Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość

Od tygodnia stosuję tą dietę.. zaczęłam od poniedziałku...w pon sie nie ważyłam... Dopiero zwazylam się w piątek rano czyli w 5 dzien diety. Ważylam 73 kg, w niedziele rano się zważyłam , waże 70 kg. Schudlam 3 kg.. juz odchudzalam się na podobnej diecie... schudłam 6 kg w 3 tygodnie :) hmm... jem przewaznie duzo bialka, czasem tylko owoc :):):) Kto się dołącza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqa
1000 kcal jest malo a co dopiero tyle, rozwalisz metabolizm i jo-jo cie nie ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja na 500 kaloriach od 30 dni jestem. Chętnie się dołączę :). Mam 25 latek, a dietę w 100% trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jaki masz jadłospis tej diety ? :) ja jem co 3 godziny 4 posilki dziennie. 6.00 - kromka razowego chleba + zielona cherbata + błonnik. 100 kcal 9.00 - jogurt naturalny ma100 kcal. + pomarancza 100 kcal 12.00 - serek biały wiejski czyli 100 kcal, caly ma 200 kcal. 15.00 4 plasterki szynki drobiowej 100 kcal no i tak wyglada moj dzien.. 3 razy jem blonnik i biore witaminy na wlosy i panokcie.. :) jestem dopiero tydzien - schudlam w 3 dni 3 kg od 5tego dnia.. :) chce zejsc do 55 kg.. bo mam wzrost 167 czyli jeszcze 15 kg przede mną :):):):) A Ty ile wazysz i ile masz wzrostu ? :) i ile udalo ci sie schudnac przez te 30 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
Głupich nie sieją jak widać, ale jakoś sami się rodzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdddhkjhfhjhjfhfj
chcesz łatwo schudnąć bez wyrzeczeń??????? bardzo dużo śpij aż do południa, wieczorem będziesz wyspana i wtedy coś zjesz , potem coś zjesz koło północy, i siedz na necie do 3 czy 4 w nocy a potem idż spać i obudź sie dopiero w południe i tak przez miesiąc mówie ci napewno schudniesz i dużo pij wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdddhkjhfhjhjfhfj
bo to co ty robisz, to jest zwyczajne głodzenie się i napewno będziesz mieć efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadłospis na dziś : wafel ryżowy z polędwicą i ketchupem- 60 część ananasa i kawa z mlekiem bez cukru - 80 zupa kalafiorowa na rosołku knorr- 100 kalorii duża miska danio light-130 wafel ryżowy z ogórkiem zielonym- 45 = 415 kalorii na dziś i ani grama więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać notka nie doszła więc piszę mój jadłospis raz jeszcze: Dziś zjem: wafel ryżowy z polędwicą i ketchupem- 60 część ananasa, kawa z mlekiem bez cukru- 80 zupa kalafiorowa na rosołku knorr- 100 danio light- 130 wafel ryżowy z zielonym ogórkiem- 45 Czyli dziś będzie- 415 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keleoncja
Bezpieczniej by było zastosować dietę 1200 kcal i jakiś dobry suplement. Np. novoslim. Żadnych eksperymentów, tylko bezpieczna dieta wspomożona suplementacją - tak kiedyś napisała jedna z dietetyczek w mądrej książce. Sama to przeżywałam, gdy walczyłam ze swoimi kilogramami i dopiero połaczenie tych czynników dało zadowalający efekt. Po takiej kuracji schudłam o 12 kg w ciągu 3 miesięcy kuracji. I choć minęło ju pół roku to nie widac żadnego efekty jo - jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boginka 25 :) Sama bym chciała zrobic sobie taka zupke ale brak czasu niestety..dlatego jem same takie szybkie rzeczy : będziemy sie wspierac razem a widze ze tobie bardzo latwo idzie :):) chcesz schudnac jeszcze tylko 4 kg ? ja 15.. albo 14.00 chociaz.. : moj dzisiejszy jadłospis - zielona cherbata + błonnik - serek biały 200 kcal + 4 plasterki szynki drobiowej 80 kcal. - jogurt naturalny 100 kcal - pomarancza 100 kcal - duza kromka razowego chleba 100 kcal. razem 580 kcal.. czyli zmieściłam się w tych 600 :) dzisiaj miałam gastro.. straszne..jak nigdy, moze dlatego ze okres mam.:( mam wrazenie ze srsasznie duzo zjadlam........ :((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boginka 25 :) Cwiczysz cos ? albo biegasz ? :) bo wlasnie chce zacząć ..:) Mysle tez zeby kupic sobie therm line 2 , podobno dziala bardzo na odchudzanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doogsineerg
