Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość morelkoooo
jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek testuję, ale mam złe przeczucia. Trudno co ma być to będzie... Co u Was??? CZarna czyt na innym topiku, żę jesteś w ciąży, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wieści, napisz czy to naturalnie czy po jakiś lekach??? Życzę szczęsliwych 9 mcy, jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę zastrzyki raz dziennie luteine 2 razy dziennie po dwie i jeszcze inne tabletki od jutra 3 razy dziennie lekarz miał podejrzenie u mnie zespołu antyfosfolipidowego i dostałam skierowanie do szczecina ale już nie zdążyłam pojechać był zdziwiony tym że tak szybko zaszłam hehe za dwa tyg założy mi kartę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna gratuluje Morelko mam nadzieje że się uda ale powiedz mi do ilu maksymalnie utaliliście prób insseminacji?? oczywiście życze Ci żeby udało się jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza kochana 17 grudnia idziemy z wynikami m po leczeniu do kliniki leczenia Niepłodnosci , i jak bedzie cien szansy na kolejne próby IUI to od nowego roku znów prubujemy a u ciebie? jakies postepy w leczniu?itd mam nadzieje ze nowym 2013 nastąpi wkoncu przełom w postaci 2 kreseczek ...takze jeszcze przed św bedziemy wiedziec alby spokojne miec swieta i jakas nadzieje jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Ciebie ;* daj znać u nas mój bierze witaminy i mam powtórzyć badanie nasienia za 2 miesiące a narazie mamy się starać ;/ po nowym roku zobaczymy co dalej . mam nadzieje że nasienie się poprawi tzn ta morfologia Blog naprawde wzruszający pokzauje prawdziwe cierpienie niepłodności będe podczytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza za ciebie tez bede trzymac kciuki kochana a co mezus bierze jakie witaminki? bo mój bral kwas foliwy,l-kartynine,salfazin ,cynk ,selen +witm E na tworzenie sie nowym plemników i kwas foliowy jadl duzo ananasa orzechow brazyliskich itd a co do bloga hmm tam opisuje to co czuje to co przeszlam mama nadzieje ze doda to sił innym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salfazin b12 i kwas foliowy zobaczymy mam nadzieje że damy rade jakoś....ciężko jest ale co zrobie ide do przodu niema wyjścia .trzymaj sie kochana ide spać bo jutro do pracy będe tu zaglądać i na bloga paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratuluję jeszcze raz! A Wam dziewczynki życzę dużo sił, bo one nam są na prawdę potrzebne. My musimy poszukać kliniki we Wrocławiu, gdzie w styczniu zrobimy IUI, bo z racji przeprowadzki, musimy zrezygnować z leczenia w Katowicach. Też mam chwile zwątpienia, i choć cieszę się szczęściem innych forumowiczek to zastanawiam się czy mnie to szczęście też spotka...A jak na razie chodzę dalej na terapię ,wierząc że będę silniejsza w dążeniu do naszego upragnionego celu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w czw. test, jak znowu będzie klapa to w styczniu laparosopia połączona z histeroskopią. Następnie chcemy dojść max do 6 IUI, więcej nie ma sensu. Jeśli to nie pomoże latem in vitro. Dziękuję za kciuki, ja również trzymam za Was i życzę wszystkim II keseczek. Paula sper sprawa ten blog :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka i jak tam test robiłaś dzisiaj mikołajki są zrobiłaś sobie prezent? u mnie ok leci pomału najgorsze są nudności i wymioty rano odrzuciło mnie od kawy a piłam tylko jedną dziennie i to rozpuszczalną ale już nie mogę hehe do lekarza mam dopiero na 17 może dostanę zdjęcie z usg z maluszkiem w następnym tygodniu idę na badania dostałam skierowania od lekarza mam zrobić morfologie i inne takie standardowe badania w ciązy ale się martwię jak mi krew pobiorą gdzieś złapałam łupież rózowy to jest choroba skóry mam całe zgięcie wysypane tam gdzie krew pobierają byłam u dermatolog taka wysypka utrzymuję się do 6 tyg ale na szczęście nie jest groźna dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tammm
morelko robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny @ spoznia mi sie 5 dzien:O czekam spokojnie nie nastawiam sie ani na ciaze ani mi sie o tym nie snilo ani nie sni:( zbyt piekne aby bylo prawdziwe ja w ciazy????NIEEEEEEE piersi mnie bola i od czasu do czasa leci sluz morelko i co??? udalo sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka kochana widzisz moja stópke? i lata staran??? :( dla mnie to nie jest mozliwe nie biore tego pod uwage:( ale@ plata mi filgle no..... w sumie 5 dni to jeszcze nic moze przyjsc jeszcze....... nie nastawiam sie zbytnio jesli jakims cudem nie przyjdzie do poniedziałku to pójde na bete hcg mam stres nie zmiemski w tym tygodniu .....chyba mi sie coś popierdzielilo w cyklu hmm ciort wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robiłam test, ale niestety jedna krecha. Wiem, że lepsza byłąby beta, bardziej wiarygodna, ale chce tego uniknąć, ponieważ zawsze po niej jestem bardziej podłamana. Teraz spokojnie czekam a @, chyba, że stanie się cud. Test był o czułości 25. Czarna, mdłości ciążowe, każda z nas oddałaby za to wszystko ;) Odpoczywaj i trzymaj się ciepluko. Paula, może jednak teścik??? ;) Psioszka, styczeń tuż, tuż ;) Trzymam kciuki za Twoją IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa a ktory to twoj dzien @ moze zbyt wczesnie zrobilas test??? zycze ic tego zeby to jednak byla ciaza!!!!;) i co dalej kolejne iui jesli sie nie uda??? dobrze ze aby stac cie w razie czego na in vitro bo koszta sa straszne mnie na to nie stac:O a co do mnie hmm nie nastawiam sie na ciaze na test uwazam ze za wczas podchodze do tego raczej neutralnie za duzo mnie to wszystko kosztowalo lata staran badan leczenia i wielu rozczarowan wiec .. troche inaczej do tego podchodze.... NIeplodnosc mnie zmienila i raczej nie wierze aby moglby by byc ta ciaza szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mój 28dc, jestem dokładnie 14 dni po IUI. Cykle mam średnio 30 dniowe, więc jeszcze maleńka nadzieja się tli... Xrozza, a co u CIebie??Jakie dalsze plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, trzymam mocno kciuki :) W grudniu odpoczywamy, a w styczniu laparo i wtedy zob. co tam u mnie się dzieje. Mam nadzieję, że in vitro nie będzie potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie myślę że może powinnam zniknąć z tego forum wiem jak to jest i co się czuję jak ktoś inny zachodzi w ciążę a ja tu jeszcze wyskakuję z objawami ciążowymi,wiem morelko że oddałybyście wszystko za te objawy które ja mam nie chcę żebyście źle się czuły z mojego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×