Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Od kawy celllit, bzdury :) Aaaaa, zapomnialam, ze jutro kupuje kawe mielona i robie peeling kawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafli ryżowych masz kilka rodzajów np: z solą morską kukurydzą :)...Jogobelle mają zarąbiste smaki- pieczone jabłko, wiśnia. A jogurt pitny o cudownym smaku wanilii ma 100 kal- 250 ml. Mam pytanko o plany wakacyjne :) Bo jaj jak pisałam robię sobie wakacje w kwietniu, ponieważ po skończonych studiach wracam na moment do pracy, a potem na doktorat jak się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno coś wybiore.:) I dziekuje Ci, boginka 25 za pomoc!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wlasnie, BOGINKA25, jak osiagniesz cel, masz jakis plan na wychodzenie z diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, lubicie produkty z serii menu b... ? Ja uwielbiam serki! Są nieziemskie w smaku(te owocowe) i tylko 110 kcal w opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe, też te serki jadam! Śliwkowy najczęściej. Plan na wychodzenie z diety to stopniowe dodawanie kalorii...przez 2 dni 600, kolejne 3 dni 700, następne trzy 800, 900 przez następne 3, a potem 1000 przez miesiąc, bo pewnie jak więcej bym jadła to efekt jojo murowany :). Potem zaś myślę powoli do 1200- 1500 wejść i tak stale jeść, bo mogę mieć metabolizm słabszy. Będę swoje ciało obserwować i wyjdzie to w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wszystko idzie zgodnie z planem. Za mną już śniadanie i obiad :) (jogurt ze zbozami 158,dwie kawy 100, zupa 204) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wszystko idzie zgodnie z planem. Za mną już śniadanie i obiad :) (jogurt ze zbozami 158,dwie kawy 100, zupa 204) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzeszę po raz 1 bo już 4 piwa wypiłam. A piję od 8 i mam zamiar noc nauki zrobić. Walę to jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mna kolacja (activia 112, kawa zbozowa z mlekiem 2% 50) Razem dzis 624kcal. Dzien zaliczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boicie sie ze jedzac tak m
malo kalorii po skonczeniu diety juz bedziecie musialy jesc mniej zeby nie tyc?przeciez na tej diecie b.zwalnia metabolizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poza browarami dietkę trzymam choć tyle w siebie pustych kalorii wlałam, ale cóż, trzeba odreagować :). Gratulacje chloe udanego dnia. Co do metabolizmu to wiadomo, że trzeba będzie powoli go odbudować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lb c
ile mozna byc najdłuzej na tej diecie? bo wiadomo ze nie miesiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin 2 miesiące, bo już cel osiągnęłam. Potem trzeba jakiś czas na 1000 być, a potem na 1500. Dieta 500 kal wcale nie jest taka ciężka jak się może wydawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chloe :) Dasz rade, będe trzyma kciuki..ja kawe też uwielbiam..chyba się już uzależniłam... :) ale mleka nie dodaje :) ogólnie mam troszke doła..juz się przyzwyczailam, ze tak malo kcal jem..i tylko czasem odczówam glów..Schudłam 4.5 kg przez 12 dni, dzisiaj 12sty. Ale po mnie nie widac tych kg..moze cos ze mną nie tak ? :D ale daje rade i rosne w sile...:):) jeszcze 11 kg i bede najszczesliwsza dziewczyna pod sloncem...:) Boginka25 :* Ja juz schudlam 4.5 kg w to 12 dni, dzisiaj 12sty :) no i zadowolona wsumie jestem ;ppp hm hm hm ja piwa neie pije, to ma naprawde duzo kalorii ale jesli chudniesz to znaczy ze dla ciebie jest dozwolone skoro efekty są :):):) ja sięgam po