiesz,że chętnie, bo mój M zostawi mnie na jakieś 3h , ale ma to gdzieś w hotelu na Marszałkowskiej, więc pozwiedzam centrum i okolice, wpadnę na jakieś zakupy na tarasy:) Trzymam kciuki za pęcherzyki! Do jutro, uciekam nynać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki... ja nie sadze aby moj leniuch pękł...dla niego by bylo lepiej ajkby to zrobil bo w nastepnym cyklu potraktuje go pregnylem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze nie macie Nic przeciwko jesli sie dolacze do rozmowy :) Po pierwsze: puldrini Napawde podziwiam Cie za 12 lat staran. My z mezem staramy sie od 7 lat... nasienie meza w miare ok ale nie wiadomo dlaczego nie wychodzi nam bobas z tych staran :( Moje hormony tez ok z tym ze ten cykl naprawde mi sie popierniczyl. cykle mam co 28 dni jak w zegarku, @ na byc w ten piatek a Ja juz od 5 dni plamie na brazowo (dzisiaj juz prawie wcale) wiec pewnie napatoczyla mi sie niedomoga cialka zoltego :( Jak tu sie nie zalamac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karamel:) bardzo fajnie że do nas dołączyłas! 7 lat starań..podziwiam za wytrwałość.. a co do plamień, ja kiedyś jak plamiłam na taki brązowy to okazało się że mam nadżerkę i miałam to zamrażane.. nie można się załamywać jak widac na tym forum dziewczyny są tego najlepszym przykładem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×