nie rzuciacie się potem-wieczorem na jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cdddhkjhfhjhjfhfj to nie jest głodzenie bo ja wogóle nie chodze głodna..jedynie dizsiaj bo okres dostałam.. ;| i tak mam wqyrzuty sumienia ze za duzo dzisiaj zjadlam i ze przytyje... U mnie sa rozne okresy..rozne dni.. zmotywowalam sie i chyba nie jestem glodna poprzez moje nastawienie psychiczne... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się cały czas syta laseczki, więc nie grzeszę...Jak nie mam czasu gotować to sobie jem jogurt nie ma problemu. A zupy to sobie zawsze na 2 dni gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no własnie nie :) ja przed chwilą zjadłam ostatni posilek..jakies 20 min temu..ja od 15.00 / 16.00 nie jem..nie dlatego ze sobie tak umyslalam..rozkldam sobie to co mam zjesc na 5 albo 4 posilki i jem co 3 godziny i tak wychodzi..wiem ze nie wolno mi zjsc od 16.00 i nie jem.. i dobrze mi z tym..czuje się lżejsza.. przed ta dieta ktora sama sobie wymyslilam mialam jeszcze jedną... wiecej sie jadlo, i schudlam w 3 tygodnie 6 kg.. ale potem przytylam 8 bo przyszly swieta kazdy mnie namawial zebym zjadla i nie wyszlam dobrze z diety...tera z jak schudne..chociaz mam chwile zwątpienia, to bede sobie co tydzien dokladac po 100 kcal..i napewno nie przytyje..wazne zeby pic duze ilosci plynow.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę jeszcze troszkę zrzucić i potem może pomyślę o końcu diety i zacznę powoli z niej wychodzić. Mój cel to 45-46 kg tak. Ćwiczę mało bo jak przesadzę to słabo mi się robi. Tak więc 50 brzuszków dziennie i 2 razy w tygodniu basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boginka 25 ja tez jestem najedzona, czasem co rzadko sie u mnie zdaza zakreci sie w brzuszku ale tak jak juz mam isc spac..ale napije sie wody, xzapale papierosa i glod ustepuje.. :) i jide z usmiechem na twarzy, bo wiem, ze jutro wstane i wag bedzie wolniutko ale z efektem spadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to świetne uczucie!! Dziennie być lżejsza i widzieć jak ciało się zmienia. Jak teraz gdzieś wychodzę to czuję się naprawdę dobrze, a nowy wygląd dodaje mi pewności siebie. Czuję się w swoim ciele sexi teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja narazie efektow nie widze..bo to dopiero tydzien.. chciala bym po miesiacu zobaczyc roznice ale wiem ze to niemozliwe..po mnie malo widac ze chudne..ale sa wakacj..tzn blizaja sie..wie motywacja tez sie znajduje.. :):) chciala bym sie pozbyc brzuszka i nóg :(:(: obie damy rade :) ty tak masz niska wage bardzo : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Ale wy jesteście głupie... skąd się tacy ludzie biorą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 31 dni diety...ale luzik, damy radę bo mamy motywację. A ta dieta naprawdę daje efekty, o ile później z niej się dobrze wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321321321321
głupoty zawsze będzie w nadmiarze, czego się dziwisz... :p Poza tym, chyba kazdy po prostu musi to wszystko przejsc na własnej skórze zanim zmądrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee? mam to samo pytanko do ciebie?? bo niby co ci daje obrażanie innych? Nie podoba się to nie czytaj...a skoro znajdujesz przyjemność w gnojeniu innych to reprezentujesz sobą poziom pierwotniaka, o ile oczywiście wiesz co to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz bylam na wielu detach i wiem jak z nich wychodzic.. bylam nawet u dietetyczki w naturahouse i tez schudlam.. poprostu chce schudnac więcej..i wybralam diete ktora mi odpowiada.. i tez juz duzo jesli chodzi o diety przetestowalam i duzo przeszlam i wiem ze to wcale nie jest glupstwo.. jesli ja chce prowadzic taka diete to jest moja indywidualna sprawa, kazdy ma swoj swiatopoglad i kazdy patrzy na wszystko swoim pryzmatem.. jesli macie takie zdanie ok przyjmuje, toleruje..ale po co uzywac takich slow w moja srone typu ' glupia ' i jeszcze podcinac skrzydla..tego nierozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wzrost 167 cm Waga początkowa 73 kg 18.03.2012 - 70 kg. cel I 60 kg cel II- 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tacy ludzie zamiast konstruktywnej krytyki wolą gnoić bez celu. A takie coś daje efekt wręcz odwrotny...zresztą życie każdego to jego indywidualna sprawa...jemy co chcemy i Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bede skakac na skakance tez teraz heheh :) jutro jade kupic, podobno bardzo dziala :D : co moze sie wydawac smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×