cos innego na poprawe nastroju alet tylko przy jakiejs okazji :) Skoro ja w 12 dni schudlam to 4.5 wiec jeszcze mi zostało 1.5 miesiąca dietki :):) ja wytrzymam..wczoraj moje siostry przyjechaly z krakowa..przerazilam się..moja siostra ma 173 /1174 cm wzrostu..wazy 50 kg..jest taka sucha ze jak idzie to wydaje mi sie ze sie zlamie.... ona schudla w 11 dni 8 kg... bo nic prawie nie jadla..nie wiem jak mam jej przegadac zeby przytyla..no ale ;ppp Trzymajcie się laseczki :*:* i piszcie co u Was :) jak samopoczucie i wogole :):) Hmm.. skoro mamy cel, to bedziemy do niego dąży i nic nas nie złamie..musimy byc mocne w swoich postepowaniach :):):) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a z dietki bede wlasnie wychodzic w podobny sposób co boginka :) Będe dokladac kalorie stopniowo..ale wiadomo jeslisie zauwazy po diecie ze sie przytylo np 1.5 kg, to trzeba przzez trzy dni zrobic sobie lzejsza kolacje..mniej zjesc i sie wyrówna..robiac diete jest się z nią powiązanym chyba przez całe zycie.. ale wkoncu trzeba cos poswiecic w imie czegos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Od czasu do czasu grzeszek nie zaszkodzi :) Dziś na właściwej drodze już jestem i czuję się świetnie :) Ogólnie piekny dzień, więc na spacerek się wybiorę z moją mp3 :) Gratuluję silnej woli i wytrwałości...a co do siorki, to myślę, że najlepiej jej nie nagabywać, żeby przytyła bo to odwrotny efekt daje. Jak już spróbuj z nią w takiej luźnej rozmowie pogadać i powiedzieć, że za chuda wcale ładna nie jest i jak 2-3 kilo przybierze na wadze to będzie to z korzyścią do jej wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po sniadaniu: -owsianka z kakao (obnizona zawartosc tluszczu) 280kcal -dwie kawy z mlekiem 2% 100kcal Do wieczora!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle wlasnie zeby tak zrobic.. ja wczoraj duzo km zrobilam, i nogi bolaly ale jakos tak lepiej w umyśle..dzien piekny, faktycznie..az chce sie zyc..a niedlugo +30 i bedziemy laseczki ;pp nie doczekam się takich b. cieplutkich dni..marzenie :):):) ja dzisiaj zjadłam. 1.5 kromki razowego chleba 120 kcal 1 plasterek szynki 20 kcal, serek bialy ziarnisty 130 kcal, jablko 100 kcal. = 370 kcal.. jeszcze o 14.00 zjem jogurt naturalny i plasterek szynki lub dwa, co wyjdzie 130 kcal ;d czyli 500 zaliczone i na dzisiaj koniec ;pMoja mama mowi ze przez ta diete chodze strasznie nerwowa..jest to mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
dzieki dziewczyny za odpowiedz na moje pytanie. po skonczeniu tych np 600 czy 800 jak kto ma to potem co tydzien nalezaloby zwiększac menu o 100 kcal az sie dojdzie np do 1500 i potem tez bedziecie liczyc te 1500 czy tak na oko ( bo bedziecie wprawione juz co ile ma kcal )? a powiedzcie mi prosze ja nie moge jesc o stalych porach czy tez schudne jedzac roznie ale mieszczac sie w tym limicie kalori? no i wiadomo 4 godz przynajmniej przed spaniem nie jesc no i 2 litry wody tez trzeba wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jeść o stałych porach, bo organizm sie przyzwyczaja i nie wariuje. ;) Ale wiadomo, róznie to bywa. Ja czasami jem później, czasami wczesniej, i dlatego różnie to godzinowo wygląda. :) Najlepiej jesc 5 posiłków co 2-2,5h :) Za mną obiad: 2 wafle ryżowe+ser gouda light DIOMENDI, jasne że to możliwe, sama czasami chodze wściekła, bo jestem na diecie, i dostarczam za mało kalorii. Bo dieta 500-600 kcal niestety do zdrowych nie należy, i na przykład ja syta nie jestem w trakcie jej stosowania. No ale to nie będzie wiecznie trwało. Jaki sens jest ją