Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

czarna myslalam o Tobie wczoraj.... chyba przywolalam Cie myślami ;)) trzymam kciuki aby to był Jego szczęliwy pierwszy raz i tym razem wszystko się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam po majówce :) jeśli czytałyście wcześniejsze wpisy to wiecie że przyszła do mnie @ więc rozczarowanie w tym cyklu :( czekam aż się skończy i zaczynamy starania... m stwierdził że całkiem odstawia % (chociaż pije mało wiadomo jak jakaś impreza jest) , zaczyna się martwić.. no dziewczyny dawno nie było pozytywnych wieści na forum czekam na wasze testowania oby udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka przykro mi Morelko jak tam ? jesteś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka przykro mi Morelko jak tam ? jesteś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Przydałby się jeszcze tydzień urlopu na odpoczynek po tej majówce ;) Ogólnie u mnie bez zmian, za tydzień testuje, ale jakoś się nie nastawiam. Co ma być to będzie... Mam troszkę więcej obowiązków więc przez kilka dni mnie nie będzie za często :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.....tez dlugo mnie nie bylo,ale widze,ze wy rowniez niezbyt czesto tu zagladalyscie....no coz...pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jakoś tu cicho, po majówce chyba wszystkie nadrabiają zaległości w pracy:) Ja za tydzień testuję, ale nie nastawiam się na cuda. jestem pewna byłaś u gina?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dziewczyny,ze topik umarl....fajnie sie gawedzilo....no ale coz kazdy ma swoje sprawy i obowiazki....powodzenia wam zycze i dazenia wytrwale do celu.....BUZIAKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mniejmy nadzieje chwilowa cisza przed burzą ;)) wszyscy ciezko pracują nad pozytywnymi tescikami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny! Gdzie Wy się podziewacie?? Musimy przecież wiedzieć co się u nas dzieje? Ciekawa jestem co u Jestem Pewna słychać?Jak jej beta i w ogóle? Morelka szefowa- zaniedbujesz nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam teraz gorący okres i nie mogę zbytnio pisać, ale mam nadzieję, że Wy to nadrobicie ;) Poza tym muszę się zdystansować od tego wszystkiego, takie nakręcanie niestety, ale mi nie służy :( Życzę Wam samych pozytywnych testów :) W miarę możliwości oczywiście będę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,za mna pierwszy dzien @... Nie udzielalam sie na forum ale Was czytałam co drugi dzien tylko ostatnie wpisy musze nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez postanowiłam się troszkę zdystansować i nie nakręcać się...dziś się dowiedziałam o dwóch moich koleżankach które są w ciązy ehh ciesze sie ich szczęsciem ale też im zazdroszcze i zle mi z tym;/ nie licze w tym cyklu dni plodnych po prostu będziemy się kochać kiedy będziemy mieli ochote(a że mamy często.. hehe), zero testów owu itd :) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem potrzeba się zdystansować, ale pamiętajcie o nas dziewczynki! Trzymam za wszystkie kciukasy no i owocnego weekendu! Ja w przyszłym tygodniu testuję:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka czy Ty miałaś w tym cyklu hsg? czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja też po nd się dowiem :) ale będę grzecznie czekać na @ i nie będę świrować z testami, jak nie przyjdzie o czasie dopiero wtedy zrobię test. Powiem Wam, że taka odskocznia dobrze robi, człowiek nie myśli w kółko o jednym, dobre nastawienie najważniejsze :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , miałam w zeszłym miesiącu hsg, potem dziwne plamienie zamiast @, no i testuję za parę dni. Nie chcę się nakręcać.Gin powiedział,że jak się nie uda teraz to jednak laparo mnie nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda kura... tak to z nimi bywa, ja też miałam ostatnio ciche dni, a wypadło to w owulkę,ale pogniewaliśmy się dzień i trzeba było działać- cel ważniejszy niż nasze fochy! Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fachow sie nie da uniknac- ja miala poprzedni cykl z nafochanym M. Pobilismy chyba rekord bo nie odzywalismy sie jakies 4 dni, no i niestety w te najlepsze dni. Coz zrobić seksik byl na poczatku dni plodnych pozniej cisza- liczylam na dziewczynkę ale niestety nic sie nie udalo ;( ale teraz zaczynaja mi sie dni plodne i fochac sie nie zamirzamy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka a powiedz mi co Ci wykazało hsg ? ja też mam na to iśc a póżniej najwyżej też na laparoskopie .a pprzypomnij mi ile ty się starasz ? i gdzie leży przyczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff pogodziliśmy się ale sądzę że za późno. No coż jest jak jest. Przynajmniej lubię swoją pracę i nie mam dylematu jak ogarnąć dziecko i pracę. Bo ja niestety będę mamusią pracującą najszybciej jak się da -.- Ciekawe ile nam ciężaróweczek przybędzie do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza- staramy się ponad rok. Mam stwierdzone pco i często brak owulacji. HSG wyszło ok- jajowody drożne, prawy tylko poskręcany. Mamy jeden cykl po hsg się starać, a poźniej laparo-elektrokauteryzacja jajników, gdyż mam za dużą błonę i trzeba ją trochę obkurczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koljeny cykl stracony, dzisiaj zaczęły się plamienia, więc @ przyjdzie pewnie jutro albo we wt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, dawno mnie nie było ale wiecie jak to jest przy remoncie:) u mnie też morelka cykl stracony miałam termin @ 14 maja a dostałam 10 maja 4 dni za wcześnie i niestety przepadł weekend z moim m,ale wraca w środę już i ma wolne, pamiętacie jak pisałam że boję się że od duphastonu przytyje? właśnie jest na odwrót schudłam kilka kilko a mi się to szczerze podoba bo mam kilka kg nadwagi i co najdziwniejsze to mój m powiedział że mi piersi troche urosły,czy to możliwe że od tych leków tak się dzieje??? co tam u was dziewczyny,piszcie bo tu jakoś cicho ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś 25dc, pierwszy po hsg, wielkie nadzieje i oczekiwania, poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test. Objawów na @ nie mam, więc iskierka nadziei jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka trzymam za Ciebie mocno kciuki mocnooooo! i mam nadzieje że Ci się uda, sama mam nadzieje w zwiazku z tym badaniem . jak Ci się uda to promyczek nadzieji dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem tu po raz pierwszy i mam do was pytanie, otoz staram sie o dziecko i robilam kilka testow i za kazdym razem ta sama sytuacja najpierw negatywny a po 20 min pozytywny czyli pojawia sie druga kreseczka i to nei jakas tam blada ale mocna. Ja wiem ze testy juz po takim czasie ponoc sa niewazne no ale tyle razy i za kazdym razem tak samo nie wydaje wam sie to jakos dziwne czy tylko mi sie tak wydaje. Dodam jeszcze ze z pierwsza ciaza tez bylo dziwnie robilam testy dlugo i nie wychodzily zrobilam krew i wyszlo ze nie jestem w ciazy i moj lekarz kazal wziasc tabletki na wywolanie @ ja jedak sie wstrzymalam bo jak mnie pobolewal brzuch to stwierdzilam ze sama przyjdzie ale nie przyszla wybralam sie ponownie do lekarza i okazalo sie ze to ciaza wiec same widziecie a co myslicie teraz o tych testach? mozliwe ze tyle testow mysli sie za kazdym razem? z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×