Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

jestem pewna, na betę HCG nie trzeba mieć skierowania, idziesz do laboratorium, płacisz 20 zł i wynik masz po kilku godz. Pewność w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie jest,morelka ma racje...jestem pewna wybierz sie dzisiaj,choc niektore laboratoria pewnie o tej porze nie robia juz badan,ale moze sie uda....na twoim miejscu pobieglabym natychmiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete HCG jest bez skierowania- u mnie kosztuje 18 zł i wynik jest za 2h. Nie trzeba być na czczo. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie jest,morelka ma racje...jestem pewna wybierz sie dzisiaj,choc niektore laboratoria pewnie o tej porze nie robia juz badan,ale moze sie uda....na twoim miejscu pobieglabym natychmiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam córeczkę 6 lat, od roku staramy się o drugie dziecko, wyniki mamy dobre. W czerwcu poroniłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzieci...od 10 m-cy się staram o pierwsze, niestety z marnym skutkiem. W tym cyklu będę znowu na stymulacji owu, na CLO. Długo sie staraliście o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża była bezproblemowa w pierwszym cyklu zaszłam :-) Potem wiadomo dziecko dorasta, trzeba uwić większe gniazdko, praca itp w końcu okazuje się że nie jest tak łatwo jak z pierwszym dzieckiem :-( Wtedy tez byłam młodsza (zaszłam jak miałam 25lat), teraz jestem po 30 i jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, niestety wiek dział na naszą niekorzyść :( Jestem na siebie zła, że wcześniej nie zaczelismy starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis wyszedl mi pozytywny test owulacyjny zrobiłam z ciekawości, czyli jednak cos tam wykrywa i teraz szansę na przytulanko mamy tylko dzisiaj wieczorem bo jutro m wyjezdza i wroci dopiero w sobote...jak myślicie jest szansa że się uda w tym cyklu? nie lubie tych jego wyjazdów.. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka86, to do dzieła, takiej szansy nie należy zaprzepaścić ;) xrozza, czarna i pozostałe dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja choć widziałam 2 kreski to nadal nie dowierzam.... i się zastanawiam jak kiedy i czy już się cieszyć na całego.. Na pewno kupię test innej firmy i zrobię jeszcze jedną próbę... Tak po cichutku to sobie marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym zobaczyła dwie kreski na tescie ciążowym to bym od razu po kolejne 3 pobiegła do apteki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna, idź odrazu na betę po co wydawać kase na testy z apteki? ja bym poszła na bete i po dwóch dniach po raz kolejny, miałbyś pewność czy dobrze przyrasta i ciąża rozwija się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówi morelkaaa, leć na betę, po kilku godzinach będzie jasne , no i zobaczysz czy prawidłowo przyrasta i nic złego się nie dzieje. A ja nadal nie mam @, dziś 30dc a zazwyczaj mam 28, po tym hsg chyba się spóźnia...?!Oczywiście zrobiłam już test,ale negatywny, więc cud się nie zdarzył, ale nie wiem co się dzieje i to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, spokojnie to pewnie przez hsg Ci się tak wszystko poprzestawiało. Poczekaj jeszcze kilka dni cierpliwie i okres sam przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki jak tutaj wesoło jestem pewna odromne gratulacje i kolejna przyszła mamusia u nas:) oby tak dalej u mnie nic ciekawego właśnie mi si,ę kończy @ wkońcu normalny taki jak zawsze i teraz czekam na 29 żeby zacząc brać duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnawiam:) STARACZKI nick.................wiek............jak długo?......woj. ..........data nast.@ morelkaaa..........28 lat ........10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.........zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie. .....??????? ruda kura szuk sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56......25 lat...1 miesiac........kielce.......09.04.2012 uleczka88........23lat......29mc....dolnoslaskie.....15.0 4.12 jestem pewna 29 ...29lat......5 m-cy.... śląśkie ..........? CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek............data rozwiązania.......woj. .....w przyszłości płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na pewien czas mozecie skreslic z listy-zajrze tu w czerwcu albo sierpniu-taka jest decyzja mojego przyszlego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czarna, czyli rozumiem, że zaczynasz nowy cykl starań :) to tak jak ja od jutro znwou na CLO, za tydzień na monit i tak w kółko, kręćka można dostać ;) Oby ten noey cykla okazał się dla nas owocny :classic_cool: Mała, szkoda ważne, że w końcu poważnie porozmawialiście z M. Pisz dalej jak będziesz miałą ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna- super gratuluje :) ja musze odlozyc starania do wyleczenia sie- do konca kwietnia 2 antybiotyki i lozko... dupowato. do tego mam siodelkowata macice jaks sie dzis dowiedzialam co moze wydluzyc starania -.- lekarka i tak mi bete kazala dzis zbadac na wszelki wypadek- mowi ze nawet przed spodziewana data okresu po becie widac ze cos jest. ale czuje ze nie bedzie nic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda a co to za schorzenie??? Brzmi poważnie.... Szkoda kochana, że nadal a antybiotykach, ale wyjścia nei masz musisz się wyleczyć. Kiedy idziesz na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam od razu:) bo tak nie moge wylaic z domu. a zapalenie przydatkow i calej reszty kobiecych spraw mam. z zapalenia jajnikow moga robic sie torbiele wiec trzeba sie doleczyc a to trwa. dbajcie o siebie laski bo torbiele potem miec z tego to nie wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 gratulacje mi jak sie wkoncu uda to bedzie porostu CUD!!!! po 4 latach meczarni i cierpienia:O:( i nie wiem jaka bedzie reakcje pewnie nie dowierzanie i chyba dopiero na usg jak bede widziec ze biło ❤️ to wtedy uwierze bedzie to moj najszczesliwszy i wyczekiwany moment ale bede ryczec jak by sie jakims cudem udala IUI za 1 razem to DZIEN MATKI bedzie moim najszczesliwszym dniem w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×