przerywać skoro tak bardzo chcę schudnąć. Przemęczę się miesiąc-dwa ale za to efekt bedzie tego wart, a z diety wyjde stopniowo i bede jadła te swoje 1500 kcal dajmy na to. TAK SOBIE TO TŁUMACZE W CHWILACH KRYZYSU. Ale juz nie raz zawalałam diete, bo byłam głodna, albo traciłam zapał lub motywacje. Tym razem bedzie inaczej? Musi byc;) DAMY RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ib c ja nie che dojsc do 1500 moze 1200 najpierw przez par miesiecy a potem 1500 :) a kalorie to juz wiem co mniej wiecej ma kalorii...ograniczylamtez sól..w diecie nie sole.. :) teraz tez ogranicze jeszcze owoce. nie bede ich jadla..bo to wiekrzosc cukrów.. i musze koniecznie kupic ta wase zamiast chleba razowego bo ma malutkokalorii.. :) tylko ost nie bylo w sklepie :) a Ty dopiero zaczynasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ibc :) na tej diecie moim zdaniem jestes tyle dopoko nie odczujesz zmeczenia i dopoki schudniesz ile chcesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chloe :) tez tak mialam..najdluzej wytrzymalam mmiesiac..schudlam na wdze ale efektow nie bylo..tym razem jest inaczej..motywacji mam mnóstwo..i napewno sie nie złamie.. kurcze nigdynie mialam takiego zapalu do diety jak teraz :):):) Ja jem o stalych porach, co 3 co 2.5 godziny..i od 15/00 16.00 nie jem nic :D głód zapijam zielona herbata..albo sse tabletke blonnika :):):) A CO MYSLICIE O MERIDII ? slyszalyscie cos o tym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
dziekuje:) 5 kg mi zostalo 4 już zeszlo ale aga stoi w miejscu no i chce zmienić a do tego zoladek by sie mose zmniejszyl jedzac mniej ja chyba 5 posilkow nie zjem ale 3 no moze 4 wolalabym \3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przez ile dni ci zeszlo 4 kg ? mi przez to 12 :):):) ale jakos no kurde nie widze po sobie nic :D:D moze mam juz obsesje..zreszta napewno :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, wypiszmy swoje ulubione produkty na diecie. :) Albo jakieś mało kaloryczne przepisy które stosujecie. :) Co Wy na to? Może ja zacznę :D *Uwielbiam JOGOBELLĘ LIGHT (wszystkie te lighty są złe itd. i nijak się mają do zdrowego odżywiania, naczytałam sie mnóstwo negatywnych opinii na ich temat, no ale coś kosztem czegoś, JA JE UWIELBIAM) *SERKI&JOGURTY MENU B OWOCOWE!!! mmmmm ! *Zupy winiary w proszku (całe opakowanie 204 kcal, naprawde sycące) *Wafle ryżowe ze słonecznikiem (A Powiedzcie mi, DOBRE SĄ TE PAPRYKOWE? NIE JADŁAM A MOŻE ZAKUPIĘ, TYLKO NIE WIEM CZY WARTO? :D *Serki wiejskie lekkie (uwielbiam ze słodzikiem i cynamonem) *Jogurty naturalne 0% (ze zmiksowanymi owocami, mmmm ) *OWSIANKA (UWIELBIAM :D!!!!! dzisiaj zrobiłam sobie taką z mlekiem i z łyżką odtłuszczonego kakao :)! ) I chyba na tym koniec. Troszkę mało urozmaicone te moje produkty, ale może Wy mi jakiś pomysł na coś dobrego podrzucicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może hmm..powinnam sie ruszac wiecej / cwiczyc ? wy cwiczycie ? ;d ja zaczelam brzuszski robic..zeby tluszczyku na brzuszku nie bylo..chce sobie tez skakanke kupic.. bo z bieganiemu mnie ciezko ;;ppp jeszcze szkola..to nie mam za bardzo czasu na bieganie..:) ja ogolniechce zmienic swoj wizerunek strasznie..nie popieram solarium alejak schudne, to pojde pare razy przed latem zeby sie ladnie prezentowac.. :):):) no i mysle zeby sobie zrobic kolczyk w pępku :) mialam kiedys ale przytylami zle sie prezentowal na moim brzuszku :):):) hmm i zostala mi blizna bo sie nie przyjął..wiec musze ja jakos zakryc..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×