Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

no my też co drugi dzień właśnie i jestem ciekawa bo niewiem może trzeba codzień . niewiem ale jak tak Ci powiedziała lekarka to ok zobaczymy co przyniesie maj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, o tym że trzeba co drugi dzień słyszałam już od wielu osób w tym też lekarzy. Kijanki mogą w końcu przeżyć do 72h w ciele kobiety, także jak ma coś być z tego to będzie ;) Miejmy nadzieję, że ten cykl okaże się owocny :) Karmel bocianów u nas już dostatek, miejmy nadzieję, że coś zrzuci ;) To kochana działaj jak czujesz jajniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to trzymam kciuki za wasze staranka oby sie udało! wczoraj nad moim domem latał bocian może to dobry znak może niedługo się uda:) @ jeszcze nie ma ale nie robie sobie nadziei ... życze Wam moje drogie udanej majóweczki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Morelka najpierw musze sie upewnic ze to owu bo w sumie jestem 3 dni po terminie @ nie liczac plamien tydzien przed @:( mam nadzieje ze to nie jakas torbiel czy inne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, to może jakiś znakc;) i tamten test się pomylił :) Ile już Ci się spóźnia okres???? Karamel, masz nieregulrne cykle??? czy to taka pierwsza akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Morelka ostatnimi czasy jak w zegarku co 28 dni a takie plamienie na tydzien przed okresem pierwszy raz w zyciu! W sumie jesli to plamienie to byl okres to teraz zgadzalo by sie ze mam owulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Morelko mieszkam w Anglii a tutaj polscy lekarze kasuja 50 za wizyte ktora trwa 5min jesli chcesz usg to dodatkowo kasa a podejscie do pacjentki zadne! A na tzw kase chorych to juz w ogole wole nie mowic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
To znaczy nie zrozum mnie zle, nie oszczedzam na zdrowiu zwlaszcza jesli w gre wchodzi dziecko ale tyle razy zawiodlam sie na tutejszej sluzbie Zdrowia ze szkoda mowic. Musze pomyslec o wyjezdzie do polski na jakies badania aby upewnic sie ze wszytko ok. I tak czekamy na in vitro wiec nie martwie sie za tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj powinnam dostać @ powtórzyłam test i nic..doła mam jak cholera, heh ale trzeba się ogarnąć i korzystać z pięknej pogody:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajaka nie wiem czy to pocieszenie ale mozesz przynajmniej w pelni korzystac z urokow pieknej majowki ;) u mnie @ powinna przyjsc dopiero w piatek , troszkę za wczesnie jeszcze na tescik ale korci mnie nieslychania ;) chociaz i tak sa raczej nikle szanse bo juz powoli czuje oznaki nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to dobrze, ze macie pozytywne nastawienie :) ja narazie staram się o tym nie myśleć... Ppowoli pakuję się na wyjazd, jutro wyjeżdżamy koło południa :) Właśnie dziewczyny czy po owulacji, pilnujecie się żeby np nie pić alkoholu chodzi mi o kieliszek wina czy też jedno piwko??? Ja tak różnie szczerze powiedziawszy... Z jeden strony strach żeby dziecko nie miało FAS, a z drugiej jak się staram prawie rok to nie można popaść w paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karamel, rozumiem... mimo wszystko zdecydowałabym się w tym momecnie na USG, bo plamienia normlane raczej nie są, może rzeczywiście jakaś torbiel, co oczywiście CI tego nie życzę. Ajka, uszy do góry :) justa, trzymam kciuki za testowanie, aby się ukazały II :) Pozdrawiam i życzę udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Test owu wczoraj wieczorem POZYTYWNY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko jesli chodzi o % to ja raczej próbuję sie powstrzymać chodz nie mowie ze zawsze to wychodzi ;)) czasami tak jak dzisiaj przygrilu wypilam doslownie parę łykow piwka. Przy pierwszym dziecku az wstyd sie przyznac zdarzylo się pare razy bo akurat byl wyjazd tygodniowy z pracy ...a jak to bywa na takich szkoleniach integracja musi byc... dopiero w czasie powrotu jak caly czas wymiotowałam to zaczelam domyslac sie ze mogę byc w ciazy (ciaza nie dokonca planowana ) a mimo to synek urodzil sie zdrowiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po owulacji nie pije, zglaszam się dobrowolnie na kierowce na imprezach ;p dziewczyny @ nadal nie ma to juz 33 dzien cyklu ehhh nie wiem co sie dzieje nigdy tak nie mialam, zawsze mialam cykl 29-30 dniowy, a test robilam wczoraj negatywny, jakbym była w ciąży to już napewno by wykazał to test prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie musiał wykazać testy nie zawsze wychodzą poczekaj pare dni i zrób następny powinien byc wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka a nie możesz iść na betę? Mi się tez ostatnio spóźniał ale nic z tego, mam nadzieję że Ci się uda. Ja siedze w pracy, nikogo prawie nie ma, nudzę się jak mops bo sie nic nie da zalatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w pracy jutro swięto w piątek w pracy najwcześniej wyrwać bym się mogła w poniedziałek na bete ale brzuch mnie pobolewa jak na @, piersi tez, obajwy jak co miesiąc więc pewnie niedługo przyjdzie u mnie parno gorąco że masakra a jak u Was? pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @, heh kolejny cykl czas zacząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27 dostałaś @? pisałaś że w piątek masz dostać, ehhh nie wiem do lekarza mam isć? moja gin powie mi że po roku dopiero będziemy sięmartwić tylko że ja nie chce czekać rok! i co miesiąc przeżywać to cholerne rozczarowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wczoraj nawet.... i u mnie tak jest co miesiac od 2 lat.. ajaka ile sie starasz??? 4-5miesiecy jak nie wychodzi to juz jest jakis znak i chyba wtedy nalezy juz podjąć jakieś kroki?? robiłas badania hormoów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam u gin na poczatku powiedzialam że z mężem chcemy się starać o dziecko ona dała mi mnóstwo badań do zrobienia wszystkie wyszły dobrze dostałam jakieś witaminy głównie z żelazem bo tego mi brakowało i tyle, kazała się odprężyć i kochać heh, postanowiliśmy z m że ten cykl jeszcze spróbujemy sami a jak się nie uda to idziemy do lekarza, najwyżej zmienie gin i skłamie że ponad rok się staramy trudno niech coś działa,a m pójdzie na badanie żołnierzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/5 cykli bo ten pierwszy to nie wiem w sumie czy liczyć bo nie zwracałam uwagi na dni płodne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech maz zrobi badanie nasienia... bo to mniej bolesne.... (hhe niech i On trochę pocierpi ;))0) a pozniej proponuje badanie HSG.. dobry sposob z tym malym kłamstewkiem bo wielu lekarzy nie chce za szybko dawać skierowań... bo dla nich rok czasu to mala a dla nas jakby nie bylo to szmat czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję dziewczynki,że wróciłam z majówki i jestem już z Wami. Mam nadzieję,że przytulanie da efekt i będziemy testować za 2 tygodnie:) Morelkka jak było?My byliśmy w Białce, ale na jeden dzień do Zakopca też wpadliśmy:) A reszta dziewczynek jak?Owocnie było?Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja majówkę spędziłam w domu a mój w pracy był tylko we wtorek w domu u mnie remont pełną parą sypialnia pomalowana jutro przyjadą nowe mebelki:) a tak pozatym biorę duphaston dalej w środę kończę a w niedziele 13 testuje,powiem wam że strasznie mnie piersi po tych tabletkach bolą aż dotknąć nie idzie :) mój powiedział że będzie testowała ze mną pierwszy raz:) a co tam u was widzę psioszka że majówka udana u ciebie była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×