Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pretorianiiiiiiin

Cały się trzęse... mam ochotę coś rozjebać a przede wszystkim ją

Polecane posty

Gość pretorianiiiiiiin

Chciałem umówić się z dziewczyną z którą (w tej chwili to już raczej 'było' coś na rzeczy) ... ja się w niej generalnie zauroczyłem no i zaproponowałem randkę w sobote.. na co ona do mnie, że już ma plany :O odrazu mi to śmierdziało.. później patrzę w jej telefon, ona akurat poszła do ubikacji a tam nowy sms.. w tych nowych telefonach jest tak, że jak przychodzi sms to się pokazuje cała jakby rozmowa, czyli np jeśli ze soba esemsujemy to każdy sms wyświetla się w chmurce tak jakby patrze kurwa.. a tam ze 20 chmurek z jakimś Kamilem!!! NO KURWA .. mało tego zdąrzyłem przeczytać na szybko i jakieś teksty tam padały "kotku, misiu" "fajnie ze sie zobaczymy' itp.. kurwa mac no cały sie trzese.. wyszedlem z uczelni w ogole bez słowa kurwa no , odrazu wbiłem na fb w domu w jej profil i obczaiłem tego goscia.. (bo byl tez skrót od nazwiska w nazwie od kogo był sms) zobacyzłem ze jeszcze jedna moja koleżanka ma go w znajomych.. odrazu uruchomiłem kontakty aby się dowiedzieć co to za gość no kurwa mam ochote jego rozjebać a ją .. sam nie wiem jaka kara by była dobra aby cierpiała a ja abym się dobrze poczuł , najlepiej to by było złamać jej serce... tak jak ona mi to własnie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io;oijj';
niezbyt Cie rozumiem, przeciez mowila ze ma plany, a Wy chyba nie byliscie razem tak? To jesli tak to w czym problem widzisz? Chyba ze ja zle rozumiem cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretorianiiiiiiin
w tym ze kurwa spotyka sie z kims a ja sie w niej zauroczylem i myslalem ze miedzy nami cos bedzie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiie wiem dlaczego
przejdzie ci szybciej niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan od domyslow
moglbys napisac do kamila ze ona jest twoja laska - wtedy by ci w pewien sposob ulzylo ale jesli tak nie jest to po co sie tak wku***asz ??? bo "raczej bylo coś na rzeczy" - to chyba tylko twoja ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg! co za świr!
A po jaką cholerę się ma spotykać z takim socjopata jak ty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgygbgygbggggg
no wezcie, przeciez krecili ze soba, a ona do innego goscia misiu itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejku ...
kolejny taki... też mam niby takiego na sumieniu, do dzisiaj się trzęsie jak mnie zobaczy, a ja nawet nie wiedziałam, że on taki nastawiony na mnie.. Dowiedziałam się niedawno od koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
a co ty na wydziale masarskim studiujesz, ze tak miesem rzucasz? (sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×