Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

my w porównaniu z Waszymi zmaganiami nie staraliśmy się tak długo 6/7miesięcy, poprzednia ginka mi powiedziała że mam bezowulacyjne cykle, i miałam dopiero zacząć badania wszystkie itd, ale kupiłam sobie zioła ojca sroki piliśmy je oboje z małżem, ja nie wiem czy to po tych ziołach, czy po prostu akurat się trafił 'dobry' cykl, ale udało się i jestem teraz w 14tc3dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, gratuluję synka :) Widziszzpo torbieli ani śladu, super :) Teraz już możesz się spokojnie cieszyć ciążą :) Imię już wybrane??? psioszka, ja podchodzę na cyklu stymulowanym, przy I IUI też miałam stymulację. Biorę CLO, Gonal i Ovitrelle na pęknięcie, mam nadzieję, że tym razem będzie to szczęśliwy cykl ;) Pozdrawiam Was i życzę zdrówka :) Co u Czarnej i xrozzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oj dawno mnie tu nie było ale czytam was reguralnie a co u mnie był remont,był pogrzeb i jest praca pozatym nie miałam co pisać aż tak ciekawego to nie pisałam,ale napiszę wam że coś mnie podkusiło dzisiaj i zrobiłam test druga kreska jaśniutka pojawiła się odrazu na teście ale nie wiem zobacze co będzie w niedziele zrobię kolejny i się zobaczy co dalej hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, to super wieści :) Powiedz robiłaś już może betę, żeby potwierdzić??? Kiedy wybierasz się do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem i niewiem co robic tydzien temy a dokladnie we wtorek madzo sie sle czylam mialam mdlosci zgage i cycuch mnie bolaly wiedz po pracy zrobilam test i wyszedl pozytywny i pokazal ze 1-2 tydzien w czwartek go powtorzylam ten sam i wyszlo negatywny wiedz zrobilam w sobote tym razem z samego rana i wyszlo ze jestem w ciazy a dzisja go powtorzylam i wyszlo ze nie jestem w ciazy robilam po polodniu dodam ze niemam juz 23 dni @ co mam robic pomocy czy ktoras tak miala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca idz na betę to rozwieje Twoje wątpliwości. Ogólnie to bardzo dziwne, nigdy się nie spotkałam z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa co do imienia to mamy problem bo żadne imie do nas nie ''przemawia'' ;) ale mamy czas:) trzymam kciuki za ten cykl!oby był tym szczęśliwym! czarna mój Boże jak się cieszę!!wspaniałe wieści!! napisz koniecznie czy robiłaś drugi teścior!! oczekująca dziwna sytuacja, ale tak jak dziewczyny piszą najlepiej idz na bete nie będzie wątpliwości pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, na pierwszej focie widać delikatną kreska, na pozostałych dwóch nie wiedzę, ale pewnie to kwestia zdjęcia :) Idź kochana na betę, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna są krechy! moje też były jaśniutkie:) ale idz jutro na bete nie będziesz mieć wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test był chyba wadliwy bo nawiedziła mnie dzisiaj @ a już wierzyłam że szczęście się do mnie uśmiechnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa kiedy masz 2 IUI teraz? zycze powodzenia czarna14741 przykro mi:( uda sie w koncu musisz byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, przykro mi kochana, trzymaj się, ale nie można się poddawać. Paula, jutro mam 2 IUI, wczoraj byłam na USG, są 4 pęcherzyki 20, 2x 18 i 14. Z 14 pewnie nic nie będzie, a z reszty się zobaczy ;) Pozdrawiam Was :) Co u Ciebie w dalszym ciągu czekacie na rezultaty leczenia M???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już po IUI, miałam wczoraj... Niestety jestem przeziębiona i obawiam się że nic z tego nie wyjdzie :( CZas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa to trzymam kciuki oby sie udalo a ja u mnie nic czekamy caly czas na jakies rezulataty w polowie pazdziernika idziemy na wizyte i badanie m i zobaczymy czy bedzie szansa kolejnych IUI jak tak to napewno bedziemy prubowac w listopadzie i grudniu tyle lat juz mija mam dosc czekania czlowiek czeka i czeka i czeka na ten cud i pragnie aby najwieksze marzenie sie spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co taka cisza???? CO u Was słychać, dajcie znać :) Ja w śr. ide na betę, także byle do środy... Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam morelka byłaś na becie u mnie nic nowego to się nie udzielam hehe ale faktycznie dziewczyny ucichło tu niesamowicie u nas piszcie co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Ehhh...nawet nie wiem co napisać. Wczoraj byliśmy w klinice na konsultacji po laparo. Dr stwierdził ,że diagnoza to endometrioza I stopnia miednicy ,która uniemożliwia nam zajście w ciążę naturalnie i jedynie IUI może nam na początek pomóc. Wiem, że Wy to przechodziłyście i jesteście zaprawione w bojach, ale ja jakoś naiwnie wierzyłam,że nam to nie będzie potrzebne. Dr opowiedział nam jak to będzie wyglądać, jakie leki, koszty i jak podejmiemy decyzję mamy się zgłosić. Oczywiście zdecydowaliśmy się, ale z racji rozpoczęcie przeze mnie pracy i przeprowadzki przełożymy to na grudzień. Boję się tylko,że moja wiara nie jest na tyle duża, żeby uwierzyć,że nam się uda. Zdołowałam się na maksa, nie mówiąc o moim M, który robi dobrą minę do złej gry, bo to po mojej stronie leży wina.Może nigdy nie będę mogła dać mu dziecka?! I jeszcze ta rozłąka do tego... Jedyne pocieszenie,że mamy postawioną diagnozę w ciągu 2msc, a nie za ileś lat, gdzie może w ogóle nie byłoby o czym gadać... Z racji tego,że mój organizm nie reagował na CLO, to IUI dostałam lek o nazwie Lametta, któraś słyszała coś? Morelkkoo jak Twoja beta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by sie nie udalo ooo
morelce pewnie sie nie udalo bo gdyby tak bylo to juz by napisala IUI rzadko sie udaje naprawde czy to 1 czy 2 czy 3 próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum, ale na innym temacie poznałam 2 dziewczyny, którym się udało za pierwszą IUI, więc mamy nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my to....
zaczynamy sie starac od lutego, narazie chce wszystkie badania zrobic:) a wiecie dziewczyny jesli ja zamierzam zrobic sobie morfologie, toxoplazmoze to maz tez powinien?? Mam nadzieje dziewczyny ze juz nie bawem Wam sie uda. Mi nawet nie przeszla mysl ze moze nam sie nie udac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko nie widzę twojego postu daj znać jak tam twoja beta? czekam z niecierpliwością na wiadomość paula nie ma postu morelki to czemu piszesz że przykro ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, dziękuję, że o mnie pamiętacie :) Niestety 2 IUI okazała się porażką... W pon. jadę ponownie do gin po leki do stymulacji i pod koniec października 3 IUI. Wczoraj nie pisałam, ponieważ musiałam odreagować, ale dzisiaj mam już siłę d dalszej walki. W końcu nikt nie powiedział, że będzie łątwo. Psioszk, jeśli masz jakieś pyt odnośnie IUI służę pomocą. Przykro mi, że gin postawił CI taką diagnozę, ale pamiętaj z ednometriozą też da się zajść w ciążę i tego się trzymajmy. Pozdrawiam Was wszytskie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna14741 bo na innym temacie ktorym tez jest morelka napisala ze sie nie udalo stad moj wpis morelko coz zostaje walczyc dalej ja walcze juz od ponad 4 lat o ciaze lecz mi póki co nie jest dane podejsc do IUI i zostanie nam in vitro bo na inseminacje nie licze calkowicie tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa a powiedz mi jeszcze mialas znow na stymulowanym cyklu? ile mialas pecherzykow? i jak duze ,i w którym dniu